• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahojte kocky
25. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadulici chut je urcite velmi podobna, ci tam das ten kuk sirup, alebo medik. ja som ochutnala ten kuk sirup a je to podobne. a kedy prisas fotocku diela???
25. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau bianca
pecies nieco???ozaj a fotku co si piekla ani si nepridala :frowning2:
25. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi zajtra, moooozno ak stihnem tak aj dnes... :wink:
este robim posledne upravy, zbalim tortu a dietatko, a ficim oslavovat :sweat_smile: :sweat_smile:
25. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadulici tak prajem krasnu oslavu a vela pochval od degustantov torticky :wink: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
25. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem krasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte cukrárky.Potrebujem od vás radu.Idem synovi piecť toru "syr"z ktorého vychádzajú myšky.Bude to moja prvotina.Budem ju poťahovať marcipánom z cukríkov,ten už som raz robila.Prosím vás,ktoré ste ju robili alebo viete poradiť.Ako mám upevniť napr.hlavičku myšky,ktorá vylieza zo syra alebo zadoček ako vchádza dnu.Ďakujem.
25. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/7258/images&page=1

aj ja som robila syr....ale nie moc vydareny :grinning: :grinning: :grinning:
ja som trosicku potrela vodickou a prilepila.drzalo v pohode :wink:
25. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy no nepridala lebo nebolo co odfotit.Ja som od toho fiaska (presne mesiac dnes) nic ani nezacala robit.Skusim dnes kupit susene mlieko a skusim ti druhu co ste robili kocky.
25. okt 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca a barborka nemala tortu??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: to hadam nebolo az take zle... :confused:
25. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no my uz mame po oslave. fotky pridam o chvilku.
cessy, co trepes, ved ta tvoja syrova bola uplne krasna!
25. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby no dnes poobede som robila tortu na rýchlo lebo ma to napadlo o 15.30.A Damiánko sa mi vracal z pretekov.Tak kukuk jak som ju doorala.Nemala som ani čokolády dosť a ani gelovú farbu to domalovať no hrúza.Ale na moje prekvapenie bol očarený a tak šťastný,že dostal tortu,že mal až slzy v očiach.Tak potom mi to bolo fakt jedno ako vyzará. :grinning: :grinning: Ale som ju stihla zbúchať za 2 a pol hodiny. :grinning:
25. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofi kriste tú tortu si piekla ty?No tak toto je krása.No ked ja budem piecť také torty tak už budem mať asi bradaté deti. :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi, no v skutocnosti ta torta fakt nebola moc pekna :zipper_mouth: ale dakujem :dizzy_face:

sofi pekna torticka, jemna, jednoducha, nic gicove :wink:

vinka na 2,5 hod. pracu je super. hlavne je, ze splnila ucel, :sweat_smile: ... potesit... :sweat_smile:
25. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadulici pekna torticka :dizzy_face: :dizzy_face: si sikula
25. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy tak to splnila.Tak prekvapeného som ho nevidela ani na vianoce. :grinning: :grinning: Nemala som šas zdobiť.On dvere otváral a ja rýchlo dokončovala. :grinning: :grinning: Ale hodím tu link originálu a povedzte mi čo je na torte či je to čierny marcipán alebo čo to je. :confused:
25. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som chcela napisat, ze uz som hodila nejake fotky :dizzy_face:
celkom sa pacila, aj ked povodne som chcela nieco ine, ale co uz, hlavne ze chutila, zjedla sa celaaa... :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadu ja som si v albumoch vsimla neaku tortu tak som otvorila a co nevidim....tvoj album :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.tortyodmamy.sk/?q=ostane-torty-pre-deti/kostra
Tak a radte lebo takú by som mu chcela na narodky.Ale to už budem mať viac času na to ako teraz :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi- no nadhera :dizzy_face:
cessy- syrova nadhera :slight_smile:
25. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadulici paráda prekrásna torta.To ten môj nepodarok musím stiahnúť tu z netu. :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka ty si sisuliatko, ja by som v casovej tiesni neurobila nic...to si nahodou sikula... :sunglasses:
ja musim popremyslat, a aj tak nakoniec vznikne uplne nieco ine ako by som chcela :sweat_smile:
25. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ja som dnes k nedelnej kavicke robila malu torticku a na vrch som dala tuto skvelu polevu. robila som ju prvy krat, ale vazne chutila. bolo to lepsie ako keby bola poliata cokoladou

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12759
doporucejem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi cim si potahovala?MMF?tu bielu mas krasnu bielucku..
cessy ty si pisala ze si uz skusila aj MMF aj falosny marcipan, s cim sa ti robilo lepsie??? a chutovo je ktory lepsi?
25. okt 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby ešte stále ste mi neporadili či je to na vrchu marcipán čierny alebo čo.
25. okt 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka ja si myslim, ze to malovala na marcipan, lebo ked si pozries jej album, tak vela tort tam maluje.....
neviem,to je len moj odhad :confused: :sweat_smile:
25. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy ja som uz myslela ze ta torta co si tu dala teraz link je ta tvoja ku kavicke :grinning: :grinning:
skoro som odpadla, ale potom som nakukla na autora, tak som znova nabehla a rozdychala to...
uz som chcela pisat, ci sa takejto torte hovori ku kavicke???
25. okt 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadu sofi robila pravdepodobne s MMF.... :confused:
MMF s tym som doteraz robila vsetky moje torticka....výborne sa s tym pracuje, teda potahuje, ale chutovo.... :confounded: ...je to dost sladke.detom to ale velmi chuti.
teraz som prvy krat robila ten mliecny a zatial som z neho robila len kvetinky, takze neviem porovnat.ale chutovo bol tento mliecny lepsi, omnoho :wink:
25. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čím sa to maluje Gelovými farbami?A to celé na čierno sa dá tak namalovať? :confused: No toto na červeno som si m&slela,že je namalované.Budem si musieť urobiť z papiera tú kostru a potom sa to bude lepšie z marcipánu vyreávať.
Joj Cessy robila som ten tvoj marcoš čo si tu hodila link.Parádne sa valkal na oleji. :wink:
25. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo to je MMF? :confused:
25. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok