• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. septembra 2017 
@dm1 oki. Ja som sa tešila, že sa zbavím MMF :grinning: . Mne ide niekedy totál na nervy, ale som amatér a robím len doma. Smartflex mám len na postavičky a farbenie.
4. júl 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 :grinning: tak RDI nieje veru na modelovanie to je strasne makke len na potahovanie ak by si chcela len nie v lete. inak v zime pohoda

@tica ano lepsie to farbi ked je tam RDI lebo sa nerozpadava MMF pridavam podla potreby. A nie je zac co sa tyka sablonky. Uz si robila tu loptu?
4. júl 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nie robym až na týždeň teda na tento výkend tak dufam že sa podari
4. júl 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica budem drzat palce :wink:
4. júl 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá,nepatrim medzi vas šikovné, ale mam otázku, marcipánová plastelína - to je jedlé? Je to ako ten marcipán,čo sa da rozvalkať na tortu?
Dakujem :slight_smile:
4. júl 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie777 to nepoznam veru mas presny nazov toho?
4. júl 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 idem rychle najst a poslem link :slight_smile:
4. júl 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcatka moje, prihodim sem svoju dnesno vecernu rychlovku,kedze som rano zistila,ze zajtra ma svagrinka meniny,tak len taku malinku tortu,kedze nema rada velmi sladke... no a mozem vas ist citat. zas ste toho popisaliiii :confused: :confused: :confused: :slight_smile:
4. júl 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@angie777 fuha tak to fakt vidim prvykrat :fearful: . Skus im napisat do toho shopu
4. júl 2011 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 mne nešlo do hlavy ako sa ti podarilo zafarbiť to mmf tak na červeno ja som si minula koľko gelovky a potom sa mi to začalo drobiť teraz už viem že to treba zmiešať s inou hmotou tá zeelandia super určite chcem skúsiť tú hmotu a to si tam môže íst kúpiť každý otáznik
@mrka2 krásna tortička to si farbila asi s práškovou oranžovou že otáznik
@vlada111 ty že si amatér ved ty robíš prekrásne torty ja som robila zatial štyri torty a jedna bola z mliečneho domáceho marcošu a ostatné mmf tak chcem aj ja skúsiť už nejakú tú hmotu
5. júl 2011 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a teraz na leto tú zo zeelandie neodporúčaš otáznik mám v auguste zdobiť jednu svadobnú
5. júl 2011 o 01:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dnesne pre mojich drobcov. ta s mackom je obycajna piskotova torta s jablkami. ziaden krem na nej nie je. zatial to drží :sweat_smile:
5. júl 2011 o 02:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@mrka2 krasna krasna torta :slight_smile: aku to mas praskovu farbu, velmi pekne to ukaze :slight_smile:
@katy1979 nadherne obidve...vravis, ze drzala pokope ta piskotova? moja neter bude mat v lete tiez a ona by chcela iba tu taku piskotovu so smotanou, len si neviem predstavit potiahnut taku :confused:
postavicky su super !!!
5. júl 2011 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ahoj prosim ta boli tie cukriky?vcera som ta tu nevidela :slight_smile: a pozeram ze mas termin v auguste ja mam tiez doma augustovciatko :slight_smile:
5. júl 2011 o 07:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ja by som RDI v lete a este na svadobnu veru neriskovala samotne je fakt dost makka ta hmota. Inak ked som robila svoj prvy kos ruzi tak som robila cisto z MMF ruze a boli cervene islo to ale strasne dlho mi to trvalo s tym veru
5. júl 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 nádhera ! ten piškot ani nemáš potřený máslem s cukrem?
5. júl 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie777 ještě jsem to neviděla, podle názvu by to jedlé být mělo, ale neviděla jsem tam složení - tak jim napiš a pak nám dej vědět, vypadá to fakt zajímavě
5. júl 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanulienka81 moc pěkná na poprvé, použila jsi mmf?
5. júl 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monaberuska1 krém - 1 šlehačka ušlehat se ztužovačem, přimíchat 2 jogurty Hollandia (např. jahodové), 1-3 vanilkové cukry podle chuti a 1 želatinový ztužovač za studena dr. Oetker připravený podle návodu. Dort si pak ptři vrch a boky jen máslem s cukrem, ten jogurtový krém by ti jinak topil potah. Hodí se k tomu obyčejný piškot neo mramorový korpus, jesti nechceš, tak tam nemusíš dávat kakao, potřeš marmeládou, dáš krém, ovoce...
5. júl 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika
@mizulienka dakujem, je to praskova bronzova. vcera mi prisla,tak som musela vyskusat :grinning: a rano som zistila,ze je dnes Cyrila a nie Patricie. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nevadi,aspon prejdu chute :grinning:
5. júl 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj, baby, vsetky torty ktore som mala objendane cez prazdniny mi nevysli, bo vzdy v tom case som na dovolenke. Tak to vyzera ze cele leto nebudem mat co piect :frowning2: akurat mojmu dorbcovi na 4te narodky v auguste.jaaaaj to mi bude smutno ze nic nepeciem :unamused:
5. júl 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 kraaaasne toricky :dizzy_face:
@mrka2 milaa torticka
5. júl 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 ja sa zase celkom tesim na jeden tyzden bez pecenia :sweat_smile: Lebo mam na kazdy vikend minimalne jednu a tym padom si nic neplanujem. Ale vyzera to tak, ze uz len tuto sobotu peciem a potom dva tyzdne nic, tak sa tesim, urcite pojdeme na nejaky vylet :slight_smile:
Inak ja teraz uz vypekam, na zajtra robim zabku :slight_smile:
5. júl 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 neboj aspon si v lete oddychnes :wink:

@petusko ja sa tiez neskutocne tesim na oddych bez torticiek tento tyzden len malu jednu a v sobotu rano odchadzame na tyzden na dovolenku :sunglasses: . Tak si teraz robim aspon ozdoby a pripravu na ten tyzden potom lebo tam mam toho vela
5. júl 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ja v sobotu dokoncim jednu promočnu a balim kufre a idem na prvu dovolenku - k našim :dizzy_face: :grinning: Ak sa nikto neozve, tak tam zostaneme aspon tyzden. :sunglasses:
5. júl 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna no to zní úplně dle mých představ :slight_smile::hearts: Strašně moc děkuji, juá už si myslela, že nikdo nenapíše :frowning2: Mám přepsáno :slight_smile: Moc děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. júl 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby skusala som v noci tu abecedu Grovy s piestovym mechanizmom a super normalne som ani nemusela sacok pouzit. Treba ale trosku na hrubsie vyvalat hmotu ako pri inych pismenkach
5. júl 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka, @reruna nie nie je nicim potreta. len ja tam mam taku jablkovu plnku t.j. podusene jablka a puding. taka typicka detska torta. kebyze robim smotanovu tak urcite co najhustejsiu smotanu a nachat poriadne stuhnut popr. stuzovac ci zelatinu by som tam supla. riskla som to a potah drzi aj na napriek tomu ze hore su piskoty.

5. júl 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 tie su nadherne! a tie postavicky su paradne! :dizzy_face:
5. júl 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok