• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z protestantských, charizmatických zborov

@daniela1983
no nase druhe babo uz nie je tak "nove" :sweat_smile: bude mat pomaly 10mes. ale stale nas niecim prekvapi a dcerka tiez :grinning:
o par dni nastupujem po MD do prace tak sa snazim si este ako tak uzit posledne dni s babatkom
4. apr 2011 o 23:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deborah1
@abbi
@mimkao
@myzma

zienky,chodi sem este niekto? :confused:
15. júl 2011 o 00:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska ahoooj :dizzy_face:
15. júl 2011 o 00:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska na MK ano, sem nejako nie.... dlho mi nik neodpisal na jeden moj prispevok, tak tato tema sla nejako do suflicka, som si myslela, ze nieto zaujmu... ale rada oprasim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. júl 2011 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deborah1
@myzma
no my momentalne odchadzame na stretko na par dni,ale potom sa rada pridam :slight_smile:
15. júl 2011 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska @deborah1 @mimkao tak mozeme oprasit tuto temu :slight_smile: i ked vazne premyslam, ze "s akym cielom"... pokec zienok s rovnakou DNA? xixixi je nieco, o com by ste sa chceli zdielat? nechame temu verejnu, ci sa zmenime na sukromnu?
18. júl 2011 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timietinka @martina46 prijmite pozvanie to starej temy, kam "patrite" :grinning: :grinning: :grinning: i ked som premyslala, ze zalozim novu skupinu s nazvom "znovuzrodene maminy"... ale vsak na nazve tolko nezalezi, ta nie? ak by tam nik neprispieval, bola by len do poctu :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2011 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Uz som tu, uz som tu :dizzy_face: ... akosi zabudam, ze aj modrykonik existuje :sweat_smile:
18. júl 2011 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wow ako sa to tu rozbehlo :slight_smile: ja som sem tam nahliadla ale nepisala. ja uz moc nestiham. deti velke, roboty vela.. a nestiham. ale sem tam rada pozriem do podobnej diskusie :wink:
18. júl 2011 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
18. júl 2011 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@timietinka
@abbi tak vas vitam, zienky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. júl 2011 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor
čawte kočky. Máte Mattoni, že to tu žije...? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. júl 2011 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@abbi
@myzma
@timietinka

čawte kočky. Máte Mattoni, že to tu žije...? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. júl 2011 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@mimkao dobru noc... snad to tu bude zajtra zivsie :grinning: jdu na kute :sunglasses:
19. júl 2011 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@myzma brú noc aj tebe. :dizzy_face:
19. júl 2011 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimkao
@abbi
@timietinka
@deborah1
@etuska tak dobre rano, potrebujem matoni,a by som vas prilakala....? ja mam Pc zapnuty cely den, takze vidim, co je nove, ked aktualizujem stranku popri vsetkych ostatnych veciach...

dnes varime nedelnu polievku, z kt. urobim rizoto, potom cakam navstevu, kocku z vedlajsej dediny, s ktorou som sa zoznamila cez MK, verim, ze to nie je nahoda :wink: popritom obriadujem deti, teda hlavne to starsie, mladsia v podstate v kuse spi a nevyzaduje pozornost...

ale, aby som sa presunula blizsie k Bozim veciam, i ked Bozie veci su i staranie sa o svoju rodinu, milovat a vazit si svojho muza a pod, chcem sa spytat, ci poznate vyucovania brata Paula Washera...
20. júl 2011 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma ahoj :slight_smile:
Nie, ja nepoznám toho brata :confused:
20. júl 2011 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulky,chystáte sa na Reinharda Bonnkeho do Brna? :slight_smile:
20. júl 2011 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deborah1 ma vyborne vyucovania... zial, je to v anglictine a nie vsetko rozumiem, ale posielam link aspon na prelozeny vycuc z jednej kazne (kratky):

http://www.youtube.com/watch?v=cncEhCvrVgQ&NR=1&feature=fvwp

a tu je mozne najst vyucovania pre rodinu a deti, tiez vyborne:

http://www.sermonaudio.com/search.asp?SourceOnly=true&currSection=sermonssource&keyword=heartcry&keywordDesc=HeartCry+Missionary+Society

a Bonnke, kedy kde?
20. júl 2011 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucika09 toto (vid vyssie) som ti chcela poslat mejlom :slight_smile: tie linky :slight_smile: ten vycuc ma asi 3-4min, oplati sa pozriet a najmä prijat to slovo a zit podla neho....
20. júl 2011 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma 24.septembra v Brne :
http://www.cfan.cz/
Treba sa tam aj nahlásiť.
Bude to určite supeeer..na Slovensko a do Čiech prichádza prebudenie :dizzy_face:

Jaj,anglicky ja neviem,síce som sa učila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale neviem skoro nič :frowning2:
20. júl 2011 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deborah1 ten prvy link je prelozeny
20. júl 2011 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
http://www.youtube.com/watch?v=b-6XP0aNJjc&feature=player_embedded

@myzma Jani, poznám jeho kázne, až mám zimomriavky, keď ho počúvam.
20. júl 2011 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mimkao to som uz minule pozerala, ked si to mala na skype... vtedy som ti podakovala za link... tiez dobre... aj ine som pozerala od neho... tuzim tak zit
20. júl 2011 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deborah1 jejda, som tam dala plnu verziu, toto je to kratke s prekladom:

http://www.youtube.com/watch?v=dJ-bdN11qNI

TREBA VIDIET

20. júl 2011 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucika09 vid vyssie
20. júl 2011 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma
veru tak ako pises-dnes mnoho zien unika z rodin kvoli kariere,sebauplatneniu a netuzi byt zienkou domacou :dizzy_face: tiez som mala take obdobie,nastastie ma Boh priviedol na ine myslienky a snazim sa ako tak zosuladit oboje ,no a od dec. sa tesim na dalsiu matersku :dizzy_face:
20. júl 2011 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
http://www.youtube.com/user/777STEFANDANKO#p/u/20/0Z1-aUsrT9M

fu babule, ja tieto dva dni pocuvam kazne od washera, fuuuuuuuuu... ako napisala @mimkao az mam zimomriavky...

to su veci, ktore by sa mali kazat vsade... kazdemu... a hlavne to slovo uchopit a zit

@etuska nepoznam, ale idem pozriet
21. júl 2011 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma dobreee,ozaj dobré kázanie
21. júl 2011 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok