• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@tica krasne torticky :slight_smile:
@anjelicek26 peknucka torticka:o) aj ruzicky sa ti podarili:o)
pojdem si vas precitat, aj ked dnes som nejaka total unavena, akurat som dorobila torticky a staci mi na dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tu su moje dnesne
17. jún 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@anjelicek26 krásné růžičky, takový postup jsem ještě neviděla, mám takové podobné vykrajovátko, ale maličké, někdy vyzkouším a jestli můžu poradit, tak si kup tohle a budeš mít pak krásně vyhlazený potah http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html/pomucky_na_marcipan-pomucky_na_modelovani-hladitko_na_modelovaci_hmoty_fmm
17. jún 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114moc hezké, jak jsi upevnila ten měsíc a jak ho vyztužila??? Vypadá to moc hezky :wink:
17. jún 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem :slight_smile: no spravila som z dvoch kusov a medzi ne som dala spaidle :wink:
17. jún 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, samé liky zas dávam :dizzy_face: nádhera! :wink: len kedy vás už dočítam... :sweat_smile:
pridávam svoju nočnú... :grinning:
17. jún 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
babulky, prosím vás, viem, že sa to tu písalo už asi milión krát, ale chcem skúsiť tú plnku - šľahačka s čokoládou...
takže si dám ohriať šľahačku a do nej nalámem čokoládu, pomaličky rozpustím... keď bude hotovo, nechám to vychladnúť a šupnem to do chladničky? či ako? a vyšľahám zajtra? môžem dať Milku čokoládu? :sweat_smile:
17. jún 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 - klobuk dole :wink: . Mas aj tu sadu z videa?
17. jún 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus ano můžeš udělat tak jak píšeš. Můžeš dát Milku, taky to s ní dělám.
17. jún 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ale malo by to byť asi úplne vychladnuté, predtým, ako to dám do chladničky, že? :sweat_smile:
17. jún 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus a dort je parádní, sama jsi vymyslela nebo se někde inspirovala?? Takový jsem ještě neviděla. :wink:
@weirdo - mam take 4 kvetinky, co sa daju tak rozvalkat trochu ine ale ked to vykrojis, je to presne ono. A dakujem za pochvalu, mna to strasne bavi, len komu mam torty robit (????)... väcsinou proste neni prilezitost :rolling_eyes:
@jajuuus ano, vychladlé a šlehej až ráno, kdybys náhodou dělala noční šichtu a chtěla šlehat po půlnoci :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 taky hledám příležitost, abych mohla upéct dort.
17. jún 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajuuus super torta
17. jún 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ďakujem aj za radu, aj za pochvalu :wink: nie, to som len improvizovala :grinning: tá sova a tie čierne trojuholníky nad ňou, tak to je symbol Lesníckej fakulty vo Zvolene, no a zvyšok som "dotvorila" :grinning:
no dnes už veru nočnú nejdem ťahať, len ešte asi tú šľahu urobím a idem spať konečne... po včerajšku som zas nevyspatá a akosi ma chrbát bolí :grinning: ale dostala som za ňu 5€ tringelt, tak som happy!!! :grinning:
17. jún 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina my ideme mať deň otcov v nedeľu... nemáte aj vy teraz tento sviatok? by si mala príležitosť :grinning:
17. jún 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.nemáte niekto uložený link alebo foto na nejakú tortičku s pretekárskym motívom???Chcem upiect drahému tortu na pretek ktorý organizuje.Formuly už mám ale zlyhala fantázia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ďakujem :grinning:
17. jún 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a ako dlho to chladne? aby som náhodou nezaspala pri tom :grinning:
17. jún 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 - deturencom :sweat_smile: . Alebo susedkam, ked je nejaka oslava, hm? Ked Ta to bavi a tak Ti to ide, bola by to skoda nevyuzit :dizzy_face:
17. jún 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo - len suseda od oproti pecie profi - zivi sa tym - torty, si bude mysliet, ze jej leziem do remesla - a to fakt nechcem :zipper_mouth: Ale slubila mi, ze mi nejake veci poukazuje, tak sa tesim :dizzy_face: Zatial mam moznost piect kazdy tyzden tortu do miestneho kostola ako dar, takze asi sa chytim toho :sweat_smile:
17. jún 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajuuus chladne to do rána, ale jestli na to budeš foukat, tak to bude dřív :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus den otců, to ani nevím. No ale o víkendu jsou všichni doma, to asi nic neupeču :unamused: Jedině bych musela čekat až manžel usne a péct v noci :grinning: :grinning: Ale vážně, v kalendáři nic není, dívala jsem se a my to neslavíme.
17. jún 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: ale myslím pred tým, ako to dám do chladničky :grinning: lebo teplé ani letné to tam asi nesmiem dať... či? :grinning:
17. jún 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus takové vlažné můžeš. Chceš jít spát, že jo. Klidně to tam dej. :wink:
17. jún 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jo jo, odhalila si ma, rada by som išla spať dnes skôr... normálne sa na to teším... som málo spala túto noc :grinning:
17. jún 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina uvařeno mařeno :grinning: počkám a idem spať :grinning: som na to strašne zvedavá.... dúfam, že budú mať zajtra v obchode banány :dizzy_face:
17. jún 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko nakoniec som to urobila tak že som orezala celu tortu a nanovo ju potrela tak sna dto tam neude citiť lebo ja mam nos jak pes
no ale teraz reišim či torta vydrži do zajtra v neroztečenom stve -nemam z nej dobry pocit asi preto že mi na nej tak zaležalo no uvidíme už s tym aj tak nič neurobim
17. jún 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som narychlo este zbuchala torticku pre manzela na den otcov,kym nie je doma, lebo robi nocne :slight_smile: zajtra rano (teda uz dnes) si najde prekvapko s milym odkazom v chladnicke :dizzy_face: nevadi,ze den skor... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tu som si kooonecne vyskusala tu vyskakovaciu metodu a aj mramorovanie, to nie je podla mojich predstav,tak ale na prvykrat to celkom ujde. dobru noc :pensive:
18. jún 2011 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@mrka2 :wink: :wink: krasna :wink: :wink:
18. jún 2011 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ta je krasna!
18. jún 2011 o 02:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok