• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@jakelina kvoli tym ochrannym sprostostiam. Slovensky tuzemsky rum od Slovliku nie je original, tak sa predava ako um.
@dm1 az na pripad, ze kupis original.
26. júl 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no pravy rum je rum a taky ten slovensky je UM
26. júl 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ja chcem nejaku urcite od Alana Dunna len neviem ktoru :confused: @zlatat ty mas dve ktora sa ti viac pozdava?
26. júl 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem myslela, že si s tím umem děláte srandu. :grinning: :grinning:
26. júl 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no je aj pravy rum a ten je velmi drahy a tie neprave su Um alebo Tuzemsky,alebo R40...no mas vselijake nazvy. v kazdom obchode iny :wink: a tie su prijatelne aj pre moju penazenku. minule som len pocapkala korpus a prisla mala a celu,skoro novu flasku mi rozbila,tak som bola aj rada,ze to nebol Rum,ale len Um :grinning:
26. júl 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 hlavně, že ji malá nevypila :grinning:
26. júl 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy1979 no jo, když tam je těch knížek tolik, že nevím, která je nejlepší :sweat_smile: a to se platí přes ten paypal nebo co? to nemám....
26. júl 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna platíš kartou
26. júl 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 fakt? ja v obchode stale len um vidim rum som veru nevidela uz strasne dlho :confused: . Ale mas pravdu um uplne postavi veru
@jakelina aha, tak už vím která, tak jestli je tam to poštovné zdarma, tak je to dobrá cena...
@jakelina cosi podobne ako vasa kofola original a v SR predavane Sofokoly, Sofoly atd.
26. júl 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina taky jsem myslela, že je um překlep :grinning: u nás jsou ty nepravé většinou nazvané Tuzemák, v Lidlu mají dobrý
26. júl 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa aj cez paypal len sa treba zaregistrovat na www.paypal.com len v podstate kartu musis mat aj tak taku istu. paypal by mal byt bezbecnejsi a keby nahodou nedodali tovar tak o peniaze neprides.
mne sa najviac tato pozdava je tam ako urobit kvietky to je mylsim taky zaklad http://www.bookdepository.co.uk/Sugar-Flowers-for-Cake-Decorating-Alan-Dunn/9781847731227
26. júl 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem na Slovensku dlouho nebyla, jezdila jsem tam často, ale co se narodil malý, tak jsme tam nebyli. Předtím rok jsem otěhotněla a bylo mi tak špatně, že bych musela jít asi pěšky, v autě mi bylo strašně špatně. Už mi to i chybí, moje mamka už nežije, ale narodila se v Trenčíně, tak máme i dost příbuzných na Slovensku, jenom se fakt málo stýkáme. Strejdové i tety už jsou mrtví a jejich děti se rozběhly po světě, že jsem je třeba dvacet let neviděla. Je to škoda :unamused: Hlavně mám strašně ráda slovenštinu, přijde mi hezčí než čeština.
26. júl 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 moja ja ti neviem - obe furt listujem a z oboch niečo čerpám a obe sú super. Tá Best of .... je hrubšia, je tam viac tortičiek, tým pádom viac inšpirácie na viazanie a kombinovanie kvetov + tuším aj viac popísaných postupov na rôzne kvietky , tá druhá je asi skôr na také začiatky - menej tortičiek, ale je tam aj dosť postupov kvetov - sú tam niektoré kvietky,ktoré v prvej nie sú.
26. júl 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby posrala som si vahu ako sa tesim :sweat_smile: zdala sa mi moc spinava tak sa mi tam asi voda dostala a to som ju len mokrou rukou poutierala. ak to do rana nerozchodi mozem si ist kupit novu.
26. júl 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 a ty jsi zaregistrovaná na té stránce nebo to budeš platit přes paypal? já nějak nemám důvěru v to někde zadávat číslo svojí kreditky, škoda, že to nejde platit převodem, ale to by asi vyšlo draho do zahraničí....
26. júl 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat diky moc. Ta best of ale nie je tusim na tej stranke co chceme objednavat teda aspon som ju tam nikde nenasla :confounded:
26. júl 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1
@katy1979 dajte mi IP keď budete objednávať - taraz nemám čas študovať, tak kúpim tú knihu čo aj vy - NEZABUDNITE na mňa, ja cez účty nerobím - to je domáca práca mm :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina vonalo to citronovo a aj to trocha chutilo tak po citrone
26. júl 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas dohodnute napisem bud tu alebo na FB :wink:
26. júl 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcence s tym gastanovym pyre....ja ho kupujem u nas v obchode, uz je ochutene, ale take ciste by som ho asi nezjedla, ked sa z neho urobi plnka je suprove...a ja robim plnku podla tohto receptu, nam velmi chuti...
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28821&user=48300.

26. júl 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna - ja paypalom platim VSETKO xixi, mam istotu, ze mi vratia peniaze keby volaco a ja sa s nikym nedohadujem, len to nahlasim a oni to vyriesia, ked som objednavala veci z usa ci francuzka, spanielska, vzdy len paypal, par krat som sa aj spalila a vzdy mi vratili peniaze do mesiaca od nahlasenia, takze ja mozem len odporucit.

Baby a ja som od septembra nazad doma v anglicku, ked potom budete potrebovat nieco odtial, tak to kludne mozem objednat a preposlat, keby to neposielali... napr. tu knizku co ste sem davali, maju na e-bay novu za 12 libier, z druhej ruky som ju videla za tri libry, no nekup to.... ja len tak :sweat_smile:
26. júl 2011 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna ja zadavam cislo kreditky dost casto a zatial sa mi to nevypomstilo. a pri mojej vyske zostatku na ucte by ma ovela neobrali :grinning:

no tak kto ma cas rozhodit vsetky siete mozno sa naozaj najde este lacnejsie. mne osobne by stacila aj pouzita za 3libry. vsak pismenka snad nevycitali
26. júl 2011 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je nejaky chutovy rozdiel medzi tym rumom a umom? :confused:

inac, ked si objednate viac kniziek z toho bookdepository, tak sa nezlaknite - oni posielaju kazdu knizku zvlast. a nemusia prist naraz. ale pridu vsetky v rozmedzi 7-12 dni...
27. júl 2011 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. júl 2011 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som gastanove pyre nerobila, ja by som ich rovno vsetky zjedla! :grinning: milujem gastany, ale mne sa to nikdy nechce supat :zipper_mouth: takze ziadne domace pyre, a gastany len ked pazravost zvitazi nad lenivostou :sweat_smile:
27. júl 2011 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok