Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

slavik
16. okt 2007

eli77, ďakujem za privítanie.
Keď budem doma tak niečo pohľadám a dám na net. Len neviem, či nám to emjee nezruší.

vesi
16. okt 2007

O.K. whizzy, tak ja pošlem tebe 🙂 napíš potom di IP adresu. 🙂

emjee
16. okt 2007

slavik ak to ma suvislost s detmi tak nie, ak su to krajinky, kvetinky, zvieratka, portrety ... tak ano 😉

julova
16. okt 2007

mi to prave napadlo, emjee, si ma "osvietila" 😀..to bude najlepsie a z toho bude jasne, kto komu ma poslat a cez IP si vymenite adresy 🙂...takze ak chcete, hlaste sa mi do IP, ja urobim tabulku, dam ju do albumu a Vy uz si medzi sebou budete vymienat len postove adresy 🙂...

whizzy
16. okt 2007

Posielam 🙂

vesi
16. okt 2007

emjee má pravdu, poradovník by bol fajn...
a albumy si môžeme spraviť aj napr. na azet.sk, tam by to nemal byť problém... 🙂

whizzy
16. okt 2007

oki, tak zatial neposielm, hlasim sa do tabulky

julova
16. okt 2007

emjee...som myslela s tym zoznamom, ze by to bol trebars prvy prispeok v tejto teme a tam by sa doplnali nove zaujemkyne o ten program..ale to by bolo komplikejsn, asi to bude jednoduchsie s tou tabulkou, co budem refreshovat v albume, kym trade neskonci 🙂...take "volne" editovanie by bolo dost zneuzivane, keby sa to tu povolilo..na jednom fore kam chodim to bolo mozne, ale zatrhli to 😀...tak je dobre, ze to maju v pravach len admini 🙂

vesi
16. okt 2007

O.K. julova, tak je to na tebe 🙂

zuzi76
16. okt 2007

Vesi, to su tri obrazky. Dva som si previedla, ale ten treti je dokonca znacka Madeira.Prevodnik som nasla na DMC. A to by som potom este musela na Anchor. A bojim sa co by z toho vzniklo. ☹
A tiez by som sa hlasila do poradovnika na CD.

emjee
16. okt 2007

julova - pripadne mozem hodit do prveho prispevku odkaz na tvoj album s poznamkou, ze sa u teba mozu nahlasit a pridas ich tam 😉

vesi
16. okt 2007

zuzi, pošlem ti na mail všetky prevodníky čo mám, možno tam nájdeš prevod z madeiry na anchor...

julova
16. okt 2007

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

super emjee - tak aj to moze byt, dakujem - zatial narychlo tabulka 🙂...letim do autoskoly 😀...poobede refreshnem 🙂

julova
16. okt 2007

a hlaste sa mi do IP 🙂...a vy ostatne sledujte moj album aby ste vedeli, komu posielat 🙂...zatial pa pa pa 😀

zuzi76
16. okt 2007

Vesi, ty si poklad!!!

whizzy
16. okt 2007

jeeee, ja som prva 😀 Vesi, posielam ti adresu.

julova
16. okt 2007

a uz je s Vami len moj duch 😀...navecer som tu ako na konikovi 😀

emjee
16. okt 2007

done 😉

vesi
16. okt 2007

zuzi, nemám to, ale na www.vysivka.biz je kalkulačka farieb a tam sa dajú previesť farby z madeiry na viac druhov, neviem či ten prevodník poznáš...dáš tam číslo, zadáš značku k tomu číslu a potom ti to vyhodí všetky druhy značiek na ktoré to vie previesť. napísala som to ako talian, ale hádam pochopíš 🙂 ja používam tento prevodník... 😉

zuzi76
16. okt 2007

Ok, mrknem tam.

zuzi76
16. okt 2007

Vesi, super stranka!!! Dakujem. Inac, tiez ma to mohlo napadnut. Ten casopis som si pravidelne kupovala. 😀

vesi
16. okt 2007

som rada, že som pomohla 😀 niekedy ked mi tento prevodník neprevedie farbu, tak ju hľadám aj inde, ale neporovnávaj všetky odznova, lebo by si sa z toho zbláznila 😝

zuzi76
16. okt 2007

Neviem sa rozhodnut, ci si mam dat muzickovi urobit ten ram. Zda sa mi to dost velke. On sice povedal, ze to mozem mat na povale, ale nosit to vzdy dolu 😝 ? Ty si ho das robit?

vesi
16. okt 2007

zuzi, ja ani neviem, chcela by som ho, ale neviem kde by som ho skladovala a čo ak si naňho nezvyknem...doteraz som vyšívala v rukách, tak fakt neviem... 😒

zuzi76
16. okt 2007

Sak to! A este by mu musel pri tom pomoct aj moj ocino a keby som to potom nepouzivala, to by bolo!

vesi
16. okt 2007

ved preto som sa zatiaľ rozhodla, že ho nechcem, ale návod si nechám, nikdy nevieš... 😀

zuzi76
16. okt 2007

Lucim sa, lebo sa zobudil Misko. Tak sa mu idem venovat.

vesi
16. okt 2007

ahoj. 😀

vesi
16. okt 2007

julova, už si tu alebo vyšívaš? 🙂

julova
16. okt 2007

akurat som refreshla tabulku a som tu...nikoho som nezrzila, vsetci zivi 😀...vysivat budem o chvilku az 😉...este tu pobudnem 🙂