Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katy1979
4. aug 2011

@lusil2005 pocuj ty ides rodit na antolsku ked pobehujes v teme antolska?

mizulienka
4. aug 2011

@lusil2005 dakujem za link, popozeram 🙂
musim popozerat, co som tam pisala,do tych eshopov...chcem smartflex a zeesan, ale to bola tusim monika, co som si to u nej dohodla 😀 boze ja uz v tom zacinam mat chaos 😎 😕

lusil2005
4. aug 2011

@mizulienka no keby som kazdu chvilu nesla rodit, kupila by som ti ten zeesan v zeelandii. tam vyjde najlacnejsie... a mam to kusok. tak nabuduce ked uz budem ZASE mobilna 😀

@katy1979 hej hej, idem rodit na antolsku. byvam na druhej strane drazdiaku 😅

mizulienka
4. aug 2011

@lusil2005 ta zeelandia je aj v BA nie? da sa kupovat u nich aj ako fyzicka osoba, nepodnikatel?
my sme v Rovinke, takze do Ba to nemame az tak daleko 😀

katy1979
4. aug 2011

@lusil2005 a ty nebyvas v ruzinove? vsak zeelandia je v slovnafte ci?

lusil2005
4. aug 2011

@mizulienka jj je v Slovnafte, takze z rovinky sa ani nemusis trepat cez celu BA... no vidiiiis tak to mas blizko! zbehni si to kupit tam.

@katy1979 nieee ja byvam v petrzalke 😀 a ano, zeelandia je v slovnafte. preficim cez most a som tam 😝

katy1979
4. aug 2011

@lusil2005 aha a ja som bola stale v tom ze v ruzinove. akurat dnes sa trepem na luky za sesternicou.

@mizulienka len bacha co som pozerala tak zeelandia je akurat do nejakej 13,30 otvorena takze musis doobeda. A v rovinke mi zasa byva segra ale tam som uz davno nebola.

mizulienka
4. aug 2011

@katy1979 iba do 13.30???? tak to mozem rovno zabudnut, nemame druhe auto a v autobuse s 2 detmi to asi nepojdem nakupovat, musim sa pozriet na net, mozno su aj cez vikend.

lusil2005
4. aug 2011

@mizulienka ee niesu. a su otvoreni len do 13:00 tusim. ale rano otvaraju skoro... keby ste skocili pred robotou. alebo ti to potom mozem niekedy skocit kupit ja a ty si potom zbehnes pre to kedy sa ti to hodi...

katy1979
4. aug 2011

@mizulienka no pozri ci su aspon v sobotu to si uz nepamatam. jedine ze ti drahy kupi rano pred robotou. vsak vystupis v biskupiciach a prejdes sa.

mizulienka
4. aug 2011

@lusil2005 si zlata Luci, ale to si urcite nejako vyriesim, nebudes sa ty este aj ty s tym natahovat, mas dost svojich veci teraz, ale dakujem velmi pekne 🙂

lusil2005
4. aug 2011

@mizulienka jej a zabudla som odpovedat - predavaju aj fyzickym osobam. nemusis mat zivnost. ale tak - keby si to nevyriesila tak kludne daj vediet.

jakelina
4. aug 2011

@lusil2005 já jsem se šla podívat na počítač, jak se jmenuje chlapeček, kolik váží a měří a ty tu zase vcelku 😀 😀 😀 Ty jsi takové naše Kinder vajíčko. 😉

lenocka23
4. aug 2011

@mizulienka prave citam ze ty byvas v Rovinke????? aj ja... 😉 😀

gabika11
4. aug 2011

@lusil2005 a este ma tak napadlo pri tych rafikoch, ked to vylejem na ten plech vysltany papierom na pecenie, ci sa mi to neposunie nahodou, ved psodok je tym padol volny 😒
A inak, prajem Ti, aby si uz porodila co najskor, a hlavne bezproblemovy porod ti prajem. Obdivujem Ta, ako to vsetko zvladas 😉

mizulienka
4. aug 2011

@lenocka23 ano 🙂 ty kde byvas?

gabika11
4. aug 2011

Kocky cukrarocky, nepamatam si, ci ste uz sen hodili link na postup pri robeni slanych prs, ale tuto som nasla toto, a vyzera to suprovo 😉 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=36416

mizulienka
4. aug 2011

baby robili ste uz niektora gitaru alebo domiesavac auto? minule som sa tu stazovala, ze ako sa bojim 3D toriet a teraz sa ma pytaju, ci by som take neurobila, asi sa vyhovorim, ze budeme prec 😀

@gabika11 ty si robila tie krasne husle, ze? ako si robila struny?

lenocka23
4. aug 2011

@mizulienka na trhovych poliach... v bytovke so salonom... ty kde?

mizulienka
4. aug 2011

@lenocka23 ja rovinka nove centrum 🙂

gabika11
4. aug 2011

@mizulienka ahojcek, tak som mala kupenu taku striebirnu hrubsiu nitku, uplne vyzerala ako struny, mamka mi kupila v galanterke a potom som ten koniec pri drziaku prepichla aj s ihlou a s tou nitkou a potom sa to dalo pekne naspanovat, ak sa nahodou tie nitky pouvolnovali a neboli napnute...
tu je link na video:

https://www.youtube.com/watch?v=cOQzggQ5JpM
mizulienka
4. aug 2011

@gabika11 dakujem, si zlata 🙂
a tu nitku si prepichla pri drziaku vlastne cez cely korpus az dole a dole si to nejako uviazala, aby to drzalo?

desmodka
4. aug 2011

@zdenallicka @katy1979 @reruna tak nevudem robit brownies tortu, bo nakoniec chceli mysickovu tortu a neviem ked odrezem ten kusok akoby to tam pracovalo, radsej to skusim na inaj torte, ale dam potom vediet ako to dopadlo 🙂

baby a ako sa vola ten zvyraznovac stehov ci ako to mam nazvat, niektore ste to tu kupovali v galanterke.. dakujem

lussy23
4. aug 2011

@benjik - krásnučká 🙂

katy1979
4. aug 2011

@mizulienka kde su trhove polia to viem ale kde je nove centrum? 😕

mizulienka
4. aug 2011

@katy1979 vies, kde je v rovinke take vacsie potraviny? predtym to bola Bala teraz su ine...smerom uz na dunajsku luznu, tak tam blizko 🙂

katy1979
4. aug 2011

@mizulienka viem jasne ze viem kde su potraviny. ja mam segru za cintorinom smerom na feronu. ale to asi nie je ono. musim sa jej opytat

mizulienka
4. aug 2011

@katy1979 tak to je ono...ona byva v panelaku v tom co je za cintorinom? ak ano, tak na konci tej ulice zabocim doprava a tam su domy, tak tam v tej casti 🙂

katy1979
4. aug 2011

@mizulienka nie byvaju v rodinom dome. t.j. za tou bytovkou co je ulica doprava. zeby ste byvali na jednej ulici?