• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

jedna torta z dovolenky a druhu dam neskor neviem ju najist
1. aug 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@mizulienka dakujem moc za recepty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. aug 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ďakujem, tiež som to chcela vyskúšať, tak som rada, že chceli takto tortu :slight_smile: aj ked som to mohla aj inak spraviť, ale do budúcna budem vedieť...
1. aug 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ta torticka je strasne mila :dizzy_face:

@mizulienka v tom ti ja neporadim veru ja som este zeesan nepouzila. Ale raz som pouzila rastlinnu slahacku a nam to akosi vobec ako slahacka nechutilo veru. Pripominalo mi to skor tie sprejove pravu zivocisnu mam radsej
1. aug 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ahoj,ja som tu tiež dva dni hľadala ten krem s mascarpone...a koľko je to "2 mascarpone?myslím na váhu..a davala si origoš masc.?ďakujem :slight_smile:
1. aug 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som na tom podobne strasne sa mi pacia tieto detske 2D aj vilu amalku som videla uzasnu ale ludia chcu stale len postavicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . teraz mam dost modelovania tak uz zajtra hadam zacnem nech to postiham
1. aug 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 krásna tortička, nemá chyby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. aug 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1
@eliska22 ďakujem :slight_smile:

hej všetci chcú len 3D torty...mne sa 2D páčia asi viac...aj keď sa mi táto prvá nepodaria podla predstáv, možno ďalšia bude lepšia...som moc nahrubo valkala hmotu...
1. aug 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja nemam rada 3D torty!!! lebo ked si predstavim ako sa to blbo bude krajat na jednom mieste torta vysoka jak slak na druom uzke dlhe, len puncovina... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ved to, ze aj ja mam najradsej zivocisnu :wink:

@dadka212 a ako si to vlastne robila? je na to nejaky postup, alebo iba tak z hlavy? mne to pripada este komplikovanejsie ako modelovanie 3D postaviciek :confused: :confused:
1. aug 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dnes som bola vonku na ihrisku a nejak sa zvrtla debata na torty a ze ci nemam nejaku znamu ktora pecie torty, tak som sa "priznala" ze ja a oni, ze jej jak fajne, ze oni mali svoju cukrarku, ale ta ze uz nechce a zacali mi ukazovat torty, co im piekla...same 3D torty :confused: :confused: :confused: :confused: som mala dost, ja sa bojim 3D toriet ako cert kriza :grinning: takze oni asi nebudu moje zakaznicky :wink:
1. aug 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence vyskúšajte túto gaštanovú mňamku http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=40301
ja som si myslela,že toto tu stále spomínate :grinning:
robila som ju a je perfektná :slight_smile: ja som to robila s normálnou šľahačkou,nie sušenou
1. aug 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som sa rovnako bala 3D tort a dlho som ludi presviedcala na nieco ine ale ono sa to nejako vzdy podarilo aj ked kolesa na auto boli mensie ako mali byt a take detialy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Len ja ovela dlsie robim 3D ako normalnu teda to tvarovanie stale dumam kde zrezat a tka nerada to robim veru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ani ja ich nemám rada, raz sa mi podarí pekná potom taká, že sa to aj hambím odfotiť, tak nefotím :sweat_smile:
@mizulienka ja som si vytlačila z netu obrázok vláčika a podla toho obrezala, detaily všetko som šúlala hmotu a veru sa mi to robilo ťažšie ako postavičky, ostatok som dorobila z hlavy, nechcela som to prezdobiť, tak radšej som tak jemne
1. aug 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja som zatial nerobila ziadnu, ale mne staci, ked mam orezat normalny korpus a mam dost :confused:

Dani prosim a ake kremy robis do svadobnych tort zvycajne?
1. aug 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez bojim 3D toriet ale zatial ked niekto chcel tak som urobila vzdy to bola vyzva. ale jednu som odmietla kamoske chcela macku a na to som uz povedala nie.
1. aug 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tie 3d robila iba jednoduché, na nejaké haki baki tvary si netrúfnem a radšej odmietnem...
1. aug 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka bud slahane nad parou tie dlho vydrzia alebo falosny parisky a salkovy. Ja som vlastne cudzim robila len same maslove aj teraz chceli na svadbu slahackove a som ich ukecala ze v lete nee. Inak kolko odhadujes ze bude ta tvoja vazit? lebo ona to nie je nejaka mala torta ja som robila veru to sa zda ale stvorce su tazke a ked budu este plnene na 3x kazde poschodie.... ja som robila teraz tu poslednu s orchidejkami ta mala spodok 30x30 a vrch asi 18? neviem uz a vsetko bolo len 3x koprus a 2x plnka lebo som sa musela do ceny vtesnat a mala nieco lahko cez 6kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 ja som sa tiez vyvliekla zo zajacika to sa mi veru ozaj nechcelo robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 my sme dohodnuti, ze okolo tych 6kg moze mat, plus minus, budu mat 30 ludi na svadbe...ja budem robit okruhlu, raz som tu davala aj obrazok, s otazkou, ci to je krajka alebo nie taky ten spodok, som sa ta aj pytala :wink:
uz teraz mam z toho stiahnuty zaludok :unamused:
1. aug 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka jeeej tak tu si pamatam ta bola kraaasna! tesim sa na nu veru!
1. aug 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa mně by se líbila poschoďová
1. aug 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 o to viac sa jej bojim :confused: je taka jednoducha, ze tam urcite nieco pokaslem...ale uz ju asi aj zacnem trenovat :slight_smile:
1. aug 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no ono je pravda ze najhorsie sa robia ciste jednoduche torty lebo tam vidiet kazdu nezrovnalost a neda sa maskovat nicim ked tam nic nema byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Kati aj mne sa paci viac ta poschodova, je krasna, jemna. Len neviem, ci by som tamdala cervene kvety, mozno nejake bud do zlata alebo do medena ladene :fearful:
1. aug 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja oslavujem za 2 tyzdne 30-tku a stale sa neviem rozhodnut aku tortu si urobim na oslavu. Mam tam ale este nejake torty tak tusim budem rada ak si ju sithnem obliat cokoladou :sweat_smile:
1. aug 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 je to blbý, ale paní mi zatím říkala, že kvůli hormonům rozhašeným kojením mi zatím moc pomoci neumí. Chtěla jsem totiž i nějaký krém na zpevnění lůže. Tak uvidíme, co mi řeknou až dokojím.
1. aug 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka myslim si ze urcite je to silikonova forma a SFV je dobra hmota nemal by byt problem
1. aug 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja by som dala tu poschodovu
1. aug 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11 fantázia krásna torta
1. aug 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok