• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@ikula2 nadherne, mnamkove musi byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 to fakt? :confused: Moje WI je síce mäkké, ale keď ho podsypávam solamylom, tak ujde, dá sa s ním aj potiahnuť. Ale keď ho zafarbím, tak sa hrooozne ťahá - teda teraz v lete
29. júl 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat hej neviem prečo...skúšala som všeličo s tým robiť a nič, stále to nebola poriadna hmota....
29. júl 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat dakujem, tak odo ones priratavam tie 2 ecka na kilo :slight_smile:
@mizulienka neporadim, este sa mi to nestalo :frowning2: a dakujem isto vyskusam :slight_smile:
@daria77 dakuje pekne :slight_smile:
29. júl 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam aj ja moje najnovsie. dve su este z minuleho tyzdna a vcera som robila 3 :slight_smile: vsetky boli take jednoduchsie, ale podla zelania. a este aj dve male pre nas na zajtrajsie rodinne posedenie-jednu penovu a jednu s trasenym kremom, tie som ale este nefotila :sweat_smile:
29. júl 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. júl 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@petusko ty jsou krásné :wink:
29. júl 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ste pisali o tom roseni, aj mne sa to robi, davam dozadu do chladnicky karton a je to fajn. Ale ked sa mi to predtym stalo, tak som tortu v chladniocke otocila a ta lepkava strana normlane znova stuhla a vyschla.
29. júl 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata po roku ma zasa chyta panika lebo sa blizia narodky obom detom.jeden ma koncom augusta3roky.. druhy zaciatkom oktobra1rok.rozmyslam ci teda budem kazdemu zvlast alebo spolocnu.naposledy to bolo fiasko torta fajna ale vyzerala otrasne.cela hmota sa z auticka zosmykla a roztopila.som vtedy hovorila ze uz nikdy ale zasa ma to zacina pokusat ze co ak sa teraz podari..robila som puncovu potah MMF a ta co sa pokazila bola z robeneho marcipanu.potrebovala by som nieco co sa musi podarit aspom do tretice.zatial netusim co robit.poradte kocky zacinam byt zufala :pensive:
29. júl 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11 prekrasna torta ja by som aspon tych 10 za kilo hadam :slight_smile:
@zlatat nestraste ma, ja mam este 3 v chladnicke, lebo pridu pre ne az zajtra :frowning2:
@tica ja mam ivory farbu :slight_smile:
@anjelicek26 ale nie je to take hrozne, ja tu hmotu tiez nemusim a ani s nou nerobim, ale torta sa ti podarila :slight_smile:
@ikula2 krasny kosicek :slight_smile:
29. júl 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko krasne torticky :slight_smile:
29. júl 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 nerozumiem ... :fearful:
29. júl 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat comu co som pisala, ci ako sa pouzivaju :slight_smile:
29. júl 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ja mám niečo podobné - teda ten kvietok z druhého linku a vôbec ich nevyužívam :unamused: zbytočná kúpa
@bzucinka2 tie 2 €
@vejinka no ja by som na tvojom mieste objednala hotovú hmotu a tortičku keď urobíš. naplníš, potri iba maslom vymiešaným s cukroma na to daj vyvalkanú hmotu valkaj cca na 4mm...
29. júl 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 jeej jasne, sak vcera si to pisala, ach jaaj ta moja hlava :confused:
29. júl 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11
Neskutočná torta. Klobúk dole. :grinning:
29. júl 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 kde sa to da kupit? A potom akym stylom sa to farbi? Odobere kusok a nakvapka? Mam aj praskove aj tekute farby.
29. júl 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka v e-shopoch...neviem akú velkú tortu budeš robiť, ale také kilo ti na klasický kruh stačiť bude, napríklad tu majú po kg white icing http://www.webareal.sk/cukrarskysvet/eshop/7-1-Hmoty/0/5/413-WHITE-ICING-1-kg alebo aj smartflex velvet je dobrá hmota majú rôzne príchute http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/eshop/5-1-Potahove-hmoty-Suroviny/16-2-Potahove-hmoty
ja farbím tak, že vezmem hmotu, vypracujem trocha rukami, potom si tam urobím priehlbinku dám farbu (poutívam gelove) ale robila som aj práškovými tie som zriedila v kvapke bieleho alkoholu (vodka) a normálne vypracovala kým nebola celá hmota zafarbená
29. júl 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat 2€? asi si sedim na vedeni :grinning:
29. júl 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ktoru by si mi odporucila prichut? A ta klasicka ako chuti.chcem robit 3d takze asi 2 kila.
29. júl 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata dakujem vsetkym za lajky :slight_smile:

Idem robit poschodovu tortu, ale neviem si poradit ci robit vystuz ci nie. Robim dva kruhy dolny ma asi vahu 3,5kg a horny 2kg. Ale su v nich banany, maliny a coko vanilkovy krem. Prosim velmi o radu mozem to dat na seba? Nevytlaci mi tie banany? :confused:
29. júl 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 :grinning: :grinning: no písala si, že odteraz si prirátavaš 2€ na kilo
29. júl 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ze ste tu uz sto krat vypisovali rozne plnky ale mohli by ste mi napisat nejaky recept na nejaku super dobru? : - )
29. júl 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka jej prepac som ti klikla na paci sa mi :grinning: , chcela som ti napisat, ze ja by som zacala s PDT aleo K2 tie su lacnejsie a prichut je mandlova PDT a ak smartflex tak visna je fajn, teraz ju mam sa mi paci ta vona
@vejinka a aku chces?
@vejinka smartflex všetci hovoria, že najlepšia je asi tá višňová a white icing má takú vanilkovú príchuť...
a plnka neviem akú máte radi :wink:
29. júl 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok