• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@reruna super, krasna je s krteckom :0) ukladam ako inspiraciu
25. júl 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha děkuju moc, dnes objednávám a pak napíšu, ale nemám WI, tak to je blbé. :unamused: Tak já si kilo objednám, to ještě přežiju. :unamused: :grinning:
25. júl 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krasna neterska musela byt rada...a tie tvoje zakazky ja nechapem co ti ludia tolko spekuluju :confused:
25. júl 2011 o 09:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no to je asi skuska, ze ako sa viem vynajst :grinning:

baby teraz ina otazka :stuck_out_tongue_closed_eyes: viete mi poradit, kde by som nasla podnos pod svadobnu tortu stvorec cisto biely bez ornamentov :confused:
25. júl 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som malemu k prvym narodkam urobila klasicke gulate piskoty a do toho tu jablkovo pudingovu plnu a potiahla to WI. kamoske to ale zliezlo. a aj tak si zozral svoje pismenka. no a snad ho to nezabije. on nie je piskotovy typ takze ak zje zopar piskot ci jedneho brumika sa neotravi. nekrmim ho slaninou ani cokoladou. ale to tete asi nevysvetlis. A nech si precita zlozenie tych sunar keksov je v nich vsetko. klasicka domaca piskota je urcite lepsia a zdravsia nez keksy ktore vydrzia rok.
25. júl 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem a aj vam ostatnym za paci sa vam :slight_smile:
@mizulienka a keby si urobila jablkovu nepecenu s piskotami?
@mizulienka krasna torticka :slight_smile:
25. júl 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 přesně tak, taky mám pocit, že klasický pečený korpus je lepší, než ty keksy... a roční dítě si klidně může kousek dát...
@jakelina to kg Wi určitě přežiješ a uvidíš, že budeš spokojená. Já si chci taky zase objednat hmotu, buď WI nebo SF, ozdoby se z toho dělají stokrát líp než z mmf, to mi nějak nejde namíchat tak, aby se to nelepilo nebo netrhalo...
No a k tomu bych chtěla si objednat i ty kostice nějaké, ale ještě nevím jaké...
25. júl 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 sikulka, krasne su obe :slight_smile:
25. júl 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak to ti neporadim, co kupujem ja, tak su strieborne, ale mohla by si ju potom obalit bielym papierom :wink:
25. júl 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak jej tam daj tie piskoty, na to capni ten jablkovo pudingovy krem, a piskotami urob aj mantinel kol dokola. bud rada ze si usetris robotu a elektrinu :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna kostice si určitě kup, já mám dvoje a udělala jsem s nima zatím všechno co jsem potřebovala.

Ještě uvažuju nad tady těma, ale to až někdy příště. http://www.dekordort.cz/product/pomucky-na--marcipan/kostice/sada-jemnych-kostic/292
25. júl 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 to by som mohla, ale myslis, ze samostatnu malu torticku alebo polozit normalne na vrch tej narodeninovej normalnej
25. júl 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ee, myslela som urobit celu tu tortu tak piskotovo...
25. júl 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som zhanala a nakoniec som kupila plato plastove jednoduche biele na malych nozickach co je ku stojanu grecke stlpy je to hrube a stalo to cca. 7-8 eur. Takze jedine ak by ti to vratili
25. júl 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - nádhera. Zvláľtna zákazka. Ale možno má ten malý nejkaú alergiu. @siusinocka @lusil2005 - prekrásne
25. júl 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna - krásna torta
25. júl 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ahojte prosím súrne máte niekto šablónu na tenisočky na krstinovú tortu? ďakujem
25. júl 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. júl 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 si poklad ďakujem a prosím ťa ešte návod na poskladanie, viem, že niekde to bolo, ak nemáš nevadí....
25. júl 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. júl 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@daniz vrrr nejde mi tu pridat dalsia foto :angry: su tam tie tenisky hotove a ocislovane casti + este jedny papucky od anastazie z TOM :frowning2:
25. júl 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 OK, nevadí urobím tie tenisky- to je pre chlapčeka, a moc sa mi páčia ale ďakujem si poklad. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. júl 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jej to taketo sa da nete najst a ja som si vsetko kreslila a strihala, to som netusila :confused: . Inac nakoniec som objednala 24 drotik lebo 22 nemali zeleny, tak neviem ale dufam ze to bude stacitt
25. júl 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina já hledám nějakou základní sadu těch kostic asi.
Tak a dneska jsem ještě spotřbovala zbytek krému a korpusu a udělala jsem synovi takový malý dortík, ,už dlouho mu slibuju a teď máme i důvod k oslavě, protože koooooooonečně odložil plenky na noc a je už dva týdny bez nehody, už jsem myslela, že se toho ani nedočkám.
potah je z mmf, ten Blesk je jen vyřezaný podle obrázku ze zbytku SFV a namalovaný mokrým štětcem po vrchu gelovkama. Syn to okomentoval asi tak - no pěkný to je, ale kdybys toho Bleska posunula trochu nahoru, tak by se ti tam vlezla ještě Sally! :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@ikula2 jasne na nete su rozne sablony dokonca aj decke gumaky mam :grinning: . A jasne vsetko je lepsie ako ta 28-cka dratik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @reruna mám modré, bílé i ty jemné kostice a ještě kovovou a s tou pracuji nejraději. Ty jemné používám minimálně, spíše vůbec a v bílých jsem si zlomila nožík, což mě mrzí.
25. júl 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevíte náhodou, jestli není v Olomouci obchod s cukrářskými potřebami?
25. júl 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna vím jenom o Kroměříži.
25. júl 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jaký dáváte nejčastěji ovoce, když děláte čokoládový krém?
25. júl 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza čuroriedky, banány, višne
25. júl 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok