Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
18. jún 2011

no prave som dorobila poslednu tohtotyzdnovu tak vam to tu hodim a padim do postele lebo rano odchadzame na moravu neterke vinsovat. Zase som mala kitty ale teraz inu podla obrazka co si dali

mizulienka
18. jún 2011

@mrka2 ved je krasna 😉
@jajuus perfis kniha
@mia114 parada a ten mesiac je krasny, si ho urobila z 2 dielov a potom spojila, nie je to vidno?
@dm1 uplne perfektne, do detailov prepracovane 🙂sikovnica

katulkaaaaaa
18. jún 2011

@anjelicek26 nadherne ruze video som si ulozila vyskusam 🙂
@mrka2 krasna urcite tatika potesi 🙂 a to mramorovanie sa ti podarilo,a tie pismenka no mam sa ja este vela ucit 😉
@jajuuus nadhera!

katulkaaaaaa
18. jún 2011

@mia114 @dm krasne torticky

dajna11
18. jún 2011

@mrka2 krásna,milučká....a to mi pripomenulo že ja nemám pre mm nič....sakriš.

lusil2005
18. jún 2011

@mrka2 je naaadherna!!!! a ako sa robi to mramorovanie? 😕

@dm1 naaadherne torticky! <3

miladka72
18. jún 2011

nádherné dorty...jste moc šikovná..moc se mi to líbí 🙂 🙂 🙂

mia114
18. jún 2011

@dm1 kraaasne torticky, vidis kitty, si lepila tie pasiky hmoty hned na plnku, alebo si obalila celu tortu hmotou a potom si na nu lepila tie pasiky?
@mizulienka dakujem, no kedze som si zabudla spravit mesiac dopredu aby stvrdol, teda nevedela som prestne aku velkost som mala spravit totho mesiaca tak som musela inprovizovat a spravit mesiac pri robeni torty, a kedze to len tak nestvrdne rychlo, zlepisla som dve casti dokopy a prichytila spaidlami, a neni to moc vidiet, tosku je vidiet ze su dva v kope, ale to podla mna neni tak hrozne.

mia114
18. jún 2011

@mrka2 kraaasna, torticka:o))

mrka2
18. jún 2011

@duplicka @dm1 @mizulienka @katulkaaaaaa @dajna11 @lusil2005 a za vsekty liky vam veeelmi dakujem!!! 🙂 Rano otrvorim chladnicku a polka bola prec. Takze asi tatikovi chutila 😀 😀 😀
tu je jeden postup na mramorovanie http://www.tortyodmamy.sk/content/ako-vytvorit-... ale ja som to neskrucala do hada,len raz som prelozila na polku, opat skrucala ako ked zmykas a opat na polku atd, dokym som nemala to,co som chcela,teda take tenke pruzky,ake som chcela mat 🙂

mrka2
18. jún 2011

@dm1 woow, perfektne!!! a zase ta Kitty 😀 nechapem, preco chcu vsetci Kitty,ved to ani v telke u nas nechodi ta rozpravka, odkial to poznaju? ja som si musela najst na youtube,co to je vlastne zac ta macka 😀 a ta smoulinka je naadherna!!! ako ozajstna! a spidy tiez. krasa!!!!

mia114
18. jún 2011

este som pridala fotku oboch toriet pri sebe, kedze su pre dvojicky 🙂 nemusite uz daval like 😉

mrka2
18. jún 2011

este musim podotknut,ze som robila s PDT special a to je parada!!!!!!!! no ja som maximalne spokojna tie pismenka sa mi so ziadnou hmotou tak dobre nerobili,ako vcera s touto! 😵 😵 😵

mrka2
18. jún 2011

@mia114 su naaadherne!!! urcite budu mat dvojicky radost preveliku!!!! 😵 😵 😵

mia114
18. jún 2011
mia114
18. jún 2011

preeepacte za nahratie dlasiej fotky, nejak mi to zblblo ☹

mia114
18. jún 2011

@mrka2 dakujem moc 😉 😉

dadka212
18. jún 2011

ahojte moje včerajšio nočné 🙂

mia114
18. jún 2011

@dadka212 super 😉 😉 😉

lusil2005
18. jún 2011

jej babizne dakujem za tie postupy!!! musim vyskusat :D
@mrka2 vsetci to poznaju z obchodov 😀 zacala s tym tusim H&M...

mia114
18. jún 2011

pozrite si baby, dobra stranka na fotopostupy nasla som to na torty od mamy 🙂
http://regina16112.blogspot.com/p/3.html

broucek2
18. jún 2011

@mrka2 mramorování je pěkný a ty vyskakující srdíčka super

janulkamartinko
18. jún 2011

@fopardi je to objednavkova torticka? aj moja mama ma citlivy nufacik,ale vacsinou len prehana,ved pokial v tej chladnicke nebolo otvorene maso,alebo cibula,tak si myslim ze sa nic nedeje 🙂 ono to tak byva cim viac si davame zalezat tym viac je to na .... 😉

raci
18. jún 2011

@jakelina jen dodám že je příležitost na pečení 😀 já v kalendáři mám vyznačený Den otců na zítra.. 😅 😀 😀 😀

jakelina
18. jún 2011

@raci já mám asi nějaký blbý kalendář, tady to není. Ale dort nestihnu, škoda. 😉 😒 Nějaký malý dárek pro manžela mám.

lusil2005
18. jún 2011

@jakelina ja mam namiesto kalendara google 😅

benjik
18. jún 2011

@jakelina tak to jsme na tom podobně,taky nemám v kalendáři,že je zítra den otců
teda holky,kdo to má po vás číst? jsem pořád asi 30stran pozadu,vlůbec to nestíhám. Přidávám svůj první slaný dort v životě pro mého manžela na dnešní oslavu jeho 30-tin do pivnice.Teda byly to nervy,hlavně dcerka mi aktivně pomáhala - ujídáním 😀

raci
18. jún 2011

ahojte, mohli by jste mi prosím poradit??? máte některá zkušennost s tímto http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html... a ještě na potahování je lepší K2, RDI, PDT, nebo mám zůstat raději u smartflexu??? 😕 😅

pink_lady
18. jún 2011

ahojte...dnes som skusala svoju prvu "tortu"...ze na skusku ci v lete budem objednavat alebo dokazem to aj ja 😀 no a mam taku dilemu...kupila som si marcipanovu hmotu v jednote...ale neni tam navod ze ako to pouzit 😕 neporadite mi prosim? to treba rozvalkat alebo nahriat ci co?
auto uz je vymodelovane pozliepane, a chladi sa len co vcul dal, 😕 za akukolvek radu vdaka 😵