• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
15. jún 2011 o 13:27 • desmodka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
15. jún 2011 o 13:29 • dadka212
15. jún 2011 o 13:31 • dm1
15. jún 2011 o 13:34 • dadka212
15. jún 2011 o 13:37 • desmodka
15. jún 2011 o 13:48 • dm1
15. jún 2011 o 13:50 • evena
@daducha a kde v KE? Ja tam chodím niekdy na služobku
15. jún 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha aha teraz som si všimla, že píšeš kde :slight_smile:
15. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jún 2011 o 14:12 • mizulienka
15. jún 2011 o 14:31 • dm1
baby, hodi sa nejake ovocie k maslovej, ale velmi cokoladovej plnke? aby to bolo zaujimavejsie? nejake cernice alebo maliny? dikes :slight_smile:
15. jún 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubbles ja si myslim, ze mrazena lesna zmes uplne v pohode :slight_smile:
15. jún 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@broucek2 ja robim mmf iba z cukrikov, citronovej stavy a cukru. a pridavam tam puncovu aromu. chuti to ako jahodova zmrzlina :grinning:
15. jún 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, nechcem vam sem velmi vstupovat, ale chystam sa tiez na moju pvu tortu. a mam par otazok... ak mate niektora cas, potesilo by ma , keby ste mi pomohli:slight_smile:...Ked davate mmf na tortu, davate pod to aky krem, alebo dzem? kde zozeniem recept na daky osvedceny krem do torty, lebo som uuuuplny zaciatocnik, co sa tyka tohto druhu peceinia.
A aka kombinacia korpusu a kremu sa hodi najviac, mozem tam dat aj ovocie,ci sa to nema, ked sa dava marcipan?
Som vdacna za kazdu radu:slight_smile: Dakuejm krasne!!!
15. jún 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubbles - maliny su super, davam z malinoveho kompotu...su super
a potom este klasika banany...ale to je sladke, presladke
15. jún 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja ked davam MMF na dort tak pomazes maslem s cukrem pripadne jeste s marmeladou aby se ti netopil potah :slight_smile: jinak k parizskej slahacke sa hodi i piskot klasicky i cokoladovy ovoce to ozivy urcite se hodi banan i mandarinky i jahody .... lesni plody jako boruvky a tak :slight_smile: takze toho se neboj parizska slahacka je den predom si uvaris v slahacke cokoladu a vymixujes so stuzovacom :slight_smile:

a dievcata prosim vas kto robi s mliecnym marcipanom z kolkych lizic mi postaci urobit hmotu na tortu veliku 28cm a nejakych 10cm vysoku??? vdaka :slight_smile:
15. jún 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ..no chce nechce... popri tom ,ako sa vypekaju torty si miesim..a ano,pravda..ta cena tych hotovych potahovych hmot..to je sila..to ja by som skrachovala..j jednym kyblom by som asi tak 5 -10tort potiahla..+ ozdoby..nee? A to by som uz robila asi ozaj zadarmo:grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniz moja..uz aj cislo 6..na facebooku mam uz 6 albumov s tortami:grinning:
15. jún 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557
@lusil2005
@miruska76
@maca77 Dakujem vam..no moja..na to tempo sa da zvyknut..niekedy je to na hrane..a spim len tri hodiny denne,ale este zijem:grinning: :grinning: A torticky mas nadherne! :slight_smile:
15. jún 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jún 2011 o 17:43 • daducha
15. jún 2011 o 17:52 • anjelicek26
15. jún 2011 o 18:14 • daducha
15. jún 2011 o 18:18 • anjelicek26
15. jún 2011 o 18:39 • daducha
15. jún 2011 o 18:53 • dm1

A uplne off topic a kludne ma zvozte, je to len moja nejaka 8-9 torta a je capata, uznavam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. jún 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@hejdita dakujem krasne!! Si poklad, ze si mi poradila:slight_smile: Ppustim sa do toho asi tento tyzden:slight_smile:
15. jún 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poraďte niejaky overeny recept na orechovu plnku ... zakaznička ma taku požiadavku a ja som ešte orechovu plnku neorobila ďakujem za skoru odpoveď....
15. jún 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica ja robim orechovy z klasickej slahanej vajcovej nad parou len tam potom prislaham aj orechy ked to miesam z maslom
15. jún 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok