• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

no prave som dorobila poslednu tohtotyzdnovu tak vam to tu hodim a padim do postele lebo rano odchadzame na moravu neterke vinsovat. Zase som mala kitty ale teraz inu podla obrazka co si dali

18. jún 2011 o 02:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@mrka2 ved je krasna :wink:
@jajuus perfis kniha
@mia114 parada a ten mesiac je krasny, si ho urobila z 2 dielov a potom spojila, nie je to vidno?
@dm1 uplne perfektne, do detailov prepracovane :slight_smile:sikovnica
18. jún 2011 o 05:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 nadherne ruze video som si ulozila vyskusam :slight_smile:
@mrka2 krasna urcite tatika potesi :slight_smile: a to mramorovanie sa ti podarilo,a tie pismenka no mam sa ja este vela ucit :wink:
@jajuuus nadhera!
18. jún 2011 o 06:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 @dm krasne torticky
18. jún 2011 o 06:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 krásna,milučká....a to mi pripomenulo že ja nemám pre mm nič....sakriš.
18. jún 2011 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 je naaadherna!!!! a ako sa robi to mramorovanie? :confused:

@dm1 naaadherne torticky! <3
18. jún 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nádherné dorty...jste moc šikovná..moc se mi to líbí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2011 o 08:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 kraaasne torticky, vidis kitty, si lepila tie pasiky hmoty hned na plnku, alebo si obalila celu tortu hmotou a potom si na nu lepila tie pasiky?
@mizulienka dakujem, no kedze som si zabudla spravit mesiac dopredu aby stvrdol, teda nevedela som prestne aku velkost som mala spravit totho mesiaca tak som musela inprovizovat a spravit mesiac pri robeni torty, a kedze to len tak nestvrdne rychlo, zlepisla som dve casti dokopy a prichytila spaidlami, a neni to moc vidiet, tosku je vidiet ze su dva v kope, ale to podla mna neni tak hrozne.
18. jún 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 kraaasna, torticka:o))
18. jún 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duplicka @dm1 @mizulienka @katulkaaaaaa @dajna11 @lusil2005 a za vsekty liky vam veeelmi dakujem!!! :slight_smile: Rano otrvorim chladnicku a polka bola prec. Takze asi tatikovi chutila :grinning: :grinning: :grinning:
tu je jeden postup na mramorovanie http://www.tortyodmamy.sk/content/ako-vytvorit-mramorovy-efekt ale ja som to neskrucala do hada,len raz som prelozila na polku, opat skrucala ako ked zmykas a opat na polku atd, dokym som nemala to,co som chcela,teda take tenke pruzky,ake som chcela mat :slight_smile:
18. jún 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 woow, perfektne!!! a zase ta Kitty :grinning: nechapem, preco chcu vsetci Kitty,ved to ani v telke u nas nechodi ta rozpravka, odkial to poznaju? ja som si musela najst na youtube,co to je vlastne zac ta macka :grinning: a ta smoulinka je naadherna!!! ako ozajstna! a spidy tiez. krasa!!!!
18. jún 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som pridala fotku oboch toriet pri sebe, kedze su pre dvojicky :slight_smile: nemusite uz daval like :wink:
18. jún 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
este musim podotknut,ze som robila s PDT special a to je parada!!!!!!!! no ja som maximalne spokojna tie pismenka sa mi so ziadnou hmotou tak dobre nerobili,ako vcera s touto! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 su naaadherne!!! urcite budu mat dvojicky radost preveliku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
preeepacte za nahratie dlasiej fotky, nejak mi to zblblo :frowning2:
18. jún 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 dakujem moc :wink: :wink:
18. jún 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje včerajšio nočné :slight_smile:
18. jún 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
18. jún 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jej babizne dakujem za tie postupy!!! musim vyskusat :D
@mrka2 vsetci to poznaju z obchodov :grinning: zacala s tym tusim H&M...
18. jún 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite si baby, dobra stranka na fotopostupy nasla som to na torty od mamy :slight_smile:
http://regina16112.blogspot.com/p/3.html
18. jún 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 mramorování je pěkný a ty vyskakující srdíčka super
18. jún 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi je to objednavkova torticka? aj moja mama ma citlivy nufacik,ale vacsinou len prehana,ved pokial v tej chladnicke nebolo otvorene maso,alebo cibula,tak si myslim ze sa nic nedeje :slight_smile: ono to tak byva cim viac si davame zalezat tym viac je to na .... :wink:
18. jún 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jen dodám že je příležitost na pečení :grinning: já v kalendáři mám vyznačený Den otců na zítra.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raci já mám asi nějaký blbý kalendář, tady to není. Ale dort nestihnu, škoda. :wink: :unamused: Nějaký malý dárek pro manžela mám.
18. jún 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja mam namiesto kalendara google :sweat_smile:
18. jún 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak to jsme na tom podobně,taky nemám v kalendáři,že je zítra den otců
teda holky,kdo to má po vás číst? jsem pořád asi 30stran pozadu,vlůbec to nestíhám. Přidávám svůj první slaný dort v životě pro mého manžela na dnešní oslavu jeho 30-tin do pivnice.Teda byly to nervy,hlavně dcerka mi aktivně pomáhala - ujídáním :grinning:
18. jún 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
ahojte, mohli by jste mi prosím poradit??? máte některá zkušennost s tímto http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html/jedle_produkty-modelovaci_hmoty-lap_wonder_1kg a ještě na potahování je lepší K2, RDI, PDT, nebo mám zůstat raději u smartflexu??? :confused: :sweat_smile:
18. jún 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...dnes som skusala svoju prvu "tortu"...ze na skusku ci v lete budem objednavat alebo dokazem to aj ja :grinning: no a mam taku dilemu...kupila som si marcipanovu hmotu v jednote...ale neni tam navod ze ako to pouzit :confused: neporadite mi prosim? to treba rozvalkat alebo nahriat ci co?
auto uz je vymodelovane pozliepane, a chladi sa len co vcul dal, :confused: za akukolvek radu vdaka :dizzy_face:
18. jún 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok