• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
cessy, mne sa takato paci http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=57606&user=99807 alebo http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55697&user=99807
alebo tato sa mi veelmi paci :http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=54719&user=99807
12. okt 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex...dakujem za opytanie...este som trosku chora...ale uz je to neporovnatelne lepsie..a ano,este som kinderko! :grinning: :grinning: Idem 19.OKT na cisarsky rez....tak taham posledny tyzden...no teda,ak ma to nechyti skor...co by nebolo bohvieco,nakolko tatik nam odisiel do Francuzska..a sme s Aluskou same domka. :confused:

Sofi.aj mne sa pacia take jednoduche,ciste linie..ako si hodila tie linky na tie torticky..Tym sa neda nic pokazit! :wink:
13. okt 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, takze mne vymazali album, preto ste nanasli... :angry: tak este raz som pridala
13. okt 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boldy, hezky dortik..:slight_smile:

A pro babicku bych taky volila neco jednoducheho, cisteho, andelskeho... Pac ony ty babicky jsou andilci... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boldi-srdiecko krasne.a prosim ta to je akym pismom pisane? Arabsitnou?? :confused: :confused:
13. okt 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali tak drzime palce aby ste to do toho 19-teho vydrzali
boldy pekna torticka. Cim si farbila ked mas taku krasnu sytu farbu.
cessy ja by som tiez volila nieco jednoduche s ruzickami :wink:
13. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
alex> farbila som normalnou potravinarskou praskovou farbou z tesca
ali> ano arabsky moj manzel ma arabske korene tak sme urobili nieco ine ako po slovensky :wink: .... trzim palce na 19teho aj ja som mala cisarky, hoc neplanovany ale co uz :slight_smile:
zdenallicka> krasne torty si nasla
13. okt 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boldy,prekraasne srdiecko :slight_smile:
ali, mne sa tiez pacia take jednoduche, idem teraz svokre robit na narodky, len stale este neviem ako bude vyzerat. chcem aby bola takej smotanovej, maslovej farby a este rozmyslam ake kvietky a ake ruzicky navrch. hmmm, neviem ...
13. okt 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
sofi zdena, dakujem za pekne torticky/link

nieco podobne hadam dokazem :fearful:

boldy pekne srdiecko, mna tiez ten nazov zaujal :sweat_smile:
14. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa spýtat co je to za pšenicny sirup co sa dava do marcipanu .. ide tam len salko, susene mlieko, a tento sirup tusim aj trochu vody ale to som si nie ista. neporadite? alebo mi napiste ako spravim najlepsie marcipan lebo mala na v sobotu rocik a ja neviem ako spravim ten vrch. pripadne keby ste poradili ako spravim jednotku by bolo fajn. dakujeeeeem moc....
14. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelinka ja ti veru neporadim, ja som prave dnes kupila kukuricny sirup a idem robit z neho marcipan
14. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenalli

ja som prave na tento recept kupovala kukuricny sirup. idem ho vyskusat, este som to nerobila.ako sa s tym pracuje???ty s tym aj potahujes??? :confused:
15. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
cessy, kde si kupovala ten sirup? lebo my chodíme len do tesca a kauflandu a presne tento marcipán chcem robiť tiež...tiež by ma zaujímalo ako sa s ním poťahuje, ale skôr chcem použiť na ozdoby, lebo gerbera sa mi nedarí až tak pekne ako by som chcela
15. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy, ano, ja tim marcipanem potahuju.. Je chutove skvely, mam s nim potazene vsechny svoje dorty..:slight_smile: Pracuje se s tim dobre - kdyz potrebuju, aby to povolilo, supnu to na chvili do mikrovlnky..
15. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevim, jestli ho sezenes v Kauflandu.. Ja ho kupuju ve zdrave vyzive...:slight_smile:
15. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marfic aj ja ho kupujem v bio obchode :wink:
15. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky neviete mi poradit ako by ste vytvarovali pripadne vyrezali jablcka? myslim ale 3D nie len klasicky vykrajovackami
15. okt 2009 o 18:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitkamalicka, viem ze sa predavaju specialne formy na ne, alebo som pocula, ze to predtym robili v starych naberackach bez rucky, tak upiekli dve polky a zlepili ich kremom
15. okt 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, lebo tiez ma to napadlo kupit formu pologule takze to tak aj urobim
15. okt 2009 o 18:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenallicka pomooooc :confused:

skusala som ten marcipanik bez zdlhaveho miesenie a nepodarilo sa mi to :frowning2: . neake to bolo tvrde, drolilo sami to velmi....neviem co som spravila zle. porad,prosim.. :frowning2: . ake to asi mabyt??ako plastelina???alebo asi ake????

robila som to len z polovicnej davky, takze ked das neake rady, tak sa na to mozem opat vrhnut

ale inak to bolo mnamkove, omnoho lepsie ako MMF. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este cim to potriet, aby boli jablcka leskle?
15. okt 2009 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy, jestli se to droli, hod to na chvilku do mikrovlnky, namoc si ruce a jed.. Propracovavej to porad dokola a pak si podsyp stul solamylem a dopracuj to... Je to jako plastelina.. Mozna jako trosku tuzsi plastelina..
15. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy, dúfam, že ti vyjde

ďakujem za radu, takže bio obchod vravíte, tak my tu také nemáme :angry:
15. okt 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem zdenallicka, dnes vecer budem robit pokus č.2 :wink:

marfic dnes vecer idem na to :wink:
16. okt 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy, vela stastia, pre istotu si nachystaj aj marschmalow cukriky, clovek nikdy nevie. A hlavne daj vediet, ci sa ti nakoniec podarilo, budem ti drzat palce.
16. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy, tys to vyhodila? :confused:
16. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni ano, vyhodila, ved to bolo ako beton
16. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, kde sa da kupit marcipan a farby na neho na SK? Hladam v tejto teme uz pol hodinu a neviem najst link :pensive:

Dakujem za pomoc :slight_smile:
16. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok