Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
31. júl 2011

@ikula2 ďakujem 😵 ja som robila z lidl čokolády, rozpustila som ju vo vodnom kúpeli, keď bola roztopená vmiešala som 4 polievkové lyžice kukuričného sirupu, krásne sa mi to spojilo a odlepovalo od hrnca, potom som to dala vychladiť na potravinovú fóliu a hotovo 🙂

ďakujem všetkým krásne za pochvaly a páči sa mi 😵

weirdo
31. júl 2011

@lusil2005 - len si daj, kym mozes 😀. A mimochodom drzim palce 😉

katy1979
31. júl 2011

@dadka212 na jednu 200g cokoladu 4 lyzice sirupu?

dm1
31. júl 2011

@luci79 ja som to tiez videla na stretku s tym robit elu a islo jej to super takze podla mna zalezi od hmoty

dm1
31. júl 2011

@dadka212 aj ja tak robim a velmi dobre sa mi s tym pracuje 😉

dm1
31. júl 2011

@luci79 aj ona pouzivala na stretku WI a islo to super a nic nepridavala 😕

vejinka
31. júl 2011

baby tie farby furt fakt take drahe?? za mimi kelimcek 2,50? nieje to trocha moc...neviete po com frcia v obchodoch kamennych?

vejinka
31. júl 2011

no ja sa uz vobec necudujem ze tolko pytate za tortu...sak len material je neskutocne drahy 😖

weirdo
31. júl 2011

@dadka212 - paradna hmota. A to primiesavas ten sirup uz len rucne ci mixerom? A tej cokolady kolko prosim Ta? 🙂

reruna
31. júl 2011

@ikula2 Brno máme daleko, bohužel, ale díky za nabídku

ikula2
31. júl 2011

@reruna a mate blizko Bilu lebo ja kupujem tam

ikula2
31. júl 2011

@vejinka ano su take drahe 😝

reruna
31. júl 2011

@ikula2 v Bille jsem se ještě nedívala, u nás není, ale až někdy pojedem kolem, tak zkusím, dík za tip

dm1
31. júl 2011

@vejinka ano su take drahe a to je este jedna z lacnejsich poloziek 😝 . V kamennych obcchodoch je o to iste ak nie drahsie. Ono rozdiely su minimalne medzi e-shopmi vsade je lacnejsie nieco ine a aj postovne je rozne

vejinka
31. júl 2011

@dm1 ved pozeram a nestacim sa cudovat co na nejakom kusku plastu moze byt tak hovadsky drahe..napriklad to co sa otlaca na tortu vzorove no neverim vlastnym ociam povodne som si to chcela kupit..ale kaslem na to spravim len to poziarnicke auto a kupim len nevyhnutne cize len ciernu farbu asi gelovu a hmotu.. 😖

vejinka
31. júl 2011

baby ked kupim tu K2 kolko to vydrzi? druhy syn ma az v oktobri narodky vydrzi mi to v chldnicke dovtedy ci?

daducha
31. júl 2011

@anibas 5,6 kg a mala mat 3 😀 😀 😀 .Ked ja take male 3D ani urobit neviem,este ze sme sa dohodli na cene 😵
Dakujem vsetkym za "like",potesili ste ma 😵

daducha
31. júl 2011

@dm1 perfektnéééé

ikula2
31. júl 2011

@vejinka na kazdej hmote je datum spotreby bud sa informuj v echope do kedy je v zaruke tusim ze K2 bola 2 mesiace ale neviem isto. Mozno ti napise niekto kto ma K2, ja som ju dlho nemala

vejinka
31. júl 2011

http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/chocotran... baby ako funguje toto?? to sa len prilozi na marcipan uz na torte? 😅 pytam, sa lebo ja sa v tom vobec nevyznam a som aj dost zevdava berte z rezervou tieto moje otazky ok? 😅

daducha
31. júl 2011

@vejinka u nas je novy obchod s pomôckami a Wiltonky gelove maju po 2,10 a co som pozerela aj ine veci,tak skoro vsetko lacnejsie ako na nete.Netusim ako to ta pani robi .Na buduci tyzden ma prineist z Brna novy tovar tak sa tesim.Vie zohnat aj to co nem7 kg a priamo v obchode,na objednavku.WI-cko u nej stoji menej ako na nete ak priratam aj postovne.

bzucinka2
31. júl 2011

@lusil2005 ani ja som kojenim neschudla, praveze som este pribrala ☹

daducha
31. júl 2011

@vejinka natiera sa to tenkou vrstvou roztopenej cokolady a po stuhnuti sa to odlepi a ten vzor ti na tej cokolade ostane.

elina313
31. júl 2011

@lusil2005 Ahojky, prosím ak to ešte stihneš 😀 😀 😀 napísala by si mi receptík na tú gaštanovú tortičku s piškótikmi ?
A ak nie 🙂 tak prajem ľahký pôrod, veľa zdravia obom a mliečko nech príde čo najskôr 😉

bzucinka2
31. júl 2011

@dm1 super torticky a ten pipingel ostane aj na bokoch, on nestecie&? 🙂

dm1
31. júl 2011

@bzucinka2 dakujem a nie nestecie to je taky gel drzi to

bzucinka2
31. júl 2011

@dadka212 a to sa len rozpusti hocijaka cokolada a prida sa ten kukuricny skrob? 😉

bzucinka2
31. júl 2011

@dm1 tak musim vyskusat, dakujem 🙂
@vejinka baby to davali aj na marcipan a nahriali fenom 🙂

anjelicek26
31. júl 2011

@dadka212 - to znie prilis jednoducho, touto hmotou si potahovala tortu? To by stalo za to vyskusat 😅

lusil2005
31. júl 2011