Maminy z protestantských, charizmatických zborov

mimkao
1. aug 2009

Nájdu sa tu také? 🙂 Teda, viem, že áno, takže, rada by som si písmenkovala s niekym, kto pláva proti prúdu... 😵 🙂

daniela1983
22. jan 2013

diky 🙂

etuska
24. jan 2013

Blahozelaaaaaam

myzma
12. mar 2014

@abbi
@lila794
@jonki
@eli77 @etuska
@rohacka
@mimkao
@martina46
@deborah1

drahe sestry,

nasa skupina tu utichla pred par rokmi z roznych dovodov, ale rada by som ju opät obnovila. ale ako sukromnu...

vekmi mi chyba spolocenstvo a moznost porozpravat sa so sestrami. do zboru chodim v poslednych mesiacoch dost malo. dovody mozem uviest v skupine, ak bude zaujem o odpoved...

kedze som denne online a chodim opät i na MK, napadlo ma uz davnejsie, ze ak by bol zaujem o takuto skupinu, budem rada... su veci, o ktorych sa neda pisat plne verejne a po pravde prave verejna diskusia v nasej skupine ma odradila od dalsieho prispievania a viac ako rok a pol som sem nechodila....

nie su mi blizke krestanske diskusne stranky, no som krestanka a chcem nasledovat Pana, no sucasne sa chcem zdielat aj o beznych veciach z rodiny a zivota, cize mi pride tato forma ako idealna...

takze ak mate zaujem, cas popri detoch a domacnosti, pridajte sa... skupina je vytvorena Znovuzrodene (z vody a Ducha podla J3:5)

etuska
12. mar 2014

@myzma
prosim ta hodis link
neviem to najst

leishmania
13. mar 2014

@myzma pridate ma?

myzma
13. mar 2014

@leishmania jasne 🙂

janinka444
22. júl 2016

@myzma mozes pridat aj mna? ak ta skupinka este existuje? so záujmom som si precitala tuto diskusiu... 🙂

lenka243
22. júl 2016

Ahojte aj mna si pridajte 🙂

myzma
23. júl 2016

@janinka444
@lenka243 jej, teší ma záujem.... uprimne, skupina stichla i tam... isto mam na tom svoj podiel i ja, keďže som sa dobre nestarala, ale ved nemôže to stáť na mne, no nie? Mozem vas tam pridať, ale vyše roka a pol, možno i dva je to neaktívne :-\

Budem rada, ked tam napíšete pár slov o sebe.... nemusíte takto verejne 😉

myzma
23. júl 2016

@lenka243
@janinka444 zienky, do tej diskusie už nie je mozne pridávať, nakoľko a rušia súkromné diskusie, ale budú len skupiny.... takže vas neviem pridať, diskusia niesla názov "znovuzrodene (z vody a Ducha)" podľa versa, ktorý hovoril Pan Jezis Nikodemovi, učiteľovi zákona,ktory sa tiež potreboval narodiť znova, ak chcel vidieť Bozie kráľovstvo....

Pokiaľ máte záujem,je možné vytvoriť súkromnú skupinu, fungujú tu paralelné viaceré skupiny veriacich mamičiek, no katolíckeho vyznania

janinka444
29. júl 2016

Sestry, odporúčam, super aj pre mladých, ako aj rodiny s deťmi 🙂
http://www.campfest.sk/program-cf2016