Maminy z protestantských, charizmatických zborov

mimkao
1. aug 2009

Nájdu sa tu také? 🙂 Teda, viem, že áno, takže, rada by som si písmenkovala s niekym, kto pláva proti prúdu... 😵 🙂

rohacka
4. aug 2009

Jej, to je krasne, tak aj ja pridavam svoje oblubene

https://www.youtube.com/watch?v=CT7x3VnrqbA
mimkao
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deborah1
4. aug 2009

Babky,to kto zmenil názov témy? 😠 😠 Admin?Prosím,vráťte názov témy 🙄

mimkao
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimkao
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deborah1
4. aug 2009

Inak,Mimkao,silná pieseň 😵 Hillsong je veľmi požehnaný,mnohé najkrajšie piesne sú od Hillsongu,keby sme tam tak mohli byť,že? 🙂 Poznáte Olivy z Milosti BB?Aj oni majú krásne chvály-večšina je myslím preložená od Hillsongu.
Jaj,zabudla som ti odpísať,tú Lydku nepoznám,ja chodím do zboru v Senici.V Banskej Bystrici som bola len raz na konferencii,bolo tam super!Škoda,že je to od nás tak ďaleko.Nebola ste niektorá tam na konf.?Je tam silná Božia prítomnosť.Od nás chodia aj do Budapešti do zboru Viery /Hit/,tam už je veľké prebudenie s veľkými zázrakmi.Majú aj každú nedeľu zhromaždenie,ktoré vysiela aj maďarská TV-dá sa pozerať aj cez internet-každú nedeľu o 11.hod. /aj v slovenčine/.
www.hit.hu

mimkao
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eriqe
4. aug 2009

hillsong su uzasni, my v spolocenstve tiez spievame vela ich piesni na chvalach. A oni tu minuly rok boli, teda jedna ta vetva, ja sa v tom nevyznam, to skor manzel, ale bolo to v presove a to bolo pre nas s malickou daleko, tak sme neboli 😔

eriqe
4. aug 2009

a Mighty to Save je aj nasa naj piesen od nich, ked sme tu mali minuly rok misie, tak to bola piesen vybrata pre BB. Len teraz uz neviem ci mozem medzi vas chodit ked nie som protestantka 😅

mimkao
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eriqe
4. aug 2009

citit z nich ducha.
Ja nemam problem s inovercami. Aj v skole som mala vela priatelov z apostolskej cirkvi a cirkvi bratskej a inych. Ale je pravda, ze mame rozdielne nazory na niektore otazky, ale to je prirodzene, to mame aj medzi priatelmi v rovnakom spolocenstve, ale vsetci verime v jedneho Boha

etuska
4. aug 2009

ahojte kočky,
Mimkao-zalozila som temu "Co pre vas znamena viera" a sama som protestantka 😀 takze ste tam vitane vsetky 😀
Stretli sme sa tam baby roznych vierovyznani-prave nedavno sme mali stretko a bolo super.
Pridte k nam kludne nakuknut a podebatovat-ja osobne som sa tam dozvedela vela novych veci 😉
pekny dnicek 😵

mimkao
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimkao
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
etuska
4. aug 2009

Mimkao- v tom mas pravdu.

etuska
4. aug 2009

Mimkao-zijeme v zahranici,tak chodim do "Presbyterian Church" 😉

viviktorka
4. aug 2009

Ahojte, to je super, ze ste zalozili takuto temu. Aj na modrom koniku sa bude chvalit nas Pan. 🙂 Sme aj s manzelom katolici, par rokov som chodila do spolocenstva (boli sme tam viacere odiny), ale kazdy sme sa uz odstahovali kamsi inam, tak nam to uz zaniklo. S manzelom mavame stretka s mladymi (tak okol 18 rokov) a snazime sa im ukazat, aky je Boh uzasny a ake velke veci pre nas robi. 🙂

etuska
4. aug 2009

No-ani ja s roznymi vecami nesuhlasim-ale snazime sa tam byt navzajom tolerantne-kazda strana si povie svoju mienku a je to viacmenej o tolerancii a uceni sa vnimat aj inych ludi najma srdcom a snazit sa pochopit ich zmyslanie.

Vcera som tam hodila linky o nasom vnimani pojmov"ocistec " a "odpustky".
Ak vas to zaujima-pridte vecer na pokec 😉

deborah1
4. aug 2009

Mimkao,ty si bola v Londýne na Hillsongu?Uáuu 😎 My nemáme auto,tak moc necestujeme,aj by nás zo zboru vzali,ale ani necestujem moc rada,no ťažké to so mnou 😀 ,ale veľmi rada by som bola na všetkých možných konferenciách,ani v Hite som zatiaľ nebola,ale manžel tam raz bol.Vy cestujete aj s deťmi?

etuska
4. aug 2009

Teraz uz bezim za malou 😉

mimkao
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimkao
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimkao
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viviktorka
4. aug 2009

ani u nas to nevyzeralo lahke na zaciatku, chcelo to modlitby a modlitby, ale teraz je to parada a mladi sa uz tesia vzdy na dalsie stretko.

deborah1
4. aug 2009

Jééééj,mimkao,až teraz som si všimla,že čakáš bábo. 😵 😵 🙂 😎 Gratulujéém! 😵

mimkao
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimkao
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deborah1
4. aug 2009

Áno,chlapci 😵 ,malí Boží muži 😀
To je škoda ☹ ,že nečakáš,ja som sa tak potešila,vždy ma poteší,keď niekto čaká bábo,a keď je veľa detí,to je super,veľmi ma to povzbudzuje 🙂
Veru,už sa to blíži,ale ako sa bojím pôrodu 😕 😖 Sa mi zdá,že sme sa niekde bavili o pôrode,písala si,aký si mala ktorý pôrod 😀 Ja som mala všetky 3 rovnaké,snáď tento bude uź menej bolieť 😕

martina46
4. aug 2009

Ahojte, tak sa to tu rozbehlo, super 🙂
Ja som tie chvály ešte nepočúvala, ak sa mám priznať, veľmi tento hud.štýl nepočúvam, hoci chvály vlastne veľmi v inom štýle ani nie sú, ale kuknem. Ja mám akurát niečo od Don Pottera, ten sa mi páčil. No ja som hudobníčka, hrám vážnu hudbu a tým to je, no aj tu sú kresťania. Vedeli ste, že Bach bol znovuzrodený? A jeho pašie jednotlivé árie, to je sila! Veľmi tam cítiť Božieho Ducha! 🙂
A my budeme mať tiež babo 🙂 no nejako som ho do pasu ešte nedala 😀

mimkao
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz