Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

whizzy
11. dec 2007

nieeeeee, prave tomu sa chcem vyhnut 😀

michalag
11. dec 2007

vesi a aky velky okraj nechavas ako rezervu? Myslis ze staci nejakych 5 cm?

vesi
11. dec 2007

ahaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

vesi
11. dec 2007

malo by stačiť miška, ale ja pre istotu nechávam aj 10cm, ked to vyperieš, tak stratíš pár nitiek a aj pri vyšívaní...

michalag
11. dec 2007

tak hadam to bude vediet dobre zaramovat 😅

vesi
11. dec 2007

jasné miška ramár je profík 😀

michalag
11. dec 2007

ved hadam to dopadne dobre 🙂
A uz mas pokupene darceky?

zuzi76
11. dec 2007

baby ja som teraz zirafy obsivala, lebo je to velke a bala som sa aby potom ostalo dost latky po stranach. ale mensie neobsivam. 😉

vesi
11. dec 2007

už mám, toho psa som nakoniec nekúpila, lebo malá sa ho v obchode bála 😝 ačo ty, už máš?

vesi
11. dec 2007

zuzi, to chápem, keby sa mi taká sada za dosť peňazí posr...tak ma porazí 😝 😀 😀

zirafka105
11. dec 2007

Zuzi - jake zirafky????????????????????????? 🙂 🙂 🙂

vesi
11. dec 2007

ahoj zirafka 😀 krásne žirafky 😉

zirafka105
11. dec 2007

obrazek - obrazek - obrazeeeeeeeek

dupinka
11. dec 2007

ahojte!

zuzi76
11. dec 2007

vesi, a to tieto dve boli este drahsie! stali 1130 sk jedna! ked k tomu priratam ram, tak budeme mat pekne drahe obrazy! 😉 😀
No ale, urcite tak skoro nebudem nic kupovat. Len dufam, ze snad cez sviatky sa mi podari urobit chalanom peknu fotku, vhodnu na vysivanie. 😠

michalag
11. dec 2007

vesi, mam uz pomaly vse co som chcela. Maly dostane auticko jedno vacsie a lego DUPLO a nejake drobne hracky a oblecko, ktore potrebuje.

dupinka
11. dec 2007

baby, viem, ze to sem nepatri, ale co ste kupili manzelom? moj by potreboval zaodiet, ale to mu sama nekupim, a moze to pockat na novoorcne vypredaje.. No a holiaci strojcek neviem aky 😒 Dajte typ. je to sice tazke, kazdy chlap je iny, ale pomoze mi to..

michalag
11. dec 2007

Ahoj dupinka 🙂 ,

vesi
11. dec 2007

ahoj dupi 🙂
zuzi, to je jasné a niektorí ľudia nevedia pochopiť, že do vyšívania vrážam toľko peňazí, napr, nite na ten strom ma stáli okolo 1000,- sk a na to dievča skoro 600,- 😝 , ale mňa to baví a mám z toho radosť a nezabíjam čas nudou, mne je deň krátky 😝 😀
zuzi, tie obrazy budú nádherné, stojí to za tie prachy 😉 😀

vesi
11. dec 2007

dupi, MM si sám vybral oblečenie a to som hned zhabala a zabalila 😀 nechcem kupovať zbytočnosti, tak to robíme takto. my sa teraz už skôr tešíme na reakcie detí ako na naše dary 🙂 v podstate si niečo dávame pod stromček kvôli deťom, aby videli, že všetci dostanú dary...

michalag
11. dec 2007

vesi, vzdy je to lepsie ako sa chodit opijat no nie, takto ti to aspon ostane a mas to niekde v byte 🙂

vesi
11. dec 2007

presne tak miška a ja som taká strelená, že ked mám novú výšivku hotovú, tak ju vycapím na kreslo a chodím sa kochať 😅

whizzy
11. dec 2007

tiez tie peniaze nelutujem (sice ano, ale fakt len mikrosekundu) sak si to nekupujeme kazdy tyzden. A ta radost z toho 😀

dupinka
11. dec 2007

vesi, to aj my, nechceme nic drahe pod stromcek, ale nejake prekvapko aby bolo...

zirafka105
11. dec 2007

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 krasny zirafky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zirafka105
11. dec 2007

ja mam tento tyden pauzu... ocicka porad nejsou spraveny...

dupinka
11. dec 2007

zuzi: waw!!

vesi
11. dec 2007

dupi, to mi je jasné, ale vy môžete aj niečo drahé alebo spoločný drahší dar, ešte nemáte detičky, tak treba spraviť radosť sebe 😉
whizzy 😀 😀
zuzi, je to fakt nádherné a ja tiež dúfam, že sa mi podarí urobiť cez vianoce vhodnú fotku detí 😝

zuzi76
11. dec 2007

funguje ten link? lebo ja mam s nimi vzdy problemy. 😀
my si tiez s muzom nerobime prekvapka. moj chodi v podstate stale v zelenom, takze nejake oblecenie u nas nepripada do uvahy. teraz mam pre neho len dva antiperspiranty! tiez veru neviem co mu tam este dam! 😠 😀