Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

julova
14. nov 2007

no nic zlaticka...idem prevalit pupcok k TV 😉..tak sa majte krasne...rychle turboihly prajem a zajtra sa "zastavim" 😉...ved uz mam casuuuu habakuk 😀

vesi
14. nov 2007

podľa mňa úspech je zaručený aj pri menšom počte nití, lebo ti to dá hned aj čísla odtieňov a nemusíš nič robiť od oka 😀

lenkalienka4
14. nov 2007

baby a viete mi poradit ako z tej fotky urobim cisto biele pozadie? a takto s bielym pozadim to dam do stitch 😕 😕 😕

vesi
14. nov 2007

ahoj zuzi, pôjdem aj ja, ideš pozerať CSI a Kosti? 😀

vesi
14. nov 2007

tak tu musia radiť iné baby, skús sa spýtať v téme digis...atd neviem to ani vysloviť 😅

julova
14. nov 2007

Moni 😉 ...jasneeee 😀...a dohodim neveste nejaky ten krizik, lebo dnes som si este ani raz nepichla 🤐 😀

julova
14. nov 2007

Leni...tak to teda ani ja neviem 😕 😒

julova
14. nov 2007

a uz som tu neni som 😀...papaaa 😵

vesi
14. nov 2007

papa aj ja už padám... 😀 😀

michalag
14. nov 2007

tak vy ste uz vsetky odisli a ja som to uz vyskusala spravit z 50, 35, 30 odtienmi. Vyzera to inak, ale nie je to az take strasne 🙂

lenkalienka4
14. nov 2007

ja som si dala biele pozadie a dala som 20 odtienov a je to take iste ako ked bolo 30, takze to skusim s tymi 20, idem pisat objednavku

vesi
14. nov 2007

a ako si dala biele pozadie? 😕

vesi
14. nov 2007

ešte som tu, zatiaľ 😅
miška no vidíš, aj lacnejšie sa dá 😀

lenkalienka4
14. nov 2007

cez malovanie, som ho len tak halabala zamalovala

vesi
14. nov 2007

aha 😀 😀 😀
miška pozerala som sa na tvoje predlohy, ten rozdiel naozaj nevidieť 😀

lenkalienka4
14. nov 2007

bude mi stacit objednat z kazdej farby 1ks, alebo potom budem este doobjednavat?

vesi
14. nov 2007

tak to naozaj neviem lenka, ale ja by som objednala iba jeden kus. ale niekde v sečovciach je vraj dobrá galanteria a tam majú anchorky...

vesi
14. nov 2007

teda si z Košíc?... 😅

lenkalienka4
14. nov 2007

vesi a este 1 otazocka, postovne kolko stoji?

vesi
14. nov 2007

ak je to do 1500,- sk tak 80,- sk poštovné 🙂

lenkalienka4
14. nov 2007

ano ano z kosic som, no uz som objednala 20 niti Anchor, anchorky su na toto najlepsie? mulinky sa naco pouzivaju?
Michalag: halo kde si sa stratila?

vesi
14. nov 2007

anchorky sú tiež mulinky, ak sa nemýlim, tak mulinky sú všetky nite so 6 niktkami, anchor je len značka 😉 ale už fakt idem .papa

lenkalienka4
14. nov 2007

ja nemam ani predstavu ako vyzeraju tie mulinky ci anchorky, ja poznam len klasicke perlovky, s tymi som stale vysivala, nema niekto nejake foto s mulinkami / anchorkami/
vesi: bez uz k telke, pekny vecer 😉

michalag
14. nov 2007

lenka, si tu este? Musela som pustit draheho k PC, lebo ma nejaku robotu, ale este ma na chvilu pustil

zuzi76
14. nov 2007

TRAMTARARAAAA!!!!
Hotovo! Pozrite si album. A mohli by ste mi poradit aku asi farbu ramu mat dat. 😉

michalag
14. nov 2007

zuzi, suprove 😉

lenkalienka4
14. nov 2007

tu som, tu som, je tu este niekto?
zuzka: ten macko je nadherny, ja by som si to dala na vankusik a ty to zaramujes, alebo co s tym?
miska: kde budeme hladat toho sponzora? 😕

michalag
14. nov 2007

lenka 🙂 , ja neviem, ale bolo by na case, lebo uz ich mam tolko, ze pomaly neviem kam s vysivkami 😀

lenkalienka4
14. nov 2007

no treba pouvazovat, ved na slovensku je vela milionarov, tak mozno sa nas niekto ujme 😀 😝 😀

lenkalienka4
14. nov 2007

dame si inzerat 😉 😀 😀 😀 😉