• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
dobré ráno

@lusil2005 nevadí, ono to nespěchalo, budu ho dělat dneska, tak jen když jsem tě tu zahlédla, tak jsem využila příležitosti ......díky moc :slight_smile: :slight_smile:
21. júl 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ti si teda fakt akcna zena,tak sup dorobit torty a uz vyloz nohy a nic nerob,ak bude babetko akcne po tebe to si veru uzijes :wink:
21. júl 2011 o 08:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja sa mam fajn... dakujem za opytanie..neviem preco to nejde otvorit... :slight_smile:ten odkaz.. stale pracujem,ale teraz toho nemam tak strasne vela..vsetci dovolenkuju..ja si chcem dat aspon tyzden volno,tak dufam,ze predposledny augustovy tyzden bude aspon slniecko..lebo toto pocasie mi teda leto vobec nepripomina:grinning: :grinning:
21. júl 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska tak to je fajn, že taky trochu odpočíváš. :wink: Snad ti na dovolenou vyjde hezké počasí. U nás je dnes fakt zima a leje, léto to moc nepřipomíná a to jdeme v sobotu na svatbu a mám nové šaty na ramínka. Snad se to trochu zlepší, jinak půjdu ve svetru. :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alionuska já jsem tě neměla v přátelích, tak to nešlo asi kvůli tomu. Jestli si mě tam přidáš, tak se budu kochat dortičkama. :wink: a bude mi tu fungovat odkaz.
21. júl 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, dakujem vsetkym za lajky, potesilo:slight_smile:) mam este jednu blbu otazku...teda nezarucujem, ze je posledna, ale pre tentokrat :grinning: to co mate pod tortami, tie podnosy alebo ako to nazvat je co? myslim to take co vyzera ako karton obaleny baliacim papierom...:slight_smile:) dik za info
21. júl 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pruuuuser!!!!! nejde mi namiesat bordova farba :frowning2: uz som z toho zufala!!!! a nikde bordovu nemaju!!!! a po extra ciernej gelovke sa zlahla zem! a ked ju niekde maju, tak dalekoooo a ja potrebujem dnes! :frowning2:
neviete niekto ako namiesam bordovu?
21. júl 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy666 to je kartón alebo sololit obalený bal. papierom. :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps parada a ja ze jaku blbost zase trepnem:slight_smile:))) diik
21. júl 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy666 pýtať sa ti nemusí byť trápne, ved všetky si tu navzájom radíme :sweat_smile:
21. júl 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babyyyy, prosím poraďte nejaký recept na suprovú plnku do torty. ďakujeeeem :slight_smile:
21. júl 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ale mne to z toho nikdy nevyjde ako ma :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@alionuska jej ty mas take krasny cyklamenove farby na tych pasoch na promocnych tortickach pre zeny... akou farbou si to farbila tu hmotu prosiiiim ta? :sweat_smile:
21. júl 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 skus na kusku cervenu a modru ci cervenu a troska hnedej.
21. júl 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 uz som skusala aj cervenu s ciernou aj s modrou aj so vsetkym moznym aj kombinacie a stale to nieje ono :zipper_mouth:
21. júl 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ja mam bordovu ale praskovu. myslim ze na dlhých uz maju tiez tu znacku
21. júl 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 praskovu mam aj ja, ale ja potrebujem zafarbit hmotu na potiahnutie... to praskovou nespravim :cry:
21. júl 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, a poznate niekto nejaky e-shop v okoli 50 km od BA? uz som skusala cukrarskepomocky.sk, tortomania.sk a formicky.sk :frowning2:
21. júl 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy666 ešte som zabudla, na ten bal. papier je dobré dať celofán alebo potravinársku fóliu :sweat_smile:
21. júl 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 ale co by si praskovou nezafarbila hmotu. kvapka alkoholu a rozpustit a mozes farbit.
a tieto sa farbia bez riedenia v alkohole.mam odskusane iba nasypat do hmoty a prehnietit http://www.cukrarskepomocky.sk/images/produkt/purpur%20planet.jpg
21. júl 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 no ja nejako zisťujem že práškovou lepšie zafrabím ako gelovou,je to sýtejšie,popr.dofarbím gelovkou...aj teraz som zafarbila na zeleno....krásne.
21. júl 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979
@dajna11
fakt????? no akurat idem na dlhe diely, tak kupim aj tu praskovu... snad z toho nieco bude :sweat_smile:
21. júl 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@burina111 u nás má veľký úspech takáto kakaová: 3,5 dcl mlieka, 50 g kakaa, 1 bal. vanil. cukru, 4 žĺtky, 70 g cukru, 4 pol. lyžice hladkej múky, 500 g masla, 200 g práš. cukru.
Z odmeraného mlieka odobrať asi 1 dcl, v ktorom poriadne rozmixujeme žĺtky, cukor, kakao, múku. Dobre rozmixované vlejeme do ostatného mlieka a za stáleho miešania uvaríme hustý krém. Vychladíme ho. Maslo dobre vymiešame s práš. cukrom, pridáme doň po troške vychladnutý krém a spolu vymiešame. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. júl 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 ja som tiež doteraz farbila len obyčajnými práškovými z drogérie. Pekne mi zafarbila aj MMF. Iné farby som zatiaľ ani neskúšala. :slight_smile:
21. júl 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps veľmi pekne dakujem, určite vyskúšam:o)
21. júl 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz mam urobene naradicko pre maleho na torticku :slight_smile: to bola makacka :slight_smile: ...aj ked nejsu uplne najkrajsie som spokojna :slight_smile:
21. júl 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@lusil2005 no gelovky som musela dať vela,práškovej dám nejaké množstvo a iba kvapku,dve vody či alkoholu a tam to rozpustím,to je taká hustá kašička a to dám do hmoty,krásne farby...také sýtejšie.
21. júl 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika107 je zlatučké.
21. júl 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok