Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
17. jan 2008

ahoj whizzy, takže by som mala asi ostať pri tých 3 nitkách...istota je istota 😀

whizzy
17. jan 2008

skus na kraj ako sa ti to tam bude pichat. Na ten velky obraz planujem kupit hustejsiu aidu, no musim to porovnat, nech zas nekupim nieco strasne huste. Lebo na predlohe je ze 25x na inch! To je skoro dvojnasobok oproti tej co som mala 😖

zuzi76
17. jan 2008

Whizzy, a ako si vysivala? Teraz vysivam kazdu druhu dierku, ale som pozerala na tu aidu co som kupila a tam by som musela vysivat kazdu, lebo by boli strasne velke kriziky. Ale potom mi zas vychadzaju kriziky mensie ako teraz. No, tiez som sa nejako zamotala! 😀

zuzi76
17. jan 2008

Prave som to pocitala, tak mi to vychadza na tu co som kupila 7 krizikov na cm. A ta stala 650 sk.
Vesi, a koho si tam "chytila"? Majitelku alebo mladu predavacku? 😀

vesi
17. jan 2008

baby, ja sa v tom nevyznám, menšiu aidu som si netrúfla, lebo po večeroch vyšívam a potom na to horšie vidím 😝 čo už starnem 😀 😀 mne to príde veľkosťou rovnaké ako kanava, len je to pevnejšie a hustejšie, takže to tak nepresvitá. dnes upratujem, aby som mala pokoj a mohla som sa pustiť do toho vyšívania 😀 😀

vesi
17. jan 2008

boli tam obidve, ale mali veľa ľudí, tak sme sa veľmi nerozprávali a ja som tam bola len na otočku, lebo MM musel do roboty 🙂

whizzy
17. jan 2008

zuzi, do kazdej dierky, co som na stretku videla tu latku co si mala v predlohe, to bolo hustejsie. Chcem skusit tu 7 na cm.
Inak som trafena, uz som kupila druhu krabicku, aby som mala zvlast DMC nitky 😀

vesi
17. jan 2008

nie si trafená, ja mám už 3 krabice - obyčajné s 3 druhmi nití 😝 😀
prekvapil ma manžel, lebo ked som váhala ktorú látku mám kúpiť, či investovať do aidy, alebo kanavu, tak povedal, nech kúpim tú drahšiu, normálne ma šokoval 😀 neostáva mu nič iné len mať pochopenie pre moju závislosť 😀 😀

snoopy
17. jan 2008

čavte kočky....koník ide...to snáď nie je ani možné....len aby som nezakríkla.....ako sa máte?

michalag
17. jan 2008

Ahojte baby 🙂 ,
snoopy, uz si na MD, vsak? Ako si to uzivas?

snoopy
17. jan 2008

čaves Miška...hej som...od včera...užívam si v rámci možností...trošku sa cítim zvláštne ale to kôli tomu, že ja som naučená stále niekde behať lietť, vybavovať a teraz som doma a nič, ty ako? vyšívaš o 106? ja idem akurát do mesta ešte pokúpiť nejaké veci do pôrodnice, zaspavím sa asi aj v galantérke...ale skôr kôli vlne...chýba mi na dokončenie svetríka

lenkalienka4
17. jan 2008

nestihla som Vás...

baby, čo je to tá aida, je to take ako kanavy, je v tom velky rozdiel, ci ako to mam chápať? 😕

michalag
17. jan 2008

ja vysivam tak ako sa da, ked sa maly hra sam, alebo ked spinka. Chystam sa dnes vysivat aj ked bude maly na obed spinkat, tak hadam nebude ako minule len 15 minut 😝, lebo to spravim sotva 5 krizikov 😝 😀
A co malicke? Kope o 106?

michalag
17. jan 2008

snoopy, vtedy co sme sa stretli, tak to som bola kupovat panamu u Duriancika 🙂 a uz mate vsetko prichystane pre male?

Ahoj lenka 🙂 , ja neviem 😒 , ja pouzivam iba panamu 😉

lenkalienka4
17. jan 2008

cauko miska, aj ja vysívam na panamu, prave preto sa pytam aka je aida

snoopy
17. jan 2008

no zajtra ideme ešte do Európy...majú tam najlacnejšiu vaničku, potrebujeme ešte postieľku, matrac, fusak (to z bambina) nejaké drobnosti z lekárne, ja papuče do nemocky a v podstate by sme mali byť vybavení.....a kopeme...jááááj a ako veľmi 😀

michalag
17. jan 2008

dava ti pekne najavo ze ste este dvaja 😀
A este to funguje ze od 36tt sa chodi do nemocky? lebo som pocula ze to zrusili ale to bolo davnejsie

snoopy
17. jan 2008

veru zrušili to....teraz je už len príprava na pôrod...som chcela ísť včera sa tam pozrieť...no akosi nevydalo...musím ísť na bud. týždeň...aj s Robom nakoľko chce byť pri pôrode 😕 😀 ....malé mi hlavne dáva najavo, že som asi málo papala, lebo nemám veľké bruško a ono už nemá miesto, tak sa vytláča vypúča ako sa len dá...čakám, kedy mi praskne pupok 😀 😀

michalag
17. jan 2008

a tie posledne 4 tyzdne potom chodis ku svojej Dr. Vtedy to bolo super ze robili aj sono a mohla si este zistit co budete mat, ale zato je teraz aspon krajsia porodka 😝

snoopy
17. jan 2008

no pekne k svojej Dr. každý týždeň...ja by som chcela ešte ísť na sono, ale môj predpoklad je, že už asi nie...asl spýtam sa Dr. zajtra idem na kontrolu.

taká od veci a od témy otázka: Mám doma domáci slivkový lekvár a dosť dlho som ho neotvárala(cca 4-5 mes), bol v chladničke, dnes som ho otvorila, že spravím kysnuté koláče a na vrchu sa mi vytvorila jemná vrstva nejakého penicilínu, či čo to je také "krásne" chlpaté 😕 😀 ....mám ho už úplne vyhodiť, alebo stačí keď odoberiem zvrchu dostatočnú vrstvu a môžem ho použiť...neviem ako to je pri lekvároch - domácich, viem, že keď takto nájdeš kompót. tak ho musíš celý vyhodiť, ale lekvár? POMÓÓÓC poraďte ☹

julova
17. jan 2008

Zuzik - ja by som vyhodila....a jaka kockovska foto 😉...ja ze aka nova tvar tu je 😀...a do nemocky si uz zbalena? 🙂

michalag
17. jan 2008

snoopy, u nas jedia lekvar Samko a drahy a kedze racsej nechcem riskovat koli malemu tak to vyhodim a otvorim mu novy 😝 , mozno zbytocne ale...

michalag
17. jan 2008

Ahoj juli 🙂 , ako sa mate? a co Terezka, posluchate ju 😝 🙂

snoopy
17. jan 2008

čaves Zuzik...zbalená....ešte kúpiť papuče, a som kompletná 😀
ako si nažívate?

tak ja ho teda radšej vyhodím a otvorím nový....bože toľká škoda 😀

snoopy
17. jan 2008

Zuzi, po nástupe n MD si sa bola hlásiť na sociálke? alebo sa to hlási až to pôrode spolu s rodným listom bábätka?

julova
17. jan 2008

Miska - posluchame..ona je teraz doma velky sef 😀...len piskne a uz skaceme 😀 😉

Zuzik - tak..spravne...istota je istota 😉...a inak fajne sa mame...Uz mame 3050 g 😀...dnes sme boli na prevazeni...ale musime ist na vysetrenie na reflux, lebo malej vzdy nieco "vybehne" von...aj srajdu musime odniest vzorku zajtra 😀...ale mame super Dr. preventivne nic nezanedba 🙂...dnes nas caka vecer este UZV klbikov...joooj...same behacky po Dr. 😝...je na nezaplatenie, ze Peto robi dlhy-kratky tyzden...nas aspon povozi..ja si sama este netrufnem.. a ako sa ciztis Ty? ked sa pretacas na posteli, uz prehadzujes brucho? 😀

michalag
17. jan 2008

tak to je super, ze je mala dobrucka a kojis ci uz iba UM?

julova
17. jan 2008

Miska - striedam...vyjde to za ten den asi 1:1 moje a UM...snazime sa, ale odo mna nema dost..ale vyzmykam sa co najdlhsie ako sa bude dat do poslednej kvapky 😀...aj Dr. povedala, ze radsej takto ako vobec, tak sa snazime 🙂

michalag
17. jan 2008

snoopy, ozaj nevies kde vo ZV. dostaneme kupit ohrievac do kupelky? Lebo ten nas akosi dosluzil ☹ (uz bol stary 33 rokov)

juli, hlavne ze sa snazis, to je dolezite, ze preto robis vsetko 😉

Moja spoluziacka kojila 2,5 tyzdna a vobec jej to nevadilo, ale ja som robila preto vsetko, ked som stracala mlieko a ona.....

snoopy
17. jan 2008

miška my sme kupovali v bille za 300,- žiadna extra značka a funguje normalne - taký ten klasický biely, vrtuľkový 😀 -na moje počudovanie nehučí ako keď lietadlo štartuje....majú aj v hyper, okay, kaufl....alebo potom drahšie v tpd