Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
29. sep 2007

tak tie škuľky si k pôrodu priprav je to to najkrajšie ked vidíš hned bábo 😀 ja vyšívam na kanavu, lepšie na to vidím 😀

vesi
29. sep 2007

Už sa teším ako ukážeš čo si vyšila 😀 ja som doteraz vyšívala, ale ked sú všetci doma, tak mi to veľmi nejde, včera som musela večer párať lebo som sa pomýlila 😝 😀

julova
29. sep 2007

no my sme zatial 1+kinderko ja 😀...manzelik moze sediet pri mne a masirovat mi nohy 😝 😀 ...potom to asi uz tiez bude tahsie 😉 ...ale tak kazdy nden nejakych par krizikov 😉...ja som kedysi davno vysivala..ale to len take vselijake vzory z Burdy a co ja viem, ale nikdy nie taketo "obrazy"...som netusila kam siahaju vymozenosti internetu 😀...tak sa tesim 🙂

vesi
29. sep 2007

hovor mi o internete, ja som sa vdaka jednej dobrej duši z MK dozvedela o diskusnom fore livin.cz a tam som sa cítila ako alenka v krajine zázrako, dovtedy som ani netušila čo všetko sa dá vyšiť, trávila som celé noci na internete a sťahovala... 😀 😀 😀

vesi
29. sep 2007

jaj a dovtedy to tiež istili časopisy Bára 😀 a Dorotka 😀

julova
29. sep 2007

a ono je v podstate jedno ci to vysijem na panamu alebo kanavu alebo kam, ze?...a asi aj to aky velky krizik (kolko dierok) si zvolim...?
to living.cz omrknem...ale az neskor 😉...hoci trpim tehu nespavostou, doteraz som "malovala plafon" ocami, ale teraz sa dvihnem k notebooku a posurfujem, kym opat nezaspim 😀...treba cas efektivne vyuzit 😀 😉

vesi
29. sep 2007

áno, to uvidíš potom či ti taká veľkosť krížika bude vyhovovať, hlavne nech sú rovnako veľké 😀

julova
29. sep 2007

jaaaaj...tak to uz mam zmaknute 😉..tu velkost 😀...aj ked som slepsia ovela viac ako kedysi a dierka hore dole moze ujst...a bude sa parat 😀...

som premyslala, ze si potom dam aj urobit predlohu z fotky nasej princezny a potom vysijem...ked trosku podrastie 🙂...na rucniprace.cz to tusim ponukaju za 350,- CZK 😝

zirafka105
29. sep 2007

Ahojda, chtela bych se zeptat, jestli byste nechtely tohle tema rozsirit i na ceskeho konika? Myslim, ze i tam se najde spousta vysivacich maniacek 😉 🙂

vesi
29. sep 2007

na livingu ti poradia kde si stiahneš program zadarmo, jedna bab tam vyšívala svoje 2 dcéry a bolo to fakt ako živé 😀 alebo sa tam možno nájde dobrá duša ktorá ti to spraví ako jej - zadarmo 😀 😀

vesi
29. sep 2007

ja osobne nemám nič proti, ale ako sa to robí?

julova
29. sep 2007

vesi - no teeeeda...tomu vravim "setrenie" 😀...dakujem za tip 😉...to potom isto omrknem 🙂..jaaaaaj mam novu uchylku 😝 😀

julova
29. sep 2007

to mozno bude moct zmenit Luculka ako zakladatelka temy 😕

zirafka105
29. sep 2007

Vesi - pokud budete pro, tak napisu bobovi, ten to muze udelat 🙂

zirafka105
29. sep 2007

Jinak ja ted vysivam tohle 🙂
http://www.janlynn.com/detail.cfm?ID=4064

vesi
29. sep 2007

ak budú ostatné baby za, tak kľudne. v čechách sú nadšené vyšívačky o tom viem 😀 😀

julova
29. sep 2007

mne to tiez nevadi...ako sa vravi "Viac hlav, viac rozumu" 😉 😀

vesi
29. sep 2007

zirafka, fakt pekné, chodíš aj na living.cz?

julova
29. sep 2007

zirafka...fiiiiha..pekne...ja mam take puzzle-este nezlozene 😀 😀 😉

michalag
29. sep 2007

ja by som bola za, aspon by nas bolo viacej 😉

vesi
29. sep 2007

ja si tiež myslím a viac predloh... 😀 😀 to nepovyšivam ani do konca života 😝 😀

julova
29. sep 2007

vesi - sak mas dve princezny doma 😉...odovzdas stafetu s albumom krvopotne postahovanych predloh 😀 😉...aj my cakame princeznu, takze ajajaaaaaaj 😀 😉..nevysijeme my, vysiju ony 😉

zirafka105
29. sep 2007

Jinak zatim mam akorat kus afriky, ale tenhle tyden si na to chci udelat vic casu 🙂

Na living.cz nechodim - co tam je?

vesi
29. sep 2007

je tam diskusné forum o križikovej výšivke, odtiaľ mám všetky linky a veľa nápadov. sú tam super kočky a sú vždy ochotné poradiť, či nájsť predlohu ak nejakú hľadáš 😀

julova
29. sep 2007

vesi a na snoopy abecedu si naaahodou nenatrafila? 😉 😀 joooj ona sa teraz uci digiscrap, tak by sme si vymienali 🙂 ...ja by som jej vysila Snoopyho, ona by mi "oramovala" foto 😀 😉

zirafka105
29. sep 2007

Ahaa, ja jsem nasla nejake forum na serveru okoun.cz, ale nejak jsem se zatim nezapojila do debaty... Ale holky tam mely taky krasny vecicky 🙂 Ale na to living mrknu, dik za tip 🙂

vesi
29. sep 2007

o okoune som počula aj ja, odišli z neho niektoré baby na living 🙂
julova, ja ti ani neviem, ale ak natrafím, dám vedieť 😀
kočky musím ísť kúpať deti.papa 😀

julova
29. sep 2007

pa vesi zatial a este raz vdaka 🙂...skusim posurfovat 🙂

zirafka105
29. sep 2007

Jeee, povedlo se mi se zaregistrovat na tom vasem "azete" a udelat si tam album 🙂 Zatim tam jsou jenom dve veci, co jsem mela vyfocene, ale az najdu dalsi dilka, tak je tam doplnim 🙂 http://fotoalbumy.azet.sk/zirafka105/