Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
31. okt 2007

tak to by bolo super 😉

julova
31. okt 2007

haloooo 🙂..som mala navstevu, ale uz som Vasa nachvilu 😀 , lebo nevesta ma caka 😀 😉...no ale tak ofotila som co mam zatial, tak som zvedava na Vase nazory 😅 ...moment, dam do albumu 🙂

matar
31. okt 2007

vesi, práve mi presne to povedal môj muž 😒 vraj tá ruská môže v pohode fungovať preto, lebo tam ešte nedošla tá PC polícia 😒 ale ono sa to dá obísť, len je s tým kopa roboty

vesi
31. okt 2007

lenka, ja zas kromi môôôôžem a ešte aj ordináciu v ružovej záhrade. som zaťažená na seriály ( pozor, nie telenovely), toť, moja dalšia úchylka 😀

matar
31. okt 2007

ordináciu pozerám aj ja 🙂 a kriminálky mám rada, ale nie všetky.

michalag
31. okt 2007

tak ja kukam rada krimi, Ordinaciu a predtym som aj Poistovnu stastia, mna to bavi a aspon sa odreagujem

vesi
31. okt 2007

jej, krimi 😠
ahoj julova, idem kuk do albumu 😀
zuzi, to je dobré 😀 😀 😀

snoopy
31. okt 2007

vesi....záhradu môžem aj ja.....hlavne Dr. Gregora, že Zuzík 😀 😀
inak čaves moja, tak na neveste už pracuješ a ako s tomu príde nedokončený snoopy??? hááá? ale nie iba rýpem 😉

michalag
31. okt 2007

Ja som zvedava ako to dopadne vsetko v Ordinacii, vzdy sa tesim ked je utorok, streda, vtedy moze byt drahy na PC a robit si aj do roboty 😀

michalag
31. okt 2007

ahoj juli 🙂 , idem mrknut

vesi
31. okt 2007

ja tiež aj poisťovňu, aj ten druhý čeký, neviem teraz názov, ale naši dalšiu seriu už nedavali 😠 milujem CSI a kosti 😀

julova
31. okt 2007

jooooj...Dr. Gregor..ale uz sa frajeri s inou 😠 😠 😀

Zuzik - inak presne toho leziaceho Snoopyka s cervenym napisom som si aj ja prekreslila pred 3 dnami 😀 😀

michalag
31. okt 2007

to kukam aj ja, ale popri PC

julova
31. okt 2007

vesi - aj ja...vsetky CSI a este Dr. House je bohovsky 😀...a este lubim na Hallmarku, neviem ci ste niekedy kukli, ze 3 libri - o neurochirurgoch 😉...

julova
31. okt 2007

libry 🤐 😀 😉

zuzi76
31. okt 2007

jul, si sikulka! si rychlovka!
ja pozeram ordinaciu, ale na nove. 😢

julova
31. okt 2007

my Novu nemame 😖

julova
31. okt 2007

a dakujem za pochvalu 😅

michalag
31. okt 2007

to nie, ale Dr. Housa som pozerala este predtym, to som nemohla mat pondelok bez toho aby som to nevidela
juli, ako vydim ty mas rada serialy z lekarskeho prostredia

vesi
31. okt 2007

julova ty sa teda nezdáš...bude to krásne 😀
Housa aj ja môžem a ešte aj Kliniku Grace a zúfalé manželky 😀
ja mám PC v inej izbe, tak ked zmiznem = pozerám 😝

michalag
31. okt 2007

jul, je to super!!!

snoopy
31. okt 2007

Zuzik...klobúk dolu....dobrééé to je 😉

matar
31. okt 2007

julova, vyzerá to zatial dobre. a ideš presne podla tých bavlniek čo ti to tam hodilo?
a poisťovna ma tiež bavila. a aj krehké vzťahy, ale potom to u nás pestali dávať, tak som skončila 😒

sue
31. okt 2007

...výšivkárky nekradnite nám Julovu ☹ ☹ ☹ nám je za ňou v Januarovkach smutno 😢 (inak ale ste šikovné... len tíško závidím 😔 😅 )

vesi
31. okt 2007

ja milujem aj knihy z lekárskeho prostredia 🙂 a Hallmark nemáme, ani novu 😠

lenkalienka4
31. okt 2007

krasna nevesta, a tie turbo ihly... supeeer 😀 😀 😀

vesi
31. okt 2007

sue, my si julovu nedáme 😉 😀 😀

michalag
31. okt 2007

nedame, nedame a nedame 😀 😀 😀

julova
31. okt 2007

Matar..hej presne podla toho rozpisu...len povodnu predlohu som mala na 50 odtienov, ale toto co vysivam som skresala na 25 a vyzera to celkom fajn...by som sa nedoplatila pri 50-tich bavlnkach 🤐 ...

dakujem Vam za pochvaly 🙂....

Mihcali - hej doktorske a vselijake patologicke a Kosti a psycho a vselico take mozem 😀