• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z protestantských, charizmatických zborov

Jej, to je krasne, tak aj ja pridavam svoje oblubene
http://www.youtube.com/watch?v=CT7x3VnrqbA&feature=related
4. aug 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A zimoriavky mám aj z tejto, fakt krásna, nádherné slová.: http://www.youtube.com/watch?v=eOY0mjjmx8Y&feature=related
4. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky,to kto zmenil názov témy? :angry: :angry: Admin?Prosím,vráťte názov témy :rolling_eyes:
4. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nie, deborah, to ja som nechala zmeniť. Počkaj, pisnem ti IP.
4. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už máš IP. :slight_smile:
4. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak,Mimkao,silná pieseň :dizzy_face: Hillsong je veľmi požehnaný,mnohé najkrajšie piesne sú od Hillsongu,keby sme tam tak mohli byť,že? :slight_smile: Poznáte Olivy z Milosti BB?Aj oni majú krásne chvály-večšina je myslím preložená od Hillsongu.
Jaj,zabudla som ti odpísať,tú Lydku nepoznám,ja chodím do zboru v Senici.V Banskej Bystrici som bola len raz na konferencii,bolo tam super!Škoda,že je to od nás tak ďaleko.Nebola ste niektorá tam na konf.?Je tam silná Božia prítomnosť.Od nás chodia aj do Budapešti do zboru Viery /Hit/,tam už je veľké prebudenie s veľkými zázrakmi.Majú aj každú nedeľu zhromaždenie,ktoré vysiela aj maďarská TV-dá sa pozerať aj cez internet-každú nedeľu o 11.hod. /aj v slovenčine/.
www.hit.hu
4. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj, akurát pred Mesiacom som si nechala kúpiť po švagrinke CD Olivi- Tvorca Zázrakov. Deti už poznajú skoro všetky piesne naspamäť. :grinning:

Tie live vysielania z HIT-u zvykneme sem tam pozerať- dakedy skočíme z manželom do Budapešti, len ja neviem po maďarsky, tak tam nerada chodím. :sweat_smile:
Jáj, ja som si myslela, že ty si z BB. Ja som na tej konferke nebola, lebo sme boli necelý mesiac predtým na konferke v Bratislave, ktorú organizovalo Slovo života. Tiež ta bolo super a bolo tam veľké uzdravenie. Aj srdca aj tela. :wink:
Aj ja mám veľmi rada Hillsong, niekedy sa tam vyberieme, ale len do Londýnskeho, lebo Austrália je ďaleko... :grinning:
4. aug 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hillsong su uzasni, my v spolocenstve tiez spievame vela ich piesni na chvalach. A oni tu minuly rok boli, teda jedna ta vetva, ja sa v tom nevyznam, to skor manzel, ale bolo to v presove a to bolo pre nas s malickou daleko, tak sme neboli :pensive:
4. aug 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Mighty to Save je aj nasa naj piesen od nich, ked sme tu mali minuly rok misie, tak to bola piesen vybrata pre BB. Len teraz uz neviem ci mozem medzi vas chodit ked nie som protestantka :sweat_smile:
4. aug 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eriqe, ja s tým nemám problém. Len sa mi nepáčilo, že sa tu hneď začala rozoberať Mária a Svätý. Viem len , že katoličky sa združujú v téme napr.: "čo pre vás znamená viera" a protestantky tu nemali svoj kútik. Ja nič proti katolíkom, popíšem si s každým, ale najradšej z ľuďmi, o ktorých viem, že zmýšľajú rovnako v tejto otázke kresťanstva.

Ináč, v našom spoločenstve tiež veľa spievame piesne od Hillsongu, naozaj majú krásne piesne, a hoci len cez internet, ale ide z nich požehnanie. :dizzy_face:
4. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citit z nich ducha.
Ja nemam problem s inovercami. Aj v skole som mala vela priatelov z apostolskej cirkvi a cirkvi bratskej a inych. Ale je pravda, ze mame rozdielne nazory na niektore otazky, ale to je prirodzene, to mame aj medzi priatelmi v rovnakom spolocenstve, ale vsetci verime v jedneho Boha
4. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
Mimkao-zalozila som temu "Co pre vas znamena viera" a sama som protestantka :grinning: takze ste tam vitane vsetky :grinning:
Stretli sme sa tam baby roznych vierovyznani-prave nedavno sme mali stretko a bolo super.
Pridte k nam kludne nakuknut a podebatovat-ja osobne som sa tam dozvedela vela novych veci :wink:
pekny dnicek :dizzy_face:
4. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Áno, to je pravda. Ako som už písala, ja pochádzam z rodu Baptistov. A teraz chodím do Apoštolskej cirkvi. Obidve denominácie sú protestantské, ale v niektorých veciach majú úplne odlišné učenie. Ale v Biblii je aj tak napísané, že Duch Svätý nás bude vyučovať, takže aj keď niečo povie pastor zboru, je namieste, ak ja tomu nerozmuiem, nezhltnúť mu to hneď, ale čítať si o tom v Biblii, a verím tomu, že Boh keď vidí úprimnosť, nenechá na seba dlho čakať a Duch nám to zjaví.
4. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Etuska, to som nevedela, že ty si protestantka. :sweat_smile: :wink: Ja som sa tam bola pár krát pozrieť, ale väčšinou som natrafila na také veci z ktorými som absolútne nesúhlasila, tak som to zavrela. Ale je pravda, že som tam už dlho nebola, tak prídem dačo k Vám prečítať.
Ozaj, a do akého zboru patríš?
4. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimkao- v tom mas pravdu.
4. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimkao-zijeme v zahranici,tak chodim do "Presbyterian Church" :wink:
4. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, to je super, ze ste zalozili takuto temu. Aj na modrom koniku sa bude chvalit nas Pan. :slight_smile: Sme aj s manzelom katolici, par rokov som chodila do spolocenstva (boli sme tam viacere odiny), ale kazdy sme sa uz odstahovali kamsi inam, tak nam to uz zaniklo. S manzelom mavame stretka s mladymi (tak okol 18 rokov) a snazime sa im ukazat, aky je Boh uzasny a ake velke veci pre nas robi. :slight_smile:
4. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No-ani ja s roznymi vecami nesuhlasim-ale snazime sa tam byt navzajom tolerantne-kazda strana si povie svoju mienku a je to viacmenej o tolerancii a uceni sa vnimat aj inych ludi najma srdcom a snazit sa pochopit ich zmyslanie.

Vcera som tam hodila linky o nasom vnimani pojmov"ocistec " a "odpustky".
Ak vas to zaujima-pridte vecer na pokec :wink:
4. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimkao,ty si bola v Londýne na Hillsongu?Uáuu :sunglasses: My nemáme auto,tak moc necestujeme,aj by nás zo zboru vzali,ale ani necestujem moc rada,no ťažké to so mnou :grinning: ,ale veľmi rada by som bola na všetkých možných konferenciách,ani v Hite som zatiaľ nebola,ale manžel tam raz bol.Vy cestujete aj s deťmi?
4. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz uz bezim za malou :wink:
4. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deborah :grinning: nie, to mal byť budúci čas, že sa tam niekedy vyberieme. :grinning: Tam sme ešte neboli. Akurát včera ma ale švagrina volala, že kedy prídeme, lebo oni žiju v Londýne, tak ak k ním skočíme, tak do Hillsongu určite pôjdeme. :dizzy_face:
Ak dakde ideme, tak s deťmi. Je to síce ťažké, ale skoro stále dakde cestujeme. Väčšinou len po slovensku a max do maďarska, keďže to tu máme kúsok od hraníc. A ja veľmi rada cestujem. :dizzy_face: Vďaka Bohu, my auto máme, takže sa ťažko vieme udržať doma. Hlavne keď má manžel voľnejšie v práci. A deti sú už do tých autosedačiek ako zapustené... :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viviktorka, super, že sa venujete mladým. Dnešná mládež to naozaj veľmi potrebuje. aj ja by som niečo také chcela začať tuto, ale žiaľ, zatiaľ sa to nedá. :unamused:
4. aug 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
etuska, o.k., večer prídem k Vám kuk, len neviem, či sa zapojím... :slight_smile:
4. aug 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani u nas to nevyzeralo lahke na zaciatku, chcelo to modlitby a modlitby, ale teraz je to parada a mladi sa uz tesia vzdy na dalsie stretko.
4. aug 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééj,mimkao,až teraz som si všimla,že čakáš bábo. :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :sunglasses: Gratulujéém! :dizzy_face:
4. aug 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deborah, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie, nečakám, to len som nevedela nájsť stránku, kde by sa dal vypočítať týždeň tehotenstva, potrebovala som to pre kamarátku, tak som si to zadala tuto. :grinning: :grinning: Ale ja som to aj vymazala, nechápem, prečo sa mi to naďalej zobrazovalo. Ale ďakujem za upozornenie, už som si to nastavila správne. :grinning: Júj, to je trapas. Snáď to nikto známy nevidel, bo nado mnou už všetci len hlavou krútia, že kde sa s tými deťmi toľko ponáhľame... :grinning: A ako pozerám, aj vás čaká 4 prírastok. A už to veru nemáš ďaleko. :dizzy_face: To máš všetko chlapčekov? :confused: :dizzy_face:
4. aug 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale veru ja by som ešte jedného sznátora prijala. Bo mám iba jedného a 3 baby k nemu, tak aby neboli veľmi v prevahe. :grinning:
4. aug 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno,chlapci :dizzy_face: ,malí Boží muži :grinning:
To je škoda :frowning2: ,že nečakáš,ja som sa tak potešila,vždy ma poteší,keď niekto čaká bábo,a keď je veľa detí,to je super,veľmi ma to povzbudzuje :slight_smile:
Veru,už sa to blíži,ale ako sa bojím pôrodu :confused: :confounded: Sa mi zdá,že sme sa niekde bavili o pôrode,písala si,aký si mala ktorý pôrod :grinning: Ja som mala všetky 3 rovnaké,snáď tento bude uź menej bolieť :confused:
4. aug 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak sa to tu rozbehlo, super :slight_smile:
Ja som tie chvály ešte nepočúvala, ak sa mám priznať, veľmi tento hud.štýl nepočúvam, hoci chvály vlastne veľmi v inom štýle ani nie sú, ale kuknem. Ja mám akurát niečo od Don Pottera, ten sa mi páčil. No ja som hudobníčka, hrám vážnu hudbu a tým to je, no aj tu sú kresťania. Vedeli ste, že Bach bol znovuzrodený? A jeho pašie jednotlivé árie, to je sila! Veľmi tam cítiť Božieho Ducha! :slight_smile:
A my budeme mať tiež babo :slight_smile: no nejako som ho do pasu ešte nedala :grinning:
4. aug 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hej, hej, už som to raz dakde písala. No, toho 4 -tého som sa bála najviac. Čím som staršia už mám menšiu chuť na také srandy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No, ja mám zase malé Božie ženy :grinning: a iba jedného Božieho muža :pensive: :grinning: Teda, okrem manžela... :slight_smile:
Veď verím tomu, že ma tu ešte stretneš, ako mi bude v pase svietiť 40 tt a potom kolonka že 5d. :grinning:
Ale teraz som aj rada, že ešte nečakám. Najprv som už chcela, ale teraz už veľmi ee. Teda ešte by som rada počkať aspoň také 2-3 roky. Ale veď uvidíme. Boh to má vo svojich rukách. Postaral sa o nás doteraz, postará sa aj potom, hoc ako by to bolo ďalej. Verím tomu. Raz, dávnejšie, ešte keď som bola tehotná s Hankou, t.j. 3 v poradí, boli u nás na návšteve bratia z HIT-u a jeden z nich sa za nás modlil a keď ma zbadal s tým veľkým bruchom, tak sa začal modliť: "Drahý Bože, keď si dal ovečku, daj aj pašu". A veru dal. Nemáme nedostatku v ničom. Vďaka Bohu!
4. aug 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok