Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daria77
14. jún 2011

@reruna dúfam,že to všetko dobre dopadne a že sa mi to podarí,ďakujem za podporu 😉

andriss23
14. jún 2011

ďakujem všetkým za lajky 🙂

daria77
14. jún 2011

@alionuska wau,nádhera 😲
a to všetko robíš z MMF aj postavičky???

eliska22
14. jún 2011

Ahojte, chcela by som si objednať formu - štvorec, teda dva jeden väčší a jeden menší...viete mi poradiť aké veľkosti by boli ideálne ? 😕 nechcem moc veľké ani moc malé, také akurát 😀 dík

alionuska
14. jún 2011

@jakelina no mam tri chladnicky..ale klimu nemam..minuly rok to bolo kriticke...horko jak v pekle..a premyslala som,,uvidim,ake teploty budu tento rok,,ci nieco podniknem😀
@bzucinka2 to bola moja prva svadpbna a zive ruze..🙂 A minnie som potiahla zvlast hlavu a zvlast telicko potom som to len spajdlami prepichla a drzala😀 Ale bola dost velka a bala som sa,ci nespadne...🙂 No ked som pozerala fotky z oslavy,tak bola trochu naklonena doboku,ale vydrzala😀
@andriss23 😀 ...neboj,ak ta to bavi,vypracujes sa🙂

alionuska
14. jún 2011

@daria77 dakujem 🙂 Ano vsetko..potahujem,ruze,kvietky a aj postavicky robim len z MMF

maca77
14. jún 2011

@alionuska ja tiež som si nejak MMF obľúbila, ale na ruže som si veru netrúfla 😝 len také jednoduché ako je táto

lamps
14. jún 2011

@maca77 Tá je krásna, veľmi, veľmi krásna 🙂 🙂 🙂

lamps
14. jún 2011

@alionuska máš krásne tortičky 🙂 🙂 🙂 , akou farbou prosím ťa farbíš MMF, keď chceš dosiahnuť, aby bolo také krásne červené. Ďakujem.

lusil2005
14. jún 2011

@maca77 naozaj nadherna!!!! 😵

ikula2
14. jún 2011

@alionuska tak to mi napis za aky cas mas tolko tort zasebou, ja odpadavam nadherne. A to robis sama? Aj moj manzel usta otvara a tie tvoje 3D uzas.

mrka2
14. jún 2011

@alionuska no ja uz nemam na teba slov, ty superzena 😀 uz si ti ich obdivovala na FB, su vsetky uzasne!!!!! 😵 😵 😵

lucula73
14. jún 2011

@maca77 prosím ťa a ako sa robia tie ružičky?nikede som to čítala,ale už neviem kde...sú krásne 🙂

janulkamartinko
14. jún 2011

@alionuska Prekrasne,dokonale torty naozaj klobuk dolu 🙂

janulkamartinko
14. jún 2011

@alionuska Mozem sa spytat,ked pises ze robis len s MMF tak ako? lebo ja som ho dva krat skusala a nejde mi to 😠 mam americke cukriky a dala som menej cery,cukor iba povazsky... a aj tak sa to trhalo :( kde bola chyba? dakujem za odpoved a este raz nadhera 😲

katy1979
14. jún 2011

@alionuska dala som ti len like. najprv musim zatvorit usta a zacat dychat. to je krasne. asi pridem k tebe do skoly 😉

dm1
14. jún 2011

baby ono to ide aj s MMF aj ja robim vsetky postavicky len s nim treba len namiesat ten spravny pomer a kazdej vyhovuje nieco ine 😉

@alionuska mas ich krasne obdivujem na FB. Chapem ze dokazes take krasne torty vyrobit ale tie mnozstva co dokazes spravit za tyzden nikdy nepochopim

mia114
14. jún 2011

@alionuska kraaaaasne, torticky:o))) a obdivujem,z e je to robene z MMf 😉 😉 😉 😉

lukika
14. jún 2011

@monika_123 a kde budeš mať ten obchodík alebo ho budeš mať len cez net otáznik

lukika
14. jún 2011

@alionuska kráááááááááááááááááááááásne Ja tiež nechápem to množstvo. Si veľká šikulka a obdivujem tvoje výtvory

vlada111
14. jún 2011

@mizulienka ja som bola pre objednávku u nich v predajni a mali ich tam kopec. Stačí im podľa mňa napísať, lebo ja som chcela WI 1kg a nemali ho na stránke a po mojom dotaze sme sa dohodli. Ale keby si chcela, odfotím ti ju a môžeš im poslať mail, že takú chceš. Stála 5,04 Eur 🙂

vlada111
14. jún 2011

@monika_123 to je fajn, rada niečo objednám.

ada9557
14. jún 2011

@alionuska nenachádzam slov.fantastické,úžasné,skrátka torty od alionusky 😵 😵 😵

lusil2005
14. jún 2011

@alionuska wow. nemam slov!!!! krasa krasa krasa!

miruska76
14. jún 2011

@alionuska nádherné ...

daducha
14. jún 2011

@rivatha ahoj, dakujem 😉 ,mam 3 abecedy,na tych poslednych tortych je funky.Pismena maju 4 cm.Nehodi sa vsade,no na tych detskych vyzera fajn.

mizulienka
15. jún 2011

@vlada111 dakujem si zlata, vcera som uz objednala od sikovnejmamy 🙂))

maca77
15. jún 2011

ahojte
ďakujem za pochvalu
@lucula73 urobíš si pásik z poťahovky, pozdlž preložiš na polovicu a stočíš 😉 nič zložité...
... teraz ma napadlo že ja som asi od marca nehodila sem ani jednu fotku, tak zopár tu dám 🙂

maca77
15. jún 2011

... len teraz ma napadlo že toto je za celý mesiac... a @alionuska to dokáže za jeden týždeň 😕 .. nechápem ako sa to dá zvládnuť, ja keď mám 5 na víkend tak už je to až až 😅

julianka777
15. jún 2011

kocky,vsetky vase torty su naaadherne 😀 mate moj velky obdiv🙂ja idem prvy krat piect vo stvrtok dcerke tortu na 1.narodeniny,tak dufam ze sa mi podari 🙂