• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. septembra 2017 
prosím Vás kto by mi vysvetlil ako sa robí ten parížsky krém a falošný parížsky krém???? dakujem
16. jún 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děvčata nezlobte se na mě, ale podle mě sem tahle diskuze nepatří! Já sem chodím pro inspiraci a radu, potěšit oko, pohladit duši a jsem ráda za každou pochvalu od Vás, né osočovat a kritizovat druhé... Věřím, že většina z nás o tento spor nestojí a myslím si, že si to mají vyřešit děvčata spolu a né přes FB a MK. Když vidím kolik opravdu úžasných dortíku @alionuska vytvořila a ochotně sem přispívala s radou, nechápu kdo z nás jí může kritizovat a vůbec soudit to přísluší pouze její zákaznici a když si představím práci na jakékolik dortě tuto diskuzi nechápu.... :frowning2:
16. jún 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@lukika myslis tie male biele? tie sa daju robit roznymi vykrajovackami ja ich robim klasickymi plechovimi co mam z domacich potrieb napr. s niecom takymto http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/vykrajovac-kvet-ostry-set-3/. Piestiky v tych kvietkoch sa daju normalne kupit su rozne farby, velkosti ... napr. tu http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/tycinky-km-15/. Navod na tie kvietky priblizny http://www.tortyodmamy.sk/content/jazmin-na-drotiku
16. jún 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alti ok uz som ticho :zipper_mouth:
16. jún 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 od TEBE zkušené profesionálce čekám právě ty rady a nové dortíky pro mě plné inspirace! :wink:
16. jún 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alti ale ved davam neboj a aj dalej budem ak mi to cas dovoli :wink:
16. jún 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
16. jún 2011 o 08:39 • alionuska
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
16. jún 2011 o 08:42 • alionuska
@dada78 krásna a milá, drobcovi očká svietili oprávnene. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
16. jún 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulkaaaaaa super zavidim stretko my sme mali nedavno a bolo taaak super. Minuly rok sme aj torut brali ale teraz nie bolo moc teplo a v aute bez klimy sme nechceli brat lebo sme vyrazali skor a stavovali sa na obed. Uzite si stretko!
16. jún 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 diky aspoň viem o čo ide teraz už si len pohľadám biele tyčinky a na ten jasmín pasujú asi tie malé že otáznik a prosí ´Ta lístok na ruže máš taký čo odtláča aj ten vzor listu myslím tie čiarky alebo len prázdne vykrajovátko a tie čiarky sa tam nejako dokreslia a akú veľkosť lista si mám objednať k ružiam ten veľký alebo stredný otáznik ja nechcem drôtikovať iba položiť na tortu
16. jún 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps diky moc a potom sa ten vrch pokryje tým guľatým plátom a hotovo otáznik už sa to ničím nepokrieva ako to získa tú punčovú chuť otáznik
16. jún 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam teraz dorobenu
16. jún 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@lukika ja mam na listky ruze rovno vypichovace tu sadu aj so zilkovanim http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/990/Ruze-listy-3set/ a pouzivam podla potreby najcastejsie stredny a velky listok. A ano tycinky k jasminu a drobnym kvietkom male ja davam niekedy s tycinkami niekedy bez
16. jún 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer super ja tiez dnes robim ale slane prsa som zvedava ako dopadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som vas chcela poprosit, ci nemate uložene nejake namety na detsku tortu..bud tam postavicky KAcer Donald, Daisy a pes Pluto...figurky mi dá sestra, ale chlapcek chce modru tortu, tak som myslela, že to spravim na motiv mora, okolo torty dam tie morske hviezdice, koniky a oni budu akože na plazi mat piknik...nemate nieco podobne ulozene??? alebo iny namet na kacera donalda???
16. jún 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 heh som presla ten tvoj link, nahadzala som do kosika plno poloziek, a potom (nepytaj sa ma preco, fakt neviem) som proste zavrela stranku... a znovu sa mi to faaaakt nechce!!! :grinning: :grinning: :grinning: som ja ale tela!
16. jún 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer tie prsíčka sú úplne ako naozajstné :wink: :wink: :wink:
16. jún 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - a to ako budes robit???? :confused: som zvedava, som chcela MM spravit na narodky prsia tortu, ale on radsej slanu...tak by som mohla skusit...alebo urobim klasika pivo...do Vladimira casu dost :slight_smile:
16. jún 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sa chcem spytat, tie, co mate vypichovacky na motyliky...mate tieto alebo nieco ine?? myslim, že som videla patchwork???co je lepsie??
http://www.cukrarskepotreby.eu/kategoria/355/Zvierata/
16. jún 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nedavaj sem tie e-shopy, ved ma zrujnujes!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 diky moc ešte keby to mali všetko v jednom obchode a nie v troch bolo by to najsuper idem to popozerať zatiaľ dík
16. jún 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika Áno na vrch ide guľatý plát, ním sa torta pekne "zakryje". Ja by som korpus pokvapkala ovocným čajom s trochou punčovej arómy alebo šťavou z kompótu, aby bola tortička dobrá šťavnatá :wink: :wink: :wink:
16. jún 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jún 2011 o 10:19 • desmodka
16. jún 2011 o 10:31 • winona24
16. jún 2011 o 10:33 • desmodka
16. jún 2011 o 10:36 • winona24
16. jún 2011 o 10:38 • desmodka
Poprosim vas, aby ste si svoje osobne spory riesili v ip, do tejto temy to nepatri.
16. jún 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok