• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. novembra 2017 
@vladka1 nebola veru mala som to RDI pre tento pripad. ale co by urobila teraz v lete neviem veru
22. jún 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka1 nie hmota bola White icing...ja som tiež MMF nikdy nezafarbila na sýte farby, potom som to mala ako vatu nie ako plastelínu...
22. jún 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aké veľké máš podnosy ? ja som si objednala 32 a neviem či na 25 tortu budú akurát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ak nie - tak orežem tortu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 neviem sa tam dostať ved tam nie je nikde napísané album aby som do neho išla
22. jún 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina super bart ako sa ti poťahoval štvorec otáznik
22. jún 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika je to presne ta foto co ti potom dala link dalej yamahafazer

@yamahafazer inak prave som skusala tu krajku otlacit na cokohmotu a vyzera to uplne super! tak sa tu nad tym vytesujem ze isto skusim niekedy na boky
22. jún 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no tam sa mi nakoniec podarilo ísť ale ja som teraz myslela tú stránku kde má ten eshop
22. jún 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja mam vacsinou vsetko 42-ky aby som to mala aj na mensie aj na vacsie. na 25 veru neviem neviem lebo ta krajka je z kazdej strany cca. 3cm a este predtym je vlastne take vyvysenie :unamused:
22. jún 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika jaaaj :grinning: tak tam musis dat paci sa mi to na tej stranke a potom normalne fotky, albumy pozriet pripadne na nastenku
22. jún 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 do nástenky som sa dostala ale tam som našla link iba na podnosy a niekto si tam objednáva pasta dama top ale ja chcem videiť ten tovar všetok čo tam má to nie je ako v cukrár. obchode všetko vidieť otáznik
22. jún 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika pozri si fotky a tam má tovar aj ceny :wink:
22. jún 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak to bude asi len LTT
22. jún 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ved ti pisem ze si musis dat pri nej fotky a tam to popozerat :wink:
22. jún 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1
@anibas ja vám rozumiem že fotky ale mne sa tam také nezobrazuje iba nástenka info a priatelia
@dm1 tortička je krásna aj tá krajka je prenádherné ale ja by som to moc nevyužila ked pečiem iba pre nás
22. jún 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ale to si ju musis dat k priatelom inak asi fotky neuvidis :wink:
22. jún 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika čtverec se mi potahoval dobře, ani jsem nakonec nezdobila ten dolní okraj, bylo to celkem rovné. Nemám formu na čtverec, tak jsem vyřezávala z plátů.
22. jún 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer - nie to kvyty na drôtikoch nerobíme. Iba ruže a vykrajované.
Radšej byť v boxe zavretá a prplať sa, ako robiť niečo, čo nepoznám.
22. jún 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - nádherná tortička @yamahafazer - nádherné
22. jún 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika nemusis ju mat v priateloch. len klikni v vlavo na polozku "foto" a ukaze ti to jej fotky...
su tam styri moznosti: nastenka, info, fotky, priatelia. klik na fotky a si tam.
22. jún 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff dievcata, dorobila som tu kokosovo-tvarohovu tortu, a to je dobreeeeeeeeeeee!!! :grinning: :grinning: :grinning: vrelo odporucam! svieze, lahucke... no fakt super.
22. jún 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ,ale to neni moja torticka to robila @dm1 taku krasnu :dizzy_face: ja som len pridala foto tej krajky co ma na torte ,ze taku krajku by som si chcela kupit nan tu formicku a ci niekdo nechete na polovicu sa dat lebo ta krajka je dvakrat tak kludne by som polku predala ak si ju objednam ak by mal niekto zaujem
22. jún 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ona ale pisala ze jej to neukazuje tebe moze preto lebo ma mas v priateloch a ta predavajuca moze mat nastavene albumy pre priatelov priatelov :wink:
22. jún 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 mne to ukazuje tak idem pozriet co tam ma
22. jún 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 @dadka212 díky...takže na berušku wi nebo smartflex
22. jún 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ked pozeram tie ceny tak je to tak isto ako v obchodoch asi ako co,ale hmotu ma tak isto drahu a tie rozne silikonove formicky su take pekne ja by som vsetky brala :grinning: len tie ceny su strasne :angry:
hod foto tej torty cokoladovej stou krajkou urcite je krasna
22. jún 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem za pochvalu, ale ja ked vidim tie vase vytvory, hotove umelecke diela, tak zavidim, ale len v dobrom, aku fantaziu mate a zrucnost :slight_smile:
22. jún 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer no co som len zbezne pozerala tak ma hlavne furu formiciek co inde niesu + babatko som si vsimla ze ma len za 10,5. A tu cokotortu to som nerobila teraz len som skusala ked som ruze robila na piatkovu tortu z cokohmoty ze ci to pojde terza chcu inu tortu tak im to tam asi nenanutim. Skoda :grinning:
22. jún 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ja zajtra robím že "cvičenku" :grinning: no to bude iná sranda toto vymyslieť :grinning: :grinning: :grinning:
pridávam moju nedeľňajšiu rýchlovku ockovi :dizzy_face:
22. jún 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
a ruža vyzerá sťa šalátik :grinning: nemala kedy vyschnúť, tak sa jej takto lupienky zošuľkali smerom dolu... :grinning:
22. jún 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus skoda ze si ju neurobila zelenu... :wink: :slight_smile: aj ked si myslim ze k ruzi ma podstatne blizsie ako k salatiku...
22. jún 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok