• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@jakelina no vsak som neratala, ze nam bude meskat lietadlo 7 hodin a bolo to na ocinovu oslavu, tak to odmietni :slight_smile: ale dakujem :slight_smile:
@andriss23 ta je naozajstna, na tu som uz nemala cas ju vyrabat :slight_smile:
@dadka212 dakujem :slight_smile:
5. júl 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ja som tiež robila len štyri zatiaľ. Preto poťahujem s MMF, ale Smartflex som si kúpila na modelovanie a mám to bez stresov, že sa mi pri farbení rozpadne ako MMF.
5. júl 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lukika kebyže mám robiť na zárobok tak nezarobím ani na slanú vodu :grinning: . Mne to neskutočne dlho trvá.
5. júl 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka za tou listou s pismenkami je este jedna taka priesvitna lista a na tu ked zatlacis tak ti to pismenko potlaci von a este tam aj urobi take otlacenie v strede pismenka. tento tyzden ju asi pouzijem tak potom uvidis na torte
5. júl 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 jasne len ho dobre zabal do sacku
5. júl 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 - nádhera
@bzucinka2 - nádherné! Tie eurá sú ako skutočné @mrka2 @ivanulienka81 - krásnučké torty, baby @katy1979 - krásne torty. Ste mali spoločnú oslavu? Chlapcom všetko naj, veľa zdravia =)
5. júl 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem velmi pekne :slight_smile:
5. júl 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie777 ahoj ta marcipanova plastelína sa da kupit aj v potravinach je mandlova a da sa z nej tvarovat ružičky atd.na potahovanie bi si potrebovala toho vela ona býva balena len v takýchto šulčekoch ale myslím že nieje taka elasticka ja som ju používala zo začiatku na lístky a kvetinky ked som piekla čokoladove torty ale vdaka tejto stranke som sa naučila s mmf :slight_smile:
5. júl 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ja som ju az teraz rozbalila :confused: :wink: a ano ma to taku dvojitu listu, vyzera to super, ja budem tatovi robit tu loptu, mozno ju aj ja vyuzijem :slight_smile:
5. júl 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 ahoj, no dakujem za info,ja som videla v potravinach taky marcipan, aj biely,ruzovy,zlty, a bolo tam ze to vystači na jednu tortu,tak neviem,ale ta plastelina je dobra,ze je v jednom baliku viac farieb,ja by som to chcela len na ozdobu,nie na celu tortu.
Ale potom to bude určite aj jedlé, že?
5. júl 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie777 určitě to bude k jídlu :grinning: :wink:
5. júl 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ozaj moja a ked kreslíš na kvietky,teda ich farbíš,ako lupene,ako si mala na laliách strede farbu,akú používaš najčastejšie?a aj ju riediš či ako na to?
5. júl 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekarky, idem si zas po radu... chcem robit ozdoby a dat ich na drevene spajle.. mali by to byt dve vykrojene a zlepene srdiecka, medzi ne by isla ta spajla a na to pismenko... myslite ze to bude drzat? nebude sa to smykat dolu? pripadne davate tam nejaku "brzdu"..? dakujem.. :slight_smile:
5. júl 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie777 pozrela som si e-shop - strašne nadstavené ceny tam majú :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
5. júl 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 @jakelina dakujeme za blahozelanie. ano mali spolocnu oslavu jeden je 2.7. a druhy 5.7. takze to by bolo vela dve oslavy v priebehu 3dni.
5. júl 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tak to sme dve
5. júl 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 pouzivam gelovky miesane s alkoholam :slight_smile:
5. júl 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 ja vykrojim jedno hrubsie srdiecko a dam tam spajdlu a nesmyka sa mi to dole :slight_smile:
5. júl 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 tak to vám to krásně vyšlo. Narozeniny v jednom měsíci a o tři dny od sebe. :grinning: :grinning:
5. júl 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa vás skúsených a veeeeeeeeľmi šikovných opýtať: keď som potiahla tortu MMF, bola taká hrbatá, či ako to mám nazvať, tak keď ju vyžehlím tou žehličkou na marcipán, bude pekne hladká?ďakujem :slight_smile:
5. júl 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ďakujem :dizzy_face:
5. júl 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@udada no mala by byt :wink: na to je vlastne ta zehlicka :slight_smile:
5. júl 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 prosim ta tu prvu krabicu co si robila aka je tam hmotnost? Lebo mna caka taka vacsia torta 7/8kg a neviem ci urobit zatvorenu alebo otvorenu knihu. Torticky sa ti vydarili krasne.
5. júl 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 mozem sa ta prosim ta este spytat na ten system vypoctu pri tej lopte...najprv si vypocitam velkost tych 5 uholknikov podla toho velikanskeho :slight_smile: vzorca, vyjde mi nejake cislo a co potom s tymi ostatnymi subormi? musim podla toho cisla, co mi vyjde z toho vzorca, vybrat 5uholnik? prepac, ze take blbe otazky, ale ja si asi sedim na kably :confused: :confused: :confused: dakujem
5. júl 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 myslis tu s tou flasou?ta mala 6,3 kg, ale pridas este jedno poschodie a bude mat viac, ja som v tejto mala 3 korpusy, tak urobis 4 korpusy a bude aj 7 :slight_smile:
5. júl 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka nie je to nic zlozite. Ked ti napr. vyjde cislo 43 tak si otvoris subor kde su 5-uholniky - su 2 od najmensieho po najvacsi a vyberies si ten kde je cislo 43. a to iste aj pri 6-uhol. Len bacha ked to budes prekreslovat len cez obrazovku kompu aby si si to nadstavila tak aby stranka bola siroka ako A4 papier
5. júl 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@udada už nakrémovaná torta by mala byť čo najrovnejšia :wink:
5. júl 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja som dala do suboru pocitanie fotbaloveho mice, do riadku zadaj obvod o napr 200mm, vyslo mi cislo 13,24... takze z tych 5,6 uholnikov si vyberiem sablony, kde je cislo 13, myslim si dobre? :confused: :dizzy_face: snad som to dobre pochopila :sunglasses: dakujeeem :wink:
5. júl 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ano tak to je. ale to budes mat malicku futbalku nie? nezabudaj ze sa zadava obvod nie priemer
5. júl 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja som si len tak z brucha zadala cislo :wink: dakujem ti velmi pekne, tak konecne som to pochopila, ta materska mi fakt prospieva :grinning:
5. júl 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok