• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mizulienka objednavala jsem krabice na poschodove dorty (jsou ruzne, maji vysku 20-25 cm). Myslim si ze by dort mel byt zabaleny s hygienickych duvodu.
27. júl 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 vsak je to krasne nikto sa ti tu nema preco smiat.
27. júl 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajuliaa hod link to prvykrat pocujem ze take existuje
27. júl 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 a prečo by sme sa smiali, nie je ani najmenší dôvod. Ružička a aj macko sú veľmi vydarení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. júl 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 - ďakujem... keď mne tieto moje prvé minidielka pripadajú smiešne, oproti všetkým vašim krásnym ozdôbkam a tortám :sweat_smile:
27. júl 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 ja som tiez este ziadnu knizku nedostala na mial :frowning2:
27. júl 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps - ďakujem :dizzy_face:
27. júl 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 smiesne? a na to si ako prisla. vsak vyzeraju velmi dobre
27. júl 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To som celá ja :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. júl 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dakujem! a ano tie krajky su tiez stencils skoda ze ich nemali ked som ja objednavala :frowning2: . Dost sa to tam ale meni ja sa bojim ze ked teraz neobjednam potom uz nebudu....

a ja som dostala zatial jednu knizku na mail s tymi deckymi tortickami od Alana Dunna este nie
27. júl 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daria77 jasne ja ho robim iba z MMF
27. júl 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja nedavam do krabice lebo ako lusil pisala je to uplne jedno ci je alebo nie je v krabici dolezite je ako ju drzia. Ja som zase toho nazoru ze kolkokrat sa moze torta poskodit prave ked sa vybera z krabice ked je tak akurat aby sa nehybala. Ale co sa tyka prepravy v kufri ja zase mozem len odporucit teda vtedy dam do krabice a zaprem niecim aby to nebehalo po kufri ale mne sa tak osvedcilo ked my sami na dlhsie vezeme lebo na rukach si to clovek naklana a hentak je to stale na rovine a keby sa trosku posunula tak je v krabici a nic sa nestane. Aj tie velke tazke si davaju do kufra ved kto by drzal 10a viac kilov na rukach v aute to by skor tomu ublizili veru
27. júl 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - že tortička zo zbytkov - veď je neskutočne nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Máš úžasný cit pre detaily... :wink:
27. júl 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 anoooo ten pocit poznam!!! :grinning: :grinning: :grinning: ale ono to tak ako na potvoru fakt byva, ze dlho po niecom poskulujem, vaham, a ked sa rozhodnem ze idem kupit, tak je to fuc!
27. júl 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dani ty na aku hrubku valkas MMF ked ides potahovat?
27. júl 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my davame krabicu na predne sedadlo a to posunieme dopredu pokial to krabica pusti takze sa ani nehne. zatial sa nikto nestazoval ze nedoviezol tortu v celku.
27. júl 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata...na piatok mam 2 torty a kamoska mi pisala, ze posiela len muza, tak som si nevedela predstavit, ze ako to sam chudak odnesie, ked bude aj soferovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale tak, ked v krabici v kufri to znesie, to by mohlo byt super, zajtra pozriem nejake v obchode. dakujem za nazory baby :slight_smile:
27. júl 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no tie velike by som asi aj ja dala do kufra, to len draheho som tyrala s tou polovnickou ked ju hodinu a pol drzal na rukach :grinning:
ale ked to niekto drzi v rukach, lepsie pruzi. v kufri to chyti otras z kazdeho hrbolu na ceste :zipper_mouth:
27. júl 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jaaaaaj cez stencils sablony sa da robit aj bielkovou polevou????? :confused:
27. júl 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ano vraj da sofi07 robila tak ale tato cera hmota je super rychla nemusis nic slahat dlho ako bielkovu polevu
27. júl 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ked prisli pre tie svadobne s orchidejkami tak zenich privolala vytah tortu v jednej ruke /8 kilovu!!!/ a tak to naklanal ze skoro orchideje o vytah roztrepal. Som aj dychat prestala. a on ze klidek sak ked uz zaplatil tak to bude naneho :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No nechapacky som mala. Niektori tiez len to kufra slahli bez nicoho ani nezabezpecili nic :astonished: . Ale ked povedia tak ja mavam doma krabice - prepravky co robim z toho podnosy tak im dam ale vacsina berie len tak
27. júl 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 co ja ti viem ako sa zadari :sweat_smile: . Ale vacsinou tak asi 3-4mm
27. júl 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to fakt? no budem sa to ja musiet naucit valkat na hrubsie... ja nech sa snazim jak sa snazim, vzdy mi z toho vyjde 1-2 mm a potom sa to neda riadne kliestikovat :unamused:

28. júl 2011 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hehe typicky chlap. si mu mala povedat ze sa nebojis materialnej ujmy, ale ta psychicka je niekedy horsia!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2011 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 no to veru neokliestikujes take tenke. tak 3 mm su asi najcastejsie aj ked ono sa to takzko meria lebo ine to mam v strede ako na krajoch to sa neda presne povedat
28. júl 2011 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 no ten chlap viezol k nam moju svokru lebo su z jedneho mesta a ta mi hovorila ze viezol aj zakusky a este jednu tortu v kufri a ked tu zastavili tak vsetky zakusky v sebe sa mu to zviezlo tak to napravali :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Som zvedava ako ta torta dorazila do ciela veru :astonished:
28. júl 2011 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 mohla by som ta poprosit o recept na cera hmotu na stencils? Ja som ho zatial skusala iba s praskovou farbou. Dakujeeem
28. júl 2011 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdu se pochlubit - tedy jestli je vůbec čím :wink: :wink: .........moje poslední výtvory, je to hodně amatérské, ale pro naši potřebu dostačující.......u Kitty se mi mázla i podkladovka, jsem to nechala málo uschnout :unamused: :unamused: :unamused: ségra ji chtěla pro neteř na dort a byla to rychlovka, tak to takhle dopadlo - prý dort si udělám sama, ale marcipán už neudělám :astonished: :astonished: :astonished:
28. júl 2011 o 01:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@lencza ta postavička jse super
28. júl 2011 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 nadhernw na to ze je to prve mas talent :wink:
baby aj chcem knizku prosiiiim katka.staskova@gmail.com dakujem :dizzy_face:
28. júl 2011 o 07:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok