• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@eliska22 to by som kupila bud sprej alebo praskovu
3. júl 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 a ten zlatý sprej sa dá použiť len na kvietky, že by som ich nastriekala, keď už budú hotové?
3. júl 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 - suseda robi profi torty a ona tym strieka cele torty a vyzera to super, ja som skusala len ruzovy sprej a krasne to ukazalo, a robila som tym velku plochu...
3. júl 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 pýtam sa ako debil. ale potom je tá torta jednofarebná, nie? vôbec si to neviem predstaviť
3. júl 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja aj kvety farbim az ked su hotove praskovymi farbami mne sa to paci viac
3. júl 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 ja som tiež tak teraz robila orchideu, tiež nasucho to farbíš ?
3. júl 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tuto tortu robila suseda Saske pred tyzdnom na party na narodky, je striekana sprejom, povodne bola biela...

3. júl 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@eliska22 hej nasucho so stetcom
3. júl 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26
@katy1979 ďakujem kočky, už len zohnať tie farby :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatiaľ čo pozerám som nenašla zlatú asi nakoniec kúpim tú práškovú :sunglasses:
3. júl 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,teda mám čo dobiehať v čítaní :grinning: ,vždy aspoň nakuknem a pokochám sa vašimi úžasnými tortičkami :slight_smile:
Rozmýšľala som,či sem pridám tie moje,predsa sa ešte len učím a je čo zlepšovať :sweat_smile: ,ale aj snaha sa cení,no nie? :confused:
Tie kačky sú moja tretia poťahovaná torta,ale prvá 3Dtorta a srdiečko je pre maminu k narodeninám,trošku netradičná s labuťami,ale chcela som si ich vyskúšať :grinning:
3. júl 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
no krásne,ešte sa mi to odoslalo dolu hlavou :frowning2:
3. júl 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak ja pridávam moju včerajšiu, prvý krát som robila krstinovú. Baby vy tu vždy toho toľko popíšete a popridávate svoje dielka že mám vždy čo doháňať. Takže idem čítať a laikovať :slight_smile:
3. júl 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@dada78 ďakujem Adelka :slight_smile:
@lussy23 no my sme si našli systém s deckami a už to celkom ide, už nemám ani taký bordel v kuchyni :grinning: a 3 boli na sobotu a 2 na nedelu takže sa dalo...a ďakujem krásne :slight_smile:
3. júl 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 tak taaaa je nadherna! :astonished:
3. júl 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem moc.
3. júl 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 - nádherné. Aj ja mám robiť krstinovú, ozdoby mám hotové, už len čakám kedy sa mamička rozhodne dcérku pokrstiť. :slight_smile:
@daria77 - nádhermé tortičky
@anjelicek26 - krásna
3. júl 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daria77 tretia a hneď kačky :confused: krásne, ja by som si na tú kačku ešte asi netrúfla, ale už dlho poškuľujem po niečom takom, možno dcérke urobím v októbri k meninám, to bude rok čo som začala piecť :wink:
3. júl 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 Ďakujem,malý mal obrovskú radosť z tých kačiek,malý videl foto tortičky od : fukylove,tá mala nádherné kačky,tak som mu sľúbila,že mu také podobné spravím :slight_smile: ....no a to foto je už po nájazde malého,hladkal ich,mojkal a búchal po hlave :sweat_smile: ,bol fakt šťastný,ani rozkrájať ich nechcel :slight_smile:
ja som začala robiť marcipánové torty v máji,zatiaľ som ich urobila len štyri :sweat_smile: ,pre rodinu kačky ako tretiu a to srdiečko ako štvrtú poťahovanú tortu :slight_smile:
Myslím si ,že by si ju spravila bez problémov :wink: a omnoho krajšiu :slight_smile:

3. júl 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem babenky za všetky "lajky",ste super :wink:
3. júl 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daria77 jsi šikovná, čtyři dorty a hned taková krása. :wink:
3. júl 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak, žienky - šikuľky, môj košík síce nebol taký super ako vaše tortičky, ale urobil óóóóbrovskú radosť mojej babičke, ktorú som tým rozplakala... vankúšik pre maminu bol tiež úspešný a po oboch sa len tak zaprášilo a veľmi chutili... i keď sa obávam, že to bol môj posledný košík, nakoľko som pár minút po polnoci skončila prilepená ku košíku a v snahe odlepiť sa som to popaprala... no celá ja... :sunglasses: asi by som mala ostať pri plienkových tortách... :grinning: :grinning: :grinning: tie nelepia... :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@cicimotinka wow, perfektny kosik a tie ihlice s tym pletenim... no nemam slov. len pekne pokracuj aj v marcipanovych tortickach, nikto okrem nas nevie,ze si sa tam prilepila :grinning:
3. júl 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ďakujem... tak budem pokračovať ak ma nenabonzujete... :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tak ta sa teda podarila!!! a nemas zac ked budem vediet vzdy rada poradim :wink:
3. júl 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Ďakujem moc :slight_smile: ,ale pamätám si na tvoje ,napr notebook alebo topánku :dizzy_face: ,rozmýšľala som ,že spravím synovcovi notebook k promociam,ale neviem,neviem,či by som nepohorela :sweat_smile: a tie posledné Bart pri tabuli alebo tričko tie boli krásne,staršiemu synovi sa veľmi páčili,ten by chcel všetky spraviť ,ale najmä dinosaurov,teraz neviem,ktorá maminka ich robila :sweat_smile: ,nuž ,ale narodky,či meniny má len raz za rok :grinning:,tak si musí dobre premysieť,čo si vyberie.......
Teraz sa teším,že mi prídu kostice a potom si začnem objednávať ďalšie pomôcky klieštiky atď a potom sa možno polepším a tortičiek bude viacej :sweat_smile: ,lebo si zatiaľ pomáham len s tým,čo nájdem v kuchyni :slight_smile:
3. júl 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimotinka ten kosik je paradny... inspirovala si ma, nachystam taky pre svokru.. :wink: (mam skoro rok na trening.. :wink: )
3. júl 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 to som rada, nech sa Ti dielo podarí... :wink:
3. júl 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ano ,robila som to lisom na cesnak, a slo to v pohode :wink:
Uz som nafotila aj konecnu podobu torticky, este som ju dozdobovala u mamky, prve fotky su robene v letnej kuchyni, takze to pozadie nevyzera velmi vabne :wink:
3. júl 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@gabika11 ďakujem, s pozadím sa netráp, tu aj tak každá pozeráme na tortičky :wink: . No s tým lisom to ešte vyskúšam, ale musím si asi urobiť mäkšiu MMF hmotu, aby som sa tak nenarobila :unamused: . Čím si poťahovala tortu ty?
3. júl 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps mozno je to aj lisom, ja mam novy lis na cesnak s vyberatelnym vnutrom od Tescomy, tak mozno tym... spodny korpus je otiahnuty cistym MMF, a napriklad vlasky krtka som robila z cokoMMF, a aj toto slo pekne :wink:
3. júl 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok