• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@petusko tak zase až někde pojedem, tak se po tom kokosovém podívám
A na ten medovnník jsem zkoušela poprvé to zkaramelizované salko a paráda, takhle tuhé jsem ho zatím jejště neuvařila a hrozně to ušetří čas
30. júl 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka ja poslednú dobu robievam najčastejšie pudingovo-tvarohový s čerstvým sezónnym ovocím
30. júl 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 tie tvoje mysky su fakt perfektne!!!ja som upiekla slzu a netusim ako dozdobim,baby mne sa normalne nechce,toto je uz aky stav :grinning:
@dm1 ako dopadli tvoje torticky?
@mizulienka pekna torta,no vidis urcite sa potesili a ked chutila pridu dalsie objednavky :wink:
@reruna u nas maju kokosovy v coop aj tsco,kaufland urcite bude aj u vas :slight_smile:
@ikula2 krasne!ja som stale nenabrala odvahu vyskusat kvietky robila som zatial len ruze
30. júl 2011 o 08:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka idem dnes vyskusat ten tvoj pudingovo tvarohovy krem uz sa nan tesim mnam,a odsledujem si kolko davam plnky,aby som vedela :dizzy_face: ked zase niekto povie ze som dala moc
30. júl 2011 o 08:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky tak aj ja konečne pridávam tortu čo sme spáchali včera zatiaľ ako čaká v chladničke
30. júl 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
čaute. tak pridávam čo som nakoniec synovi k 7 rokom vymyslela. jasné, že to modelovanie sa mi ešte nedarí, to chce cvik, ale snad sa to na psa zakrytého dekou aspon trochu podobá :grinning:
30. júl 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@reruna ten spodní proužek jsou takové hnědé lístečky, mám na to takovou lištu, natlačíš hmotu a pak vyloupneš a je to pásek asi deseti lístečků.
30. júl 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@broucek2 s tím svatebním to bude asi těžké. Já bych alespoň do toho spodního patra dala máslový krém. Cenu asi budeš muset udělat podle váhy :wink:
30. júl 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 paradna :slight_smile:
@gabika11 nadherne su tie husle, ved su ako zive, perfektne :slight_smile:
30. júl 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam moju dorobenu len neviem preco tu fialovu tak hnusno foti v skutocnosti je krajsia a este ma po sebe aj fialove trblietka a to vobec nieje vidno :unamused:
30. júl 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@yamahafazer paradna a super podprda :slight_smile:
30. júl 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer kraaaaasna!
30. júl 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme na ranajky nakrojili tu gastanovu torticku. :sweat_smile: je mnam, ale zistila som ze ja to gastanove pyre moc nemusim :sweat_smile: asi radsej gastany na slano, ako ked su pecene... take sladke s rumom - to mi uz moc gastany nepripomina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
závidím vám šikovné ručičky, ja sa nechytám nedostala som to darom. dnes skusim pridať fotku poobede čo som piekla svokre k meninám
30. júl 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 chapala ... asi som si včera sedela na vedení :grinning: :grinning:
@reruna to je zaujímavé - skôr by som povedala, že u vás by mohlo byť viac vecí ako u nás, hmmm A ten kokosový Creme Olé majú aj u nás v dedinských potravinách
30. júl 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris parádní bicí
@siusinocka podobá se to :slight_smile:
@yamahafazer krásně vymodelované :slight_smile: mě taky nejde ty třpytky pěkně vyyfotit
@lusil2005 tak aspoň někdo, komu ta kaštanová nechutná :wink:
30. júl 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina právě jim chci napsat, že mi to přijde jako utopie a navíc chtějí mít dort hotov den předem. Trochu se bojím, že to ovoce bude za min. 2 dny v dortu k.o. Navíc asi přibližnou cenu budou chtít předem, tak nevím, odhadnout váhu bude celkem těžké. Uvažuji, že jim řeknu, ať se obrátí na profi cukrářku.
30. júl 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer - krásne
@siusinocka - nádherná torta
30. júl 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabika11 - prekrásna
@mrka2 - prekrásna torta
@mia1111 - to vyzerá chutne =)
@mizulienka - parádna
30. júl 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2 - krásna @petusko - nádherné tortičky @anjelicek26 - krásnučka @jakelina - parádna tortička
30. júl 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.
Prosim Vas, mozem puncovinu zamrazit a pouzit tak o mesiac? :confused:
Dakujem :slight_smile:
30. júl 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete mi poradit, ci mozem SFV miesat s coko hmotou?

@weirdo podla mna mozes, ale este pockaj, co povedia skusenejsie :slight_smile:
30. júl 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@weirdo ja si tiez myslim ze mozes, ved vsetko co donho das sa moze tak spolu hadam tiez... :wink:

Baby, viete mi poradit, cim ide najlepsie umyt z ruk farba wilton..? ci len drhnut a drhnut...? :wink:
30. júl 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenocka23 mne to vždy vyjde z rúk keď potom umývam riady :grinning:
30. júl 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka čitala som, že spájajú čokohmotu s inými hmotami, takže myslím, že aj SFV by malo byť v pohode...
30. júl 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dik :dizzy_face: idem na to :slight_smile:
30. júl 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 akurat robim ten krem s mascarpone ale mne vobec nechce stuhnut slahacka, treba to nejako dlho miesat??? :confused:
30. júl 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja autickova pre 2 kamaratov :slight_smile:
30. júl 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@dadka212 a ked budes taka dobra hodis mi na nu recept?
30. júl 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslam ze asi spravim starsiemu poziarnicke auto.ma rad poziarnika Sama.len ci to nedopadne ako naposledy. :rolling_eyes:
30. júl 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok