• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mizulienka všechno je to MMF i ta světle hnědá. Obarvila jsem kakaem. Odkaz na kleště. http://www.eshop-lilie.cz/detail.php?zbozi=2921856.
Oslava byla už včera, tak mám čas :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem včera ten dort nestihla, tak má manžel ještě jeden dárek dnes.
3. aug 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem a manzelovi vsetko najlepsie prajem :slight_smile:
3. aug 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 jaj tak ty byvas tak blizko tak to potom chapem ze sa neponahlas lebo to isto stihnes :slight_smile: , drz sa
3. aug 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mam jednu na vas jednu otazocku. vyskusala som pridat do MMF trosku medu a hmota bola uzasna, krasne pruzna, super sa mi s nou pracovalo. urobila som si ruzicky a teraz, ked som ich vzala do ruky, mi zacali maknut. zeby bol na vine ten med? alebo je to len teplom, alebo teplotou ruky?? nemate skusenost???
dakujem krasne :wink:
3. aug 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nádherný dort, krásně se ti to povedlo okleštíkovat, já taky nic neměa na otláčení, tak v téhle sadě je toho hafo, už se těším, až to použiju, některé se snad dají i vykrojit jako abeceda přes mikroten, no zkusím a uvidím, jak to půjde.
@mizulienka díky za odkaz, máš krásné dorty, je dobré to vidět i takhle za sebou, je pěkně vidět, jak se zlepšuješ :slight_smile: Ten patchwork vypadá pěkně, to se jenom tak otlačí do potahovky, když už je to na dortu, že?
3. aug 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meinkonka juj, to nevím. Ještě jsem mic do MMF nepřidávala, jenom sušené mléko. :unamused:
3. aug 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jeeeej jak som ja takuto krasnu torticku mohla prehliadnut?!? :confused: je naaadherna, jemna, cista... fakt krasa!
3. aug 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ono to otlaci tie ruzicky co su okolo a zaroven aj "vykroji" tie vlnovky okolo.
a su tam aj veci, co sa daju normalne vytlacit cele...tie velke kvety napr.
3. aug 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto tu vcera zhanal korytnacky, tusim @tica, nahodou som na nieco natrafila, mozno pomoze

http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=305&t=11664
3. aug 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka co vytlaci a vykroji? aj ja chcem vidiet!!!! :confused: :grinning:
3. aug 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurňa kočky, tak ja Vás tu dočítavam a skoro mi zhorel korpus.........ufffffffffff :grinning:
3. aug 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusil2005 haha takze....otvor si tento link
http://www.cukrar-shop.wbs.cz/Patchwork-krajky.html
tento nazov konkretne
Patchwork-EMBROIDERY EMBOSSER (výšivka)
ked si kliknes na obrazok vybehne ti...a tie horne vacsie vykrajovace aj vykrajuju a tie na pravej strane dole tie take vlnkove s tymi sa robi taky ten lem ako som mala na tej zelenej decke v kosiku....a okrem toho je tam vela roznych otlacaciek, kvetinky, vlnovky, ktore mozes otlacat do torty, je to pekne :slight_smile:
3. aug 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 ja som minule tak pripalila hrianky, citam, citam a zrazu taky dym, ze som skoro nevidela na pc :grinning:
3. aug 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka jeeeeeeeeeeeeeeej to je pjekneeeeeeeeeeee!!!! :dizzy_face: Akurat tak rozmyslam ze som uz dlho nic na torticku nekupila :angry:
3. aug 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka a to otlacas do hmoty uz na torte? otlaci sa ti to? :confused:
3. aug 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 tu decku som robila samostatne, ale viem, ze baby otlacaju az na torte...@dm1 ma s tym asi viac skusenosti, ona mi radila ohladne toho patchworku :slight_smile: skusim pozriet nejaku tortu, kde to je otlacene
3. aug 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 aj tu pouzivaju patchowrk, iny ako mame my, ale tiez to robi priamo na torte uz

http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=19&t=27042&p=454230&hilit=patchwork#p454230
3. aug 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
3. aug 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka nene, na tom prvom linku to robi este predtym ako potiahne tortu. ale super napad! vlastne "poobtlaca" liniu formy v ktorej sa torta piekla...
3. aug 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka wow tie od dm1 su naaadherne! :grinning: :grinning: :grinning: krasa!
3. aug 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 aha vidis, ja som to mala ulozene iba skopcila a ani nepozerala :slight_smile: hej, tie od @dm1 su krasne.
3. aug 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 a ty tu čo robíš ????? čakáš na bociana ? nasyp cukor na okno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas :grinning: :grinning: :grinning: a ked ho chcem odohnat tak co mam urobit? :grinning:
3. aug 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OFICIALNE SI ZAKAZUJEM CHODIT NA TOM!!!!! vzdy to dopadne rovnako... zacnem nieco hladat, nahodou kliknem niekomu do albumu, stvrt hodinu z toho albumu ukladam obrazky pre inspiraciu, a nakoniec mam v hlave asi stoeurovy nakup veci ktore SURNE potrebujem :confounded:
3. aug 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lusil2005 pocuj diveca fakt si davaj bacha lebo ked uz budes na 9cm otvorena tak uz veru nikam nedojdes ani oproti cez ulicu. porodis na krizovatke a co potom s tebou.

vecer kuknem o com kecate teraz padame von
3. aug 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 hehe som na tom podobne, ked sadnem k pc a zacnem klikat na albumy a ukladam inspiracie zaberie mi to cely cas co deti spia :slight_smile:
len tak pre inspiraciu, ktore albumy sa ti pacia? :wink:
3. aug 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka neviem, ja tak hala bala tam klikam, ale teraz som sa zamotala v tomto albume http://www.tortyodmamy.sk/user/7829/images - pacia sa mi take jemne vecicky... :sweat_smile:
3. aug 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy1979 :sweat_smile: ale neeeeboj!!!! ved drahy ma tu stale do postele nahana. ze je nebezpecne sediet :grinning:
3. aug 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 kvoli comu ze sedis malemu na hlave :grinning: nech sa neboji nebude mat kvoli tomu capatu hlavu.

mne tom chodi strasne pomaly ale tiez travim noci pozeranim tort a inspiracii
3. aug 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok