• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mizulienka ani neviem kolko tuším 5 :grinning:
@mrka2 ďakujém :slight_smile:
24. jún 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 kraasna, fakt skoda krajat... :slight_smile: ak sa nemylim, ty si piekla to "zhulene" slniecko pre deti do skolky... ake bolo asi velke..? a robila si ho v tortovej forme a dotvarovala alebo si piekla v nejakej mise? kujeeem... :wink:
24. jún 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 diky ze si dala ten link na abecedu konecne maju aj tu druhu co chcem grovy @mizulienka ty si chcela tu abecedu tusim tak hlasim ze uz je :slight_smile: http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/1079/Abeceda-GROOVY-veĺke-pismena/#
24. jún 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 ďakujem a áno to som ja :grinning: :grinning: myslím, že slniečko malo 2,7kg ale nie som si 100% istá a robila som ho v tesco miske majú ju asi za 2,5eura ale využívam ju často :slight_smile:
24. jún 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 krááásna tortička.to vám s akvárka vyskočil ten Nemo??? :grinning: ako živý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 ja som mala jogurtovy zeesan. teraz som objednala ja mascarpone zeesan. je to take lahke na leto bez masla.
24. jún 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/1555/Motyle-lista/
a co hovorite na tie motyliky????? co myslite, su lepsie ako tie vypichovace, co som davala link minule, lebo tie už nema v ponuke
24. jún 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 a kde je v blave zeelandia? :confused: ja som brala so sugar artu od bohusa a aj visnovy frutafil
24. jún 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ten je krásný. Moc se ti povedl.

@mrka2 ta tvoje motorka byla super, jak jsi to prosím všechno vytvarovala, já jsem technický antitalent. Podle nějakého obrázku??? Moc krásné.
24. jún 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 a jak se ten zeesan používá, já jsem to nikdy nejedla, teda možná jedla, ale nevím že to bylo ono. :grinning: :grinning: To je prášek a udělá se z toho krém???
24. jún 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 moc povedený, škoda sníst
24. jún 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nemas na tom nacapeny navod? kazdy ma iny pomer vody. najprv si vyslahas slahacku do polotuha, zivocisnu trocha viac. ja davam pol na pol teda pol rastlina a pol klasicka zivocisna. ked to mas vyslahane vo vode si rozmiesas zeesan a potom to zmixujes dokopy. hodinu to ma byt potom v chladnicke a to stuhne. ja som tak minule hned davala na tortu po vyslahani lebo som nestihala a tieklo mi to z kazdej strany. v chladnicke to potom zhustlo. lepsie sa s tym robi ked je to tuhsie.
v podstate aj zlozenie je akoby suseny jogurt a stabilizator. teda zavisi aky druh si si kupila.
24. jún 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, používáte do krému ztužovadla? A jaká?
24. jún 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no ten frutafill som kupila visnovy... prave som dorobila tortu s parizskou slahackou z milka cokiny, a na krem som dala tie visne. tak som zvedava ako to bude chutit... uuuz sa tesim! :grinning:
24. jún 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zumbaaaaaaaaaaaaaaaaa............ :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@katy1979 je, a co som pozerala, je o dost lacnejsi ako v sugar arte. ten tiramisu stoji 0,5 kila nejak 3,5 eur. a 6 kg frutafill stoji nejak 17 eur alebo tak cca. ta zeelandia je na Zavodnej 3. je to vlastne pri slovnafte.
a jakelina teraz pisala ze ona ten zeesan nema lebo nemaju zeelandiu v okoli a cez e-shop u nich bez zivn. listu nepredavaju. takze asi nema ani navod :sweat_smile:
24. jún 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 to som nevedela ze je aj tu. dobre vediet nabuduce pojdem priamo tam.
24. jún 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko zienky! tak pridavam tu moju vcerajsiu torticku, na ktorej som skusala frutafill a konecne som vyskusala aj mramorovanie! :grinning: :grinning: :grinning: je to mramorac, parizska slahacka, malinovy dzem a frutafill visne. asi si idem rovno odkrojit... pekny den!
25. jún 2011 o 05:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@ada9557
@jakelina
@broucek2 ďakujem kočky :slight_smile:
25. jún 2011 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,tretia torta dokoncena :slight_smile:
@jajuuus perfektna zumba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som nenabrala odvahu potriet tortu olejom,sa bojim aby som nieco nepokaslala ked je uz hotova,asi skusim na nejakej pre nas :wink:
@lusil2005 krasna!
25. jún 2011 o 06:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@dm1 dakujem:slight_smile:
@mima595 to vyzera zaujimavo, ja tiez potrebujem nejake motyle :wink:
25. jún 2011 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 krasna :slight_smile: uz som vela pocula o tom frutafille visnovom, ze je genialny a s parizakom skvely, tak som zvedava na tvoj nazor :slight_smile:

@katulkaaaaaa ty si sa rozbehla :slight_smile: vydarili sa ti :slight_smile:
25. jún 2011 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co je to ten frutafill este som to nemala
25. jún 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte šikuľky, ste neskutočne zručné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Našla som takéto motýliky: http://www.cakedecorations.eu/cakedesign/eshop/12-1-Vykrajovacky-Formovace/0/5/506-JEM-motyliky-set-. Neviete mi povedať ako sa s tou vykrajovačkou robí, myslím, či manipulácia s ňou taká, že by to zvládla aj začiatočníka ako ja :grinning: :grinning:
25. jún 2011 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dakujem ,akurat som na fb obdivovala tvoje torty ta s tym artisty je krasna zaujimava...mozes mi pisnut odkial si kupovala tie vykrajovacky co to vlastne je? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten tvoj madagaskar no sanka dolu sefe :wink: ja musim skusit nejake postavicky dcerka ma utorok narodky by som ju chcela prekvapit,pozvala som deti na oslavu....ti si robila podla niecoho ci jen fantazia?
25. jún 2011 o 07:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tie su tiez krasne, ale ta cena :confused:

@yamahafazer frutafill to je taky ako keby gelovy dzem, nieco pdoobne ako je vo fantazii visnovej ta napln.
25. jún 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no tá cena je otrasná, ale motýle vyzerajú perfektne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jún 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko a to je taká čierna formička? inak nazvané patchwork? Lebo s tým by som potrebovala práve poradiť.
25. jún 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer - úžasné pivko :slight_smile:
@mizulienka - krásnučké :slight_smile:
@dada78 - krásnučká :slight_smile:
@katulkaaaaaa - krásna jednoduchá tortička =)
@dadka212 - nádherný je :slight_smile:
25. jún 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jún 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok