• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
dakujem vam za vsetky liky :slight_smile:
16. jún 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a ty máš ktorú tú krajku teraz neviem ktorú mám zobrať inak ozaj sú dosť podobné
16. jún 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... robim giga tortu a uz mi je do placu... co sa moze sa posere, co mozem dodrbat, dodrbem... :cry: nechapem zo seba... a ma skoro 11 kil, takze mam nadelaaano az za usami, ked s nou mam manipulovat... :astonished: :confounded:
16. jún 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ten je super strasne mila detska torticka :dizzy_face:
16. jún 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ja mam tu zelenu a vobec ju nepouzivam tusim 1x som ju :wink:
16. jún 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha neboj dobre to dopadne. Ja som mala svalovicu ked som robila skoro 15kg tortu veru este dobre 2 dni. je to ostara vlacit to teraz v lete hore dole do ladnicky a z nej
16. jún 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 des a vzdy sa bojim jak slak, nech ju nevyklopim... :confounded: a rozlepili s ami spoje, aha:
... a neviem, co s tym... nechce to drzat... (no nevyzera to celkom moc extra :frowning2: )
16. jún 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha fuha tak to musi byt riadne velka ked ma 11 kg a nie je poschova! ta moja boli 3-posch.stvorce. Jedine co ma napada je dat este dookola na bok a trosku aby presahoval hore pas hmoty akoze mantinel na klzisku
16. jún 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 :confounded: nemam uz matros na to do rici... :confounded: co mi kusok ostal, som "prelepila" no uvidim, co s tym... ale stvu ma tie kraje, nechcu drzat... no este im to skusim nejak vysvetlit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krásný
@mrka2 ten je kouzelný
16. jún 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 tie motýle zaujímajú aj mňa strašne sa mi to páči na tortách tie motýle na pečenie hrou majú aj ten patchwork aj tieto vykrajovače len väčšie rozmery tuším a drahšie ale neviem čo je lepšie možno ešte niekto odpíše
16. jún 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11 je to na Furci,zastavka autobusu Zupkova,nakupne centrum Torysa v predajni peciva
16. jún 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika - ja mam krajku ruzovu, ale ked možem poradit, aspon za mna, mne sa s tym tažšie robi, lebo ked to vykrojim, tak sa mi potahovka natiahne a ked chcem do toho odtlacit vzor, tak už mi to nesedi....
radsej robim s tymto http://www.webreal.cukrarskyraj.sk/paskova-krajka-1-d763.htm
a ked to chcem mat so vzorom, tak tam otlacim z tohto: http://www.webreal.cukrarskyraj.sk/struktur-folia-vzor-arabesky-d219.htm
alebo ja mam aj foliu floral...ta je viac "nacackana"
16. jún 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 a keby sa to najprv otlacilo, a potom az vykrojilo, neslo by to lepsie? :zipper_mouth:
16. jún 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 jak se pracuje s tou folií na arabesky??? Dobře??? Já mám jeden malý váleček, ale s tím můžu dělat jenom malé plochy. S tou folií můžeš otlačovat i vedle sebe. Já mám asi ten váleček blbý, protože mi to nechává prázdný pásek, když to dělám vedle sebe. :unamused:
16. jún 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 - aj tak som skusala, ale to iste, ked som otlacila, znova sa hmota natiahla a nenapasovala som vykroj...ale !!!!!!ja som to skusala na RDI a ta je dost makka a natahuje sa...možno na inych hmotach to bude v pohode....

@jakelina - na tortu celu som este neskusala, len na malych kuskoch, tak neporadim...len ta cena je pohodova, preto som vzala aj drevo, aj arabesky, aj floral.....
16. jún 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 ma sa to robit tak ako lusil pisala ale z RDI to urobis jedine v tom pripade ze ju vyvalkas na tenko a nechas dost obschnut inak nemas sancu veru. Ale s inymi hmotami to ide dobre

ja som prave dokoncila slane prsa a pouzila som tam aj tuto listu ked sme ju spominali a ze ju vobec nepouzivam :sunglasses:
16. jún 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludkovia,ten pes sa mi nehorazne poti na tom vlaciku :angry: jediny je z PDT,lebo som mala namiesanu hnedu uz skor,no ale idem ho prerobit! :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ako ja chapem,ze soferovanie takeho vlacika da zabrat aj psovi,ale zas az tak sa mi potit nemusi! :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1 @mima595 normálne ste ma zneistili neviem či si to mám objednať ked sa s tým blbo robí myslela som si že to ide ľahko že sa to otlačí a zároveň vykrojí ako s formičkou a potom už len šup na tortu a
tú fóliu máš super cenu len či sa to teda na tú tortu dobre obtiskne lebo ked poťahuješ tak to nemá predsa obschnúť
16. jún 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 už som zvedavá na tú slanú mňam aj by som si dala
16. jún 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha - krásna tortička a inšpirovala ma.
16. jún 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika - ale @dm1 radila nechat obschnut tu krajku, nie pri potahovani, ked obtisknes foliu :slight_smile: :slight_smile:

ja by som si to objednala, cena je pohodova a mne sa velmi paci ten vrezovy tvar, to pouzijes hhocikde....
16. jún 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 - jezisi, to je roztomilé
@jakelina - nádherný košík! Naozaj nechápem, ako ho robievate. My sme košík ešte ani nerobili =)
@benjik - krásna kabelka
16. jún 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 súhlasím s tebou tá cena je super a určite si to objednám
aj ja by som niekedy chcela vyskúšať ten košík aj som roznmýšľala teraz mamine ale nemám hnedú
16. jún 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika já jsem si taky myslela, že je to složitější, ale šlo to v pohodě. Jenom našouláš spoustu hnědých válečků a hned šup na dort. :grinning: :grinning:
16. jún 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem... :slight_smile:
16. jún 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cosi som pozachranovala, ale napraskala by som si ze hruuuza... podarilo sa mi zlepit tie spoje a zamaskovat celkom tu trhlinu... a som zvedava, kto bude jest tu tortu, kedze pocet ludi na stretko sa zuzuje... :confounded:
16. jún 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
Tak babulky moja kvetinkova :slight_smile: Na to, ze okolo mna lietali dve decka a pomahali zdobit sa mi paci :slight_smile: Je pre draheho, zajtra ma narodky, bude brat do prace :dizzy_face:

16. jún 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@lukika ja mam zelenu a tiez by som si ju uz veru nekupila... :pensive: pouzila som ju len raz a asi aj posledny krat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika urob ho z cokoladoveho MMF ak mas cukriky...
16. jún 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok