Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

broucek2
19. júl 2011

@mizulienka ne, chtěli typický máslový dort a navíc jsem vyztužovala kolíky, aby se horní patro samo neslo. Bála jsem se horka a měli jsme 30 stupňů

mizulienka
20. júl 2011

dobre ranko dievcence, @lusil2005 snivalo sa mi, ze si isla do porodnice 🙂
dievcence chcem sa spytat, ked robite napr jednu tortu na dvojoslavu ako to riesite? date jednu tortu a iba farebne alebo tematicky rozlisite, alebo to prekrajujete?
a ked prekrajujete napr okruhly korpus, tak ho najprv naplnite a az potom prerezete, ci uplne na zaciatku? dakujem

dm1
20. júl 2011

@mizulienka tie slzy sa len rozreze klasika okruhly korpus uz po naplneni na 2 slzy

mizulienka
20. júl 2011

@dm1 dakujem 🙂

zuzana124
20. júl 2011

@mizulienka tak ja robím parížsku takto: uvarím 240g kryštál cukru s 250ml šľahačky, ak to zovrie odstavím a vmiešam 1 kakao (100g používam Prima-Figaro, lebo raz som dala nejake holandke a ta plnka bola potom strasne tmava a horká) a pridám 150g roztopeného tuku (Cera)- treba dobre premiešať, nech sa tám masa spojí. Nechám do druhého dňa prechladnúť, aby to bolo úplne tuhé a potom vmiešam 2 veľké kocky masla (500g) a niekto dáva ešte trochu rumu, ja robim bez rumu. Niektoré baby namiesto kakaa dávajú čokoládu, to som ešte neskúšala 🙂

dajna11
20. júl 2011

dievčence,prosííííííííííííííím o radu...ako farbíte hmoty aby ste mali krásne sýte farby?ja ked dám čiernu,je to sivé,ked to potom domalujem priamo,zasa to púšťa farbu...ako to robíte???napr.krásnu čiernu ak nemám extračiernu,alebo červenu?díky ☹

desmodka
20. júl 2011

@dajna11 ja mam wiltonky a v mam krasne farby (tada ja si to myslim), z cervenej som mala krasnu cervenu a z ciernej mam tiez ciernu, len som pridala viac a ked som dalal malo ciernej tak som mala fialovu 😨, ale pri mmf mi tak nechytaju pekne, inak mam smartlex... ale skusenejsie baby ti poradia urcite

dajna11
20. júl 2011

@desmodka ja mám tiež wiltonky,asi musím dať toho viacej....poťah chcem urobiť z mmf,ale to bude zelen to je ok,ale figurky budu zo smartflexu a tie by mali byť pekne farebne.

anibas
20. júl 2011

@dajna11 mmf sa nedá zafarbiť na tmavo, len ak maľuješ po povrchu 😉 kupované hmoty sú OK

dajna11
20. júl 2011

@anibas mmf potrebujem zelený,ako tráva takže odtien je jedno aký by bol.....len tie figurky,takže musím dať toho viacej?aby bola sýty farba?

eliska22
20. júl 2011

@dajna11 ja som mmf farbila na čierno a teda zafarbilo mi to, ale minula som pol farby 😖 farbila som wiltonkou 😉 skúšala som farbiť aj na červeno mmf práškovou červenou a zafarbila som - dokonca až do bordova 😀 tak som potom primiešala bielej a je to 😝 ale po pravde s tou červenou sa mi zle robí, lebo je taká mäkká a trochu sa drobí 😅

daducha
20. júl 2011

Ahojte,
ked ste sa tu bavili o gastanovej plnke, tak som minule pre nas skusila tuto tortu a musim povedat, ze som uz davno nejedla nieco tak dobre.Je uzasna a fakt sa od nej neda odist 😀 .Zjedla sa za jedno popoludnie.Miesto dzemu som davala rozmixovany visnovy frutafil a bolo to prefektne 😉
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=40301

reruna
20. júl 2011

@daducha tenhle recpet mám uložený, až někde seženu to kaštanové pyré, tak ho určitě vyzkouším. A to od tebe mám myslím ten recept na čokoládový krém, že? Ten je vynikající, už jsem ho dělala několikrát, akorát dávám méně kakaa, ale to každý podle chuti...
kde to kaštanové pyré kupujete? lidl to nemá, albert je tu teď zavřený, ale myslím, že to tam taky nebylo, tak až někde pojedem, tak ať vím, do kterého supermarketu a kde se mám po tom dívat?

katy1979
20. júl 2011

ja robim parizsku z cokolady. na jednu slahacku 100-200g cokolady ak sa vam zda byt horka tak troska cukru.

zunajda
20. júl 2011

Ahojte! Mohla by mi niektorá z Vás poradiť nejaký ovocný krém....idem robiť futbalovú loptu a bojím sa či bude držať tvar.

dadka212
20. júl 2011

@reruna u nás majú to pyré úplne všade...

dajna11
20. júl 2011

@eliska22 práškovú rozrábaš skor ako ideš s nou farbiť?

dadka212
20. júl 2011

@zunajda ja robievam pudingovo-tvarohový od @mizulienka a je superfantastický a tuhý 🙂

zunajda
20. júl 2011

@dadka212 a mohla by si mi napísať kde ho nájdem?

dadka212
20. júl 2011

@zunajda tu je v komentoch, napísala to JUDIT
http://www.tortyodmamy.sk/content/svieza-tvaroh...

lucisa
20. júl 2011

@daducha ten postup vypadá super, jen jsem asi nikde ještě neviděla kaštanové pyré. Mám pocit, že to tady už někdo psal, dá se sehnat i v ČR?

reruna
20. júl 2011

@lucisa no právě, na Slovensku ho asi mají všude, ale já ho tady ještě nikde neviděla... ale máme tu jen lidl, Albert a malé potraviny, tak třeba tesco bude mít...

zunajda
20. júl 2011

@dadka212 ďakujem,veľmi pekne!!! ešte mi poraď ovocie... rozmýšľam nad mrazeným lesným ovocím

dadka212
20. júl 2011

@zunajda ja dávam teraz čerstve, kedže je v tomto období toho kopa, naposledy som robila mix, jahody, maliny, černice, čučoriedky, ríbezle a chutilo velmi 🙂 ale kludne daj aj mrazenú lesnú zmes len najskôr to ovocie obal v práškovom cukre 😉

eliska22
20. júl 2011

@dajna11 hej, rozrobím si ju v kvapke, dvoch vody a pridávam buď hneď do mikrovlnky, alebo už som farbila aj hotovú hmotu bielu 😉

mizulienka
20. júl 2011

@reruna skus pozriet aj v kauflandu, tam ho maju. Keby ma napadlo skor, poslala by som ti po sestre, v pondelok odchadzala spat do ciech.
Pride este svagor za 2 tyzdne, ale on berie decka na hory...ak by nesli, poslala by som ti a potom by ti uz segra poslala z ciech 🙂

lussy666
20. júl 2011

ahojte, tak sem pridavam uplne prvy pokus...sklamana som, no nevzdam sa🙂)) a este mam aj naprd fotak🙂

katusap
20. júl 2011

@lussy666 ved je pekna....ja som sem tiez vycapila svoju prvu tortu v sobotu 😀

lussy666
20. júl 2011

@katusap hej, hej, pamatam, taka futbalova, ze? nechce sa mi hladat, ale bola krasna🙂

katusap
20. júl 2011

@lussy666 ano, futbalova 😀 tiez som s nou nebola spokojna, lebo ked vidim, co tu dokazu babulky urobit s tortickami....tak mozem len ticho zavidiet