• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina :grinning: :grinning: no je to celkom dobre,ale nejako ma to neohurilo. radsej si dam cokoladku :grinning: ale je pravda,ze som plnku este nerobila z toho. ono sa to u nas predava uz ochutene a myslim,ze aj sladke to uz je,ale asi su aj nesladene. ja som jedla len to osladene a to je samo o sebe dobre. :slight_smile: no neviem,nebyvas niekde blizko hranic? keby to nebolo mrazene,tak ti to snad aj poslem postou na ochutnavku :grinning: :wink:
26. júl 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daria77 dakujem nieco skusim ak budem stihat este lebo ja toho tento tyzden dost vela a teda ten prvy link, uzasne krasne srnca :slight_smile:
26. júl 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 děkuju, až pojedeme do termálů, tak já si to koupím. A to se hned může jíst, jako zmrzlina???
26. júl 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa baby tak si povyberajte nech mozeme objednat. kolki na to potrebujete cas? do konca tyzdna?

@jakelina ani take vakuovo balene gastany u vas nemaju? baby vsak uz bude jesen a gastanove pyre sa da urobit v pohode doma. a kto nechce cakat do jesene tak sa da aj z fazule urobit
26. júl 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 mala som SFF male balenie prichut citron a teraz velke 7kg balenie mam ceresnu.
26. júl 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 kaštany u nás mají, ale syrové, já bych ani nevěděla co s nima, jestli to mám upéct nebo co?? :grinning: :grinning: :grinning: Já nosím kaštany jenom po kapsách pro štěstí. :grinning:
26. júl 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 kde to mam pozreit presne odkial budes objednavat?

a to akoze fazulove pyre do torty???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
@mizulienka a byl tam ten citron cítit??
@jakelina to je dost tvrde ale ked to nechas trochu povolit da sa to jest. len to je ladove a ma to take neozvinute chute.

baby pozeram tie knihy vsak tam ich je kolko o peceni kto si ma z toho vybrat
@dm1 to by se pak divili ti co to jedli, z čeho tak prdí. :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky z česka, vy si tu knížku nikdo nekupujete????
26. júl 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no to ja ti neviem,ja by som to nechala rozmrazit asi. :confused: tak ale ked to niekomu chuti aj zamrznute,prosim :grinning: ale ako pise katy,ja som nasla aj vela receptov na nete,ako sa to da urobit normalne z gastanov. len to sa mne veru nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak sa tebe bude chciet,tak si isto nejaky recept najdes. tu mas gastanove pyre na 100 sposobov,tak mozes skusat :grinning: http://www.gastany.sk/zakusky-z-gastanov/pyre-na-100-sposobov.html
26. júl 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 http://www.bookdepository.co.uk/category/2883?searchTerm=&page=7#pagination

a ty si myslis ze to co sme ako decka jedli v cukrarni so slahackou bolo co :grinning:

@jakelina vsak pecene gastany sa u vas predavaju. pockaj pohladam recept
26. júl 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ty si ma predbehla :grinning: :grinning: :wink:
26. júl 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2
@katy1979 tak já na zkoušku trochu zkusím udělat, jenom doufám, že se mi to povede. Já teda hodně zavařuju, dělám i sto skleniček marmelád, džemů a i dvěstě sklenic domácích sirupů, ale takové věci jako kaštany jsem ještě nikdy nedělala. I jsem to ochutnala, ale nic moc mi to teda nepřipomínalo, chuť nic moc, možná jsme měla nějaké špatné kaštany. Prodávají to ve stánku, když jsou u nás vánoční trhy.
26. júl 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten recept ani není složitý a když se tam dá rum, tak to mi určitě bude chutnat :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, cim nahradzate v receptoch rum? Ked sa pise napr. dva deci rumu a ja chcem pouzit rumovu aromu, co mam dat do cesta namiesto toho rumu?
26. júl 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A davate rum alebo um?
26. júl 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no ten rum tomu praveze dava chut! :grinning:
@katy1979 no vidis to... :grinning:
vsak tam ide o ten rum :grinning: :grinning: nie kazdy ma rad gastany ale snad ked to bude slake a s romom tak to bude chutit
@katy1979 pečené kaštany u nás teda neseženu, jedla jsem je jen jednou ve Vídni
@jakelina kterou knížku?
@reruna to modelování květů, co si tu holky objednávají hromadně. Je tam zdarma poštovné a dobrá cena, ale já to neumím objednat. :unamused:
26. júl 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zavisi podla toho co penazenka dovoli podla toho kupim rum alebo um.
26. júl 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stardust no to nevím, já bych asi dala víc nějaké tekutiny, která do receptu přijde, smetanu nebo mléko. Nevím do čeho to chceš přidat, tu tresť.
26. júl 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a která je to konkrétně knížka z toho odkazu, co dávala @katy1979 ? já to teda taky neumím objednávat...
26. júl 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stardust ved rum uz sa nesmie pod tym nazvom predavat vsetko je um nie?
Na slovensku je rum um??? Jako vážně???
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok