• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z protestantských, charizmatických zborov

autor
Martinka, gratulujem. :dizzy_face:
Aj ja som hudobníčka, ale zase presne toto je môj štýl, všetky tie worshipove piesne. A na aký nástroj hráš? Ja na gitaru. A už sa začínajú aj deti chytať. :dizzy_face:
Ale ja mám strašne rada ja vážnu hudbu. ale to , že bol bach znovuzrodený, som nevedela. Ale super. :dizzy_face:
4. aug 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, ja som huslistka, hrala som aj vo chválach, potom sa už nedalo, dokonca aj manžel, on je zas fagotista, v pri takejto hudbe je to celkom sranda. Husle sa dajú ešte zapojiť, no fagot, to šlo na vybrané chvály :grinning:
A ty sa hrala - hráš tiež vo chvalach? Ináč tu v BA sa mi strašne páčili chvály v AC, Boli sme párkrát :slight_smile:
4. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky-prosime aj vas o modlitbu za malu Silvinku,ktora je na tom velmi zle :pensive:
(viac v teme:"Co pre vas znamena viera"-vdaka :pensive:
4. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, tak aj ja sa pridavam :slight_smile:)
Mimka cau diki za pozvanie :wink:
etuska budeme sa modlit :wink:
Martina46 moji chalani boli na tabore levitov uz viac krat. UZASNY tabor. vrelo odporucam. aj Igora dobre pozname, aj vasu chvalospevku. Hrali na svadbe mojich priatelov. A ja osobne som vyrastala v AC BA :wink: :wink:
4. aug 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Martinka, neviem prečo, ale ja som na teba tipovala nejaký dychový nástroj... :grinning:
Ja už teraz nehrám nikde, teda, len doma s deťmi, ich zaškoľujem a spievame, majú to veľmi radi. Dakedy u Baptistov, keĎ som bola mladšia tak aj na mládeži, domácich skupinkách, alebo tak, počas zhromaždenia.
Aj mne sa páčia AC BA, mám CD a vraj už vydali aj nové, tak si musím zadovážiť :slight_smile:

Etuska, bola som niečo prečítať vo vašej téme, stačilo mi, že som si prečítala nejaké strašne dlhu "modlitbu", a ďalej som tam už neostala. :unamused: Ja neviem prečo, ale ja také veci čítať nemôžem. :pensive:
A čo sa stalo malej Silvinke?

Ahpj abbi, nemáš za čo. Ako sa máte?
5. aug 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak čo? Všetky ste na dovolenkách...? :sunglasses:
5. aug 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimkao-vo vedlajsej teme :grinning:
5. aug 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,ja veru na dovolenke nie som,ale jednou nohou v pôrodnici. :grinning: No snáď ešte vydržím aspoň 2 týždne.Dnes som bola v poradni,a že som otvorená na 1 prst a CS mám 8 :sweat_smile: .Jaj,tak sa bojíím pôrodu,ale rozmýšľam,že musím sa začať na to dívať inak,aj sa modliť za to,lebo s veľkým pochopením sa nestretávam-doktor mi dnes povedal,že nevidel takú z pôrodu vystrašenú štvrtorodičku.By ma aj zaujímalo,koľko štvrtorodičiek videl,veď to nie je častý úkaz :grinning:
5. aug 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deborah :grinning:
5. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...tak ja na konika uz velmi nechodim, ale vdaka tejto teme sem asi zavitam castejsie :dizzy_face:
Mimkao ty chodis do AC NZ? Ja som tam tiez chodila, ale potom sa stalo nieco....a velmi ma ranili, vlastne to bolo asi vzajomne. Na Boha som nezanevrela...stale je v mojom srdci a v mojom zivote najdolezitejsi. Len mi chyba niekedy spolocenstvo... :frowning2:
5. aug 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli :frowning2: mozes napisat preco si sa citila zranena? :pensive:
5. aug 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuj etuska to nie je na verejne rozpisovanie, ale nejak sme mali na niektore veci rozdieny nazor s pastorom, pastorova manzelka bola moja uuuuplne najlepsia priatelka...uz je tomu 5-6rokov, ale este stale ma to boli...
5. aug 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli :frowning2: a nevolali ta spat do zboru?
5. aug 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nie... :frowning2: dokonca som tam aj pracovala...
5. aug 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej-inac maminy ako ty mi dodavaju odvahu-pozeram ze mas 3 deticky +snz :slight_smile:
5. aug 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska a teraz cakame prave dietatko z domova :dizzy_face:
5. aug 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada :dizzy_face:
6. aug 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tom snivam raz tiez,ale az ked sa vratime na Slovensko
6. aug 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne ranko :wink:
6. aug 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mozem medzi Vas aj ked nie som mamina a dokonca este mesiac ani manzelka? :grinning: patrim k evanjelikom a CB a Baptisti su mojmu srdcu velmi blizki :wink: z tychto zborov mam zopar velmi blizkych ludi.
6. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj Jonki, vitaj. :wink:

Eli77, poslala som ti IP

Etuska, jáj, na tému vedľa som zabudla... :grinning:

Deborah, chcela by som ťa potešiť, ale ja by som sa na tvojom mieste tiež veľmi bála... :sweat_smile: Ale budem sa za teba určite modliť, začnem už teraz, verím, že Boh ti zmierni bolesti a všetko dobre dopadne. :slight_smile:
6. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Mimkao-no prave sme vecer preberali temu "očistec" tak to bolo aj pre mna zaujimave.Daniela nam to vysvetlila aj z teologickeho hladiska-študovana hlavicka :slight_smile:
6. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahah,dala som dalsi prispevok :wink:
6. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani :grinning:
6. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto ani nebol nejako extra studovany nazor, lebo sme sa tomu extra v skole nevenovali, to dava taky bezny luterancky sedlicka pohlad na Bibliu. Co tam neni si tam skratka neprimyslam. :wink:
6. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Etus, Daniela, idem prečítať. :grinning:
6. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chod chod a pridaj svoj prispevok :wink:
6. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daniela, Etuska, vidím, že sa separujete :wink:
6. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ahojte, ja som evanjelička a. v. :slight_smile:
6. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, ja uz tiez malo chodim na MK, ale ked som zbadala tuto temu, skoro som odpadla! Super!!!! Ja som z BJB z LM :wink:
6. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok