• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@ikula2 jj schudla som ich vsetky. ale len vdaka tej diete co som musela drzat kvoli malej. dufam ze aj toto schudnem :sweat_smile:
30. júl 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha wau - zo koľko vážila taška ???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. júl 2011 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby prave som dokoncila poslednu. Citam ze ste nedockave na tie moje zazraky ale sak ani moc nie je naco len jedna topiaca sa babka :grinning: a sekerka s pnikom :grinning: . Uz som tam nic dalsie nechcela davat akosi by mi to potom decky posobilo keby tam dam kvietky a tak takto je to jasne a vystizne nieco to o babke vypoveda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
a vidim ze madagaskar bol tento tyzden v kurze az 3 sme ho robili :sweat_smile:

31. júl 2011 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@dm1 ty teda ponocuješ. :unamused: Jsou krásné.
31. júl 2011 o 01:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm1 : to su nadherne vytvory,,,naozaj ti patri moj obdiv,,,to predavas alebo ako?
31. júl 2011 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 perfektne,ta topiaca babka nema chybu,toto vymyslet :grinning: :grinning: :grinning: madagaskar nadherny,a spiderman enma chybu :wink:
31. júl 2011 o 07:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 prave som pozerala na FB ake krasne ruze aj kvietky si urobila, ved su ako zive, fakt :slight_smile:
ako si dosiahla take krasne farby?napr tu pistaciovu to mas origos alebo si miesala?
31. júl 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ďakujem :slight_smile: všetko farbím zatial wiltonkami...tá pistáciová je citronovo žltá a kvapka čiernej :slight_smile: ale zdá sa mi, že PDT úžasné chytá farby, len čo z toho, keď kvietky neschnú ani po pár dňoch totálne sú mäkké, musím kúpiť SFV-F a vyskúšam lebo na WI mi takto farby nechytajú a ani sa hmota neleskne...
31. júl 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 úžasné torty :slight_smile: inak páči sa mi babkin humor :sweat_smile:

ja idem zachvílku šlahať tú šlahačku, tak dúfam, sa mi podarí, len som zabudla stužovače kúpiť, tak idem najprv pre to...aký dávate pomer mascarpone? ja mám jednu šlahačku s jednou čokoládou...
31. júl 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja som dala 1 slahacku, 1 coko a 1 mascarpone.
31. júl 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 krasne vsetky...ten spiderman je perfektny, velmi sa mi pacia tie male pavuciky dole :slight_smile:
taka iba pre nas :slight_smile:
31. júl 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@ikula2 jé krásná poschoďová, inspirovala ses u @anibas, že?
@daducha krásné dorty, ta taška je jak skutečná
@katy1979 krásné :slight_smile:
@dm1 topící se babka je super :slight_smile: i ostatní dorty
31. júl 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka super mramor, to je to čoko mmf smíchané se SFV? dělalo se to dobře?
31. júl 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dakujem :slight_smile: ano to som iba zmiesala s SFV, ano nebol s tym ziadny problem.
31. júl 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna tie moje gastany stali nieco okolo 1,30 eur a je to iba 200g balenie, je to dost drahe.
31. júl 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a myslíš, že by se dalo použít i to, co jsem dávala odkaz? je to pyré s třtinovým cukrem a vanilkou, ale je to 325 g za 130,- Kč asi, mě to přijde fakt drahé, možná kvůli tomu třtinovému cukru....a ještě poštovné k tomu. No ale podívám se po tom v obchodě se zdravou výživou, když to není mražené, tak tam by to mohli mít... ale ta cena mě odrazuje....
31. júl 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - aj ja som vcera robila tu gastanovu plnku, bola super, ale v torte sa mi stratila :frowning2:. Robila som ale stvorec, lebo som potrebovala skusit takyto korpus kvoli jednej svadobnej a asi bol moc velky na tu tortu ... teda hruby. Nabuduce bud mensi korpus alebo viac kremu :slight_smile:. Ja som kupovala to pyre za 1,99€ 250g. :confused:
31. júl 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo i tak je to o polovinu levnější, než to, co jsem dávala odkazy já, u nás to mražené prostě nikde není....
31. júl 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna - ale to je strasne divne, ze oneni u Vas dostat :confused: . A ked nieco podobne, take drahe :angry:
31. júl 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tá je krásna :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:
31. júl 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krásna tortička :slight_smile:

ten krém je fantastický, mňam :dizzy_face:
31. júl 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 wow, no naaaadhera!!!! krasne torticky.

@mizulienka ten mramor vyzera uuzasne! :confused: ja som miesala coko mmf s pdt special a tiez to islo v pohode.

@reruna aj to pyre u nas je miesane s cukrom, vanilkou a rumovou aromou. je tam 68% gastanov, a 200 gramov stoji nejak 1,3 -1,6 eur. myslim ze to tvoje by sa dalo v pohode pouzit, len je to teda kapanek drahe, tym ze je to z bio obchodu :unamused:
31. júl 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo ja som robila trosku viac plnky, a nabuduce spravim asi az 1,5 nasobnu davku. ja lubim veeeela plnky :sweat_smile:
31. júl 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby! rano som este prerabala tu spidermanovu lebo chlapec mal 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Len som si nebola ista bolo to pre susedu a aj sme tam vcera 2x klopali a neboli doma. Ale bolo to za minutku hotove :sunglasses:

@mizulienka krasne ti vysiel ten mramor!

@jakelina ze ponocujem to bol este v pohode cas noc predtym som sla spat o 4 rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aby jsi z toho neonemocněla :unamused: Dnes se hezky vyspi.
31. júl 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. júl 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina juj to ja neviem dospavat veru. Ale maly bol zlaty spal az do 9 takze som si 5 hodin pospala. Ani som necitila zeby som bola nejak nevystapa veru. Ja aj ked nepeciem chodim spavat az okolo polnoci
31. júl 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok