Maminy z protestantských, charizmatických zborov

mimkao
1. aug 2009

Nájdu sa tu také? 🙂 Teda, viem, že áno, takže, rada by som si písmenkovala s niekym, kto pláva proti prúdu... 😵 🙂

abbi
16. aug 2009

ahoj mimi.. mne sa velmi paci aj ta 7 😉 😉
no nam na biblickej skole hovorili, ze zdrave je precitat si kazdy den jednu kapitolu zo zalmu a tiez prislovia. ja som to veeelmi dlho takto praktizovala 😉 😉

myzma
18. aug 2009

Ahojte, zienky 🙂

nejako nam to tu stichlo :( co mate nove? je nieco, s cim by ste sa chceli podelit?

J

mimkao
autor
19. aug 2009

Ahoj Janka. Ja som včera nepísala, lebo sme boli komplet celý deň v Bratislave. U Paľka a u Eriky. Bolo veľmi dobre, sme sa dobre s Erikou porozprávali, ukázala mi ťa na fotke, čo má Paľko takú spoločnú z Biblickej školy, objednali sme si pizzu, jáj, dobre bolo.. 😵 😵 A potom večer sme sa vybrali s nimi na Železnú studienku, deckam sa to veľmi páčilo a nakoniec sme šli "rabovať" Lamačské Tesco... 😀 Tak mám pekne spestrený týždeň. 😵
A ty sa máš ako?

leishmania
19. aug 2009

ahojte 🙂 ja som momenatlne tiez mimo SR, mm opravuje pc, tak mam len notebook a net len ked sa mi podari napichnut na nejakeho suseda, chodim po celom dome a hladam signal, zazrakom na zehliacej doske jedine miesto v dometak vyzeram dost zaujimavo ale pre istotu s tym nepohnem :D ani neviem ci mi oodosle 🙂

mimkao
autor
19. aug 2009

ahoj leish, odoslalo... 😀

abbi
22. aug 2009

ahojte.. ja som bola u mamy. tiez sa mi podarilo ist aj na mamickovsku skupinku. bolo nas tam asi 5 mamiciek. bolo to mile. ale s detmi to bolo dost narocne, ale aspon sme pokecali 😉
baby chodite na nejaku skupinku? ako to riesite s detmi?

daniela1983
23. aug 2009

zalozila som v zbore mamickovsku skupinku. mame to v piatok rano. 😉

lila794
24. aug 2009

Ahojte dievcata, veru aj my chceme v zbore zalozit klub mamiciek 😉 velmi nam to tu chyba. Skuste sa podelit, ako to u vas prebieha.

A mame novinku, Pan nas obdaroval dalsim babatkom, som priblizne v 8tt, dr. nevedela zatial presne urcit, lebo som mala menstruaciu hocijako. Ale veeeeelmi sa tesime a dakujeme Bohu za taky krasny dar!!! 🙂

abbi
26. aug 2009

lila gratulujem velmi 😉 😉

myzma
30. sep 2009

Ahojte, dievcata,

dufam, ze nebolo vytrhnutie, bo od 26. augusta tu nik nie je 😅 ....ale snad nie, v nedlu bolo celkom plne zhromko 😀

(pokus o vtip, ale poznam jednu prihodu, kedy si to veru jedna sestra nemyslela... 😉 )

boli ste niektora na spolocnych bohosluzbach v nedelu na pasienkoch pred takmer tyzdnom a nieco? popripade na celej konferencii?

co mate nove? ako sa vam dari?

my sa zaciname riadne rozsirovat, kopeme silnejsie a silnejsie 🙂

mimkao
autor
16. okt 2009

ahoj Janka.
😀
Ja som si to raz tiež myslela, keĎ som mala asi 12 roko a boli sme s kamarátkami so zboru v Tescu ja som sa na chviľu otočila, a keď som sa pozrela späť, tak tam ani jedna z ních nebola. Tiež som vtedy dostala brutálny strach. A hneď som aj vedela o zopár hriechoch , kôli ktorým by to bolo reálne, že ja by som zostala... 😅

Veď vy už máte len 10 týždňov a ste za tým. 😵 😵
A ja práve rozmýšľam, že či chcem piate už teraz, alebo ešte počkať.... 🤐 🙂

deborah1
21. okt 2009

Ahojte 😎
Tak som sa rozhodla,že vytiahnem túto tému dopredu,a išla som stranu po strane-až po 20.str. a témy nikde,až potom mi zaplo 🙄 a dala som ju do vyhĺadávača 😅 a bola na 5.strane 😀 Myzma,Mimkao,vôbec som si nevšimla,keď ste sem prispeli.
Mimkao,jsné,že teraz 😉 ,potom ešte šieste 😀 😵
A ako sa inak máte? 🙂

deborah1
21. okt 2009

Keď ste písali o vytrhnutí,som si spomenula na toto video,kuknite:
http://www.tv7.cz/?vid=179

deborah1
22. okt 2009

Kde ste? 😕 ☹

abbi
22. okt 2009

Ahoj Deborah 🙂 ja som tu

Mimkao, ako sa mas??? davno som ta nepocula ani nevideal 😉 😉

myzma ja som bola na tej konferencii 😉 😉 v Blave na pasienkoch.

mimkao
autor
22. okt 2009

Ahojte. Abbi, dík, celkem fajn. Veď sme sa videli na burze... 😀
Ja už vďaka Bohu nefičím na nete tak ako voľakedy, takže preto tak často neprispievam. 🙂

myzma
28. okt 2009

deborah, vdaka za link na to video... sme si ho i s manzelom pozreli... jaj, nechcela by som to zazit - to, ze by som ostala - jaj...

nejako sme sem prestali prispievat, asi mate kazda svoj dovod...

mimka asi "zrusila" net... vy, co mate deturence, asi casto nie ste onlajn...

ale, ak mate nejaky napad na rozhovory nad Pismom a medzi sebou, sem s nimi...

z casu na cas prispejem do inych for, debat, ale potom ich nestiham sledovat... temy niektorych ma az desia a je mi z nich velmi smutno a nedobre ...pred casom som navstivila starsie debaty o pocte deti... resp. rozhovory mamin s 3, 4 ci pomaly 5 detmi... veeeeeeeelmi inspirujuce a pritom ani neboli vsetky veriace (podla mna), co chce o to vacsi obdiv... ale o tom som tiez uz tu pisala...

co mate nove, dievcata? deje sa nieco, co vnimate ako velmi dolezite, je nieco s cim sa chcete pozdielat... ? (naposledy sa spominali tusim skupiny pre mamicky...)

martina46
20. dec 2009

Ahojte, je tu už dlho ticho, tak aspoň vraciam tému na začiatok a veľmi gratulujem mimke k novému bábätku! 🙂 😵

etuska
20. dec 2009

jeej kocky-ako pozeram,je nas tu tehuliek viac 😵
ako sa mate?

mimkao
autor
21. dec 2009

Jéééj, tu to opäť žije, asi je tu Mattoni... 😀
Martinka, Ďakujem. Ciiiii, tebe to ale rýchlo ubehlo, kukám, že už 30 tt ti tam svieti... 🙂
Etuška, aj tebe congratulation, nevedela, som, že si tiež tehu... 😵 😵

Ja sa mám zle, grcam deň-noc, ale deti sa za mňa poctivo modlia, tak snáď to už dlho takto nepotrvá... 😒

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abbi
18. jan 2010

MIMKA ja som nevedela, len nedavno mi Lydka povedala, ze cakate 😉 😉 😉 😉 GRATULUJEM. si odvazna zena 😵
aj Etuske gratulujem parada...
no ja sa uz na dalsie nechystam. Mozno skor adopciou. Moj muz by si velmi chcel adoptovat dievcatko 😉
snezienka ja som tiez z AC 😉

mimkao
autor
18. jan 2010

Marti, hej, čakáme. Veď som ti vtedy na spoločnom obede spomínala, že v novembri sa do toho pustím. A vyšlo na prvý krát. Ako vždy... 😀 😀
To by si si vážne adpotovala? Tak to si teda ty odvážna žena. 🤐
Ahoj snežienka, dlho som ťa tu na MK nevidela. Som rada, že si sem zablúdila. 😉

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abbi
19. jan 2010

Snezienka vzdy som bola AC a poznam veeeeeeeela kosicanov 🙂 dokonca moja svagrinka je kosicanka 😉 aj moj muz je byvali kosican z AC 😉

Hej spominala si MIMI ale nevedela som ci uz a tak.. no a s tou adopciou este sa necitim pripravena. vzdy sme o tom rozpravali, ale zatial sme ziadne kroky k tomu neurobili. Ale ak by som si adoptovala dieta, tak iba tak okolo 1 roku. viac nie.

deborah1
9. apr 2010

Ahojte 🙂 ,pozrite video - 4. apríla 2010 oslavovalo vyše 1300 mladých ľudí vzkriesenie Ježiša Krista na námestí
Hrdinov v Budapešti 😵

https://www.youtube.com/watch?v=i5dSIL358NM
etuska
29. mar 2011

@abbi
tak to mame spolocnu tuzbu 😵
teraz mame takmer 10mes. babo,ale tuzim este po jednom a uz dlhe roky po adoptovanom 😵 tak uvidime....tiez to zatial nechavame tak 🙂

etuska
29. mar 2011

@mimkao
jeej-vy musite byt krasna rodinka 🙂

etuska
30. mar 2011

@daniela1983
ahoj Danka-ako sa ti dari?

daniela1983
4. apr 2011

@etuska Ahoj etuska, dari sa tak bezne pracovne,dakujem. 🙂 Mame noveho psika,tak si s nim uzivam jarne slnko. A comas nove ty?