• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
@dadka212 asi je najlepsie povedat im ze sa to da odhadnut +/- kilo...
14. júl 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, neviete o nejakom - akomkolvek postupe na sisky? take tie lesne sisky :sweat_smile:
14. júl 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 to netuším ešte som nikdy nevidela....ale ja by som asi robila s kvetiniek od najväčšej po najmenšiu a ten vrch nejako dotvarovala...netuším ako by to vyzeralo :sweat_smile:
14. júl 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 alebo by som si vytvarovala normálne šišku hladkú z hmoty a potom tam kosticami vytvarované malé kolieska lepila odvrchu po spodok...
14. júl 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 na ihličie áno,na šišky....uf veru nie :frowning2:
14. júl 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja cenu zaokruhlim k tej co sme boli dohodnuty,ale uz som dostala aj navyse peniaze ked sa im pacilo :slight_smile:
14. júl 2011 o 12:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 akoze uz to vyzera trapne ze o vsetkom viem ale, viem o jednom :sunglasses:

http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=164&t=20809
14. júl 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusil2005 jeej, to je zlata torticka :grinning: :grinning: :grinning: taky kaz by som veru nechcela mat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. júl 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka jeeeej ty si poklad!!! :grinning: :grinning: :grinning: paraaadicka. este ze ta tu mame!!!!!
14. júl 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, potrebujem radu, teda vas nazor... zacala som s tou polovnickou pre svokra, a chcem urobit pnik s priemerom 22 cm a na nom polozeny klobuk a zapichnute parozie. klobuk bude tiez samostatna torticka, priemer 10 cm + puncovina. a mam dilemu s plnkami :unamused: vobec netusim co ma svokor rad, takze tam dam to co mam rada ja :grinning: :grinning: :grinning:
no a moja dilema je. ked dam do toho pniku tu uzasnu plnku - parizska slahacka z bielej cokolady a mascarpone, bude to dostatocne pevne? malo by to mat 4x korpus a 3x krem. a este na tom bude ta klobukova torta... myslite ze mi to ten krem udrzi? :zipper_mouth:
14. júl 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poradite mi prosim??? Mm mi kupil tie marshmallows cukriky ale farebne - bieloruzove a druhy balik ešte farebnejšie :angry: Chcem robit bledomodrý potah. Ovplyvni mi to farbu potahu, aj ked su to len bledoruzove cukriky, alebo musi byt zaklad biely?
Dakujeeem :slight_smile:
14. júl 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@millada urcite ovplyvni. na bledomodru farbu su super ti smolkovia. nemusis potom uz hmotu farbit.
14. júl 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=164&t=20809

@lusil2005 ja robim taku bez mascarpone a v pohode mi udrzi aj dvojposchodovu :wink:
14. júl 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co som vam spominala,ze sa mi pokazila chladnicka co mam na torty tak dnes tu bol opravar a 40,80 eur za opravu tak mozem piect tento mesiac akurat co si zarobim na tu opravu chladnicky
14. júl 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer noooo, opravari su kapitola sama o seba :confounded:
14. júl 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 fakt? tak super! dakujem! hned som kludnejsia :sweat_smile:
14. júl 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer :unamused: to je smůla, to se napečeš něco dortů, než na to vyděláš :unamused:
14. júl 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zkoušela jsem nějaké kytičky a krabičku na prstýnky, tak dávám odkaz na fotečky. Na těch co vkládám sem to není skoro vidět. Můj pokus o drátkování. :wink:

http://imageshack.us/photo/my-images/28/p7140534x.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/577/p7140536.jpg/
14. júl 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@jakelina ty jsi neskutečná, krásné :wink:
14. júl 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucisa děkuju :wink:
14. júl 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jednoducho krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to si ako drátikovala, teda na aké drôtiky? :confused:
14. júl 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zeny,idem sa vam troska postazovat...dnes mi mm vytkol,ze sa s pecenim serkam niekolko hodin denne, a aj tak sa mu zda ze neusetrime vobec nic,lebo potom si vzdy z internetu objednam nejake pomocky,nakupim suroviny na dalsie pecenie a sme tam kde sme aj boli :( som len ja na tom takto? Ale fakt sa snazim ved ja som setrna zena,teda vacsinou.. :slight_smile: viem ze na cukrarstve nezbohatnem,pecem zakusky aj torty ale skoro nic s toho nemama,mate na to nejaky system? dakujem.....
14. júl 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 na bílé opředené. A děkuju. :wink: Je to první pokus, tak jsem určitě nasekala spoustu chyb, ale příště už to půjde líp. :wink: :wink:
14. júl 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko já jsem pekla dvě dorty na zakázku a za každou jsem si vzala 200 korun, ikdyž vážily kolem tří kil každá a strávila jsem u toho určitě deset hodin u každé. Ale bylo to pro švagrovou. Tak to je zatím můj jediný výdělek a pomůcky jsem nakoupila za 3 tisíce určitě :unamused: :unamused: Manžel mi teda zatím nic nevyčítal, asi je rád, že sedím doma :wink:
14. júl 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to je nadhera!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. júl 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 děkuju, já si teda myslím, že to má asi vypadat jinak, ale snad to bude na dortu hezké a chybičky se ztratí.
14. júl 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, stale vas citam, pozeram tie nadhery....povedala som si, ze v najblizsom case to skusim aj ja...len mi poradte, ako zacat...debilna otazka...akoze ked mam upeceny korpus, krem, torta naplnena...natreta aj z vonku kremom alebo tou puncovinou, vychladena a dalej? mozem potahovat? a ta hmota musi byt predtym v chladnicke?
prepacte, ked sa vam to zda hlupe, ale nic o tom neviem....dakujem velmi pekne....
14. júl 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy666 ano, tak jak píšeš a jak ti to dobře ztuhne v lednici, tak vyndáš a můžeš potahovat. Určitě ti to půjde. :wink:
14. júl 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina wow nadhera!!! a ta krabicka na prstienky... uzasne!
14. júl 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok