• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. septembra 2017 
naaaaaaaadherna.....a tie ruzicky, fakt kraaaaasna :sweat_smile: :dizzy_face:
24. apr 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj dievcata dosla mi hmota K2, ak sa ta z cukrikov nepodari, tak bude z tejto...
mozem ju skladovat v chladnicke??
som velmi zvedava aku to ma chut..lebo teraz to ochutnavam :confused: ...len som nachladnuta tak necitim ziadnu chut :unamused:
24. apr 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mám K2 v chladničke, budem robiť malej tortu na 1. sv. prijímanie. Mne sa veľmi osvedčila, a dobre sa s ňou robí:slight_smile:)
24. apr 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata...torta je hotova, no poviem vam nic moc... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. apr 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odfotim a potom dam foto, alebo asi radsej ani nie... :confounded: :confounded: :confounded:
25. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Cessy,preco nie...daj to sem uz aj. :grinning: Ja osobne sa na to dost tesim,ako sa ti to podarilo...
25. apr 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alionuska, nááádherná tortička :wink:

Cessy, odfoť :wink:

ja som to včera pokašľala, fotenie torty som odkladala, až som zdrhala z domu ju darovať,aby ma malý nevidel odchádzať, a zabudla som ju odfotiť, tak ma to dosť naštvalo :angry: :angry: :angry:
25. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimikyky,to je skoda...inak pozerala som tvoj album a normalne neverim vlastnym ociam,akou zmenou si presla...to sa ti ako poadrilo,tak si upravit postavu? Asi len cvicenim to nebude,ze? Urcite si zmenila aj cely jedalnicek,ze?? :slight_smile:
25. apr 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alionuska, mňa to normálne zobralo,že som ju nakoniec zabudla odfotiť, robila som s dcérou,s Miškou, a skúšali sme ten mramorový poťah........nevyšiel úplne,ale náznak tam bol :grinning:

Ďakujem :wink: to sú už staré foto, teraz súťažím znova, tak makám, a makám na sebe :slight_smile:
Nebolo to len cvičením, aj úpravou stravy samozrejme, a teraz som okrem domáceho cvičenia pridala aj posilňovňu, aspoň občas z domu vypadnem :grinning:
25. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa sem konecne dostala....uz je aj odfotena....tak ju idem hodit do albumu...moment :wink:
25. apr 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: no??? :confused:
uz je tam
25. apr 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic sa mi na nej nedarilo :unamused:
25. apr 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
korpus som piekla vyse hodinu, potahovacia hmota sa mi spravila na nic.. :angry: , neaka bola divna, taka moc cukrova a to som tam dala asi 500g cukru, zle sa mi s nou robilo :angry:
25. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy, PARAAAADAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to aj s bobkama... :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenallicka ano...ale dala som ich tam len par, este ju muz nevidel, ze ak by sa mu to tam nepacilo, tak ich dam prec, alebo este prisypem :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis ze moze byt??lebo som z nej taka znechutena :unamused:
25. apr 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muze to byt, jasna paka, kocko...:slight_smile: Jsem nadsena a vubec se nebojim udelat Martinovi podobny...:wink:
25. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delalas potahovaci hmotu z marshmallows?
25. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano z marshmallows....ale v chladnicke mam aj K2, chcela som ju pouzit, ze ked sa mi tato nepodari, ale nakoniec mi bolo luto tuto z cukrikov vyhodiť
25. apr 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne se s ni nepracovalo minule dobre.. Mam ji v mrazaku... Asi je tam moc cukru.. Kroupe to mezi zuby a je to hrozne moc sladke a okamzite tvrde... :frowning2:
25. apr 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delala jsem to podle alionusky, ale 750g cukru mi prijde moc...
25. apr 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam asi iny recept, tam trebalo dat okolo 450g, prvy krat som to tak dala a stacilo to...trosku to lepilo, ale dalo sa s tym robit.
inak teraz som zabudla preosiat cukor, tak preto je to asi take divne..aj mne tento "Kroupe pod zubami" :confounded: . minule sa mi super podaril....a to bolo prvy krat...
25. apr 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis ze tie bobky mam dat prec?? :confused:
25. apr 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi bych je tam nechala, ale pockej na manzela, on ti poradi lip..:slight_smile:
25. apr 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj mne sa to tam paci.
a vsimla si si aj tu mys co prechadza cez tortu??
25. apr 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy, torta je špicová!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky dakujem, ale keby si ju videla z blizka....... :frowning2:
25. apr 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy -torta je kraaasna.Mysky su podarene a tie bobceky tam kludne nechaj...je to napadite a vtipne... :grinning: :grinning:

Zdenallicka,ten recept je dobry na 100% a ja vzdy pridavam 750g cukru,no pozor!!!Strasne zalezi aj na cukre,aky pouzijes..Najlepsi je povazsky praskovy.Aj mne sa uz stalo,ze ked som dala cukor z lidlu taky zlty,tak som tu hmotu mala taku cukrovejsiu ako inokedy...a este aj UNI cukor je zly...tak ten je uplne na nic! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali dakujem...
ja som mala prask. cukot v takom papierovom vrecku, ze s obsahom protihrudkujucich latok a ten bol tiez na nic... :unamused: , ten povazsky som dala minule a bolo to ok :wink:
25. apr 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok