• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@reruna dúfam,že to všetko dobre dopadne a že sa mi to podarí,ďakujem za podporu :wink:
14. jún 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem všetkým za lajky :slight_smile:
14. jún 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska wau,nádhera :astonished:
a to všetko robíš z MMF aj postavičky???
14. jún 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som si objednať formu - štvorec, teda dva jeden väčší a jeden menší...viete mi poradiť aké veľkosti by boli ideálne ? :confused: nechcem moc veľké ani moc malé, také akurát :grinning: dík
14. jún 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no mam tri chladnicky..ale klimu nemam..minuly rok to bolo kriticke...horko jak v pekle..a premyslala som,,uvidim,ake teploty budu tento rok,,ci nieco podniknem:grinning:
@bzucinka2 to bola moja prva svadpbna a zive ruze..:slight_smile: A minnie som potiahla zvlast hlavu a zvlast telicko potom som to len spajdlami prepichla a drzala:grinning: Ale bola dost velka a bala som sa,ci nespadne...:slight_smile: No ked som pozerala fotky z oslavy,tak bola trochu naklonena doboku,ale vydrzala:grinning:
@andriss23 :grinning: ...neboj,ak ta to bavi,vypracujes sa:slight_smile:
14. jún 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daria77 dakujem :slight_smile: Ano vsetko..potahujem,ruze,kvietky a aj postavicky robim len z MMF
14. jún 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska ja tiež som si nejak MMF obľúbila, ale na ruže som si veru netrúfla :stuck_out_tongue_closed_eyes: len také jednoduché ako je táto
14. jún 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@maca77 Tá je krásna, veľmi, veľmi krásna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. jún 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska máš krásne tortičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , akou farbou prosím ťa farbíš MMF, keď chceš dosiahnuť, aby bolo také krásne červené. Ďakujem.
14. jún 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 naozaj nadherna!!!! :dizzy_face:
14. jún 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska tak to mi napis za aky cas mas tolko tort zasebou, ja odpadavam nadherne. A to robis sama? Aj moj manzel usta otvara a tie tvoje 3D uzas.
14. jún 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska no ja uz nemam na teba slov, ty superzena :grinning: uz si ti ich obdivovala na FB, su vsetky uzasne!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 prosím ťa a ako sa robia tie ružičky?nikede som to čítala,ale už neviem kde...sú krásne :slight_smile:
14. jún 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska Prekrasne,dokonale torty naozaj klobuk dolu :slight_smile:
14. jún 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska Mozem sa spytat,ked pises ze robis len s MMF tak ako? lebo ja som ho dva krat skusala a nejde mi to :angry: mam americke cukriky a dala som menej cery,cukor iba povazsky... a aj tak sa to trhalo :( kde bola chyba? dakujem za odpoved a este raz nadhera :astonished:
14. jún 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska dala som ti len like. najprv musim zatvorit usta a zacat dychat. to je krasne. asi pridem k tebe do skoly :wink:
14. jún 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ono to ide aj s MMF aj ja robim vsetky postavicky len s nim treba len namiesat ten spravny pomer a kazdej vyhovuje nieco ine :wink:

@alionuska mas ich krasne obdivujem na FB. Chapem ze dokazes take krasne torty vyrobit ale tie mnozstva co dokazes spravit za tyzden nikdy nepochopim
14. jún 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alionuska kraaaaasne, torticky:o))) a obdivujem,z e je to robene z MMf :wink: :wink: :wink: :wink:
14. jún 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika_123 a kde budeš mať ten obchodík alebo ho budeš mať len cez net otáznik
14. jún 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska kráááááááááááááááááááááásne Ja tiež nechápem to množstvo. Si veľká šikulka a obdivujem tvoje výtvory
14. jún 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som bola pre objednávku u nich v predajni a mali ich tam kopec. Stačí im podľa mňa napísať, lebo ja som chcela WI 1kg a nemali ho na stránke a po mojom dotaze sme sa dohodli. Ale keby si chcela, odfotím ti ju a môžeš im poslať mail, že takú chceš. Stála 5,04 Eur :slight_smile:
14. jún 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika_123 to je fajn, rada niečo objednám.
14. jún 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska nenachádzam slov.fantastické,úžasné,skrátka torty od alionusky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska wow. nemam slov!!!! krasa krasa krasa!
14. jún 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska nádherné ...
14. jún 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ahoj, dakujem :wink: ,mam 3 abecedy,na tych poslednych tortych je funky.Pismena maju 4 cm.Nehodi sa vsade,no na tych detskych vyzera fajn.
14. jún 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dakujem si zlata, vcera som uz objednala od sikovnejmamy :slight_smile:))
15. jún 2011 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ďakujem za pochvalu
@lucula73 urobíš si pásik z poťahovky, pozdlž preložiš na polovicu a stočíš :wink: nič zložité...
... teraz ma napadlo že ja som asi od marca nehodila sem ani jednu fotku, tak zopár tu dám :slight_smile:
15. jún 2011 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
... len teraz ma napadlo že toto je za celý mesiac... a @alionuska to dokáže za jeden týždeň :confused: .. nechápem ako sa to dá zvládnuť, ja keď mám 5 na víkend tak už je to až až :sweat_smile:
15. jún 2011 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,vsetky vase torty su naaadherne :grinning: mate moj velky obdiv:slight_smile:ja idem prvy krat piect vo stvrtok dcerke tortu na 1.narodeniny,tak dufam ze sa mi podari :slight_smile:
15. jún 2011 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok