Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
5. aug 2011

@dajna11 fasa, odpisala som sama sebe 😀

fatima30
5. aug 2011

@dajna11
ale to ja ta nebudem otravovat nemusis si ma pridavat ako priatela.ja som bola len zvedava,to nevadi ze si amater,keby som ja urobila tu krasnu tortu bola by som rada.mna ti to nejako chytilo tie torty a uz som tym posadnuta 😀 vsade vsetko zhanam lebo zachvilu zacinaju u nas narodky tak s a chcem posnazit 😀 😀 😀 😀

broucek2
5. aug 2011

@katulkaaaaaa děkuji, taky to chci zkusit, ale právě jsem všude viděla použitý krém

daducha
5. aug 2011

@tica perfektná je,ako zivá,úúúúzasné 😵

mrka2
5. aug 2011

@mia114 😀 😀 no tak toto nema chybu. perfektneee 🙂 🙂 🙂

dajna11
5. aug 2011

@bzucinka2 no malý na macka urobila že mňaaaau a bolo 😀

dajna11
5. aug 2011

@fatima30 ved skús kuknuť na link,možno to ukáže,dala som že všetkým ukázať....ja som začala pre dcerku a teraz mám druheho pre koho budem.....ale baví ma to,možno preto lebo robím málokedy 😀 😀 tak si to vychuntám...aj u nás je leto samé narodky a narodky 😀

daducha
5. aug 2011

@vejinka trosku od veci, ale kde je prosim v LM je Sugar art ? Ideme na Oravu, tak cestou spät by som sa tam zastavila.Dakujeeem

mizulienka
5. aug 2011

@mia114 krasne sa ti vydarila 🙂

dajna11
5. aug 2011
mrka2
5. aug 2011

@lusil2005 no ja som si upiekla v dvoch nerezovych miskach,tak som mala 2 polky a tie som spojila. nenaplnene to vyzera perfektne ako gula,ale potom... 😝 😀

mrka2
5. aug 2011

ja som zuuufalaaa z tej vcely! ved to ma take chlpky,ci co... tak toto veru neurobim autenticku vcelu ani keby co bolo. keby chceli vcielku Maju,tak by nebol problem,ale naozajstnu vcelu? no co som ja,kuzelnik? 😕 ani na nete som nic take nenasla.. no nazdar. idem to nejako zbuchat...

jakelina
5. aug 2011

@mrka2 buchni jim tam nějakou chcíplou, co najdeš za oknem 😀 😀

mrka2
5. aug 2011

@jakelina 😀 😀 😀 no tak ked uz to fakt inak nepojde... 😀

vejinka
5. aug 2011

@daducha na hlavnej ceste na rachmaninke chod smer stop shop to je take nakupne centrum a pred nim je taka budova od cesty hlavnej a z boku sa tam ide..je to mini obchodik fakt malinkate

jakelina
5. aug 2011

@mrka2 vždyť to snad ani nejde udělat, křídla a tak. No co by chtěli, ještě ať i bzučí ne??? 😀

vejinka
5. aug 2011

@mrka2 a tie chlpky skus noznickami spravit... 😉 z toho druheho obrazka by sa to teoreticky aj dalo

lenocka23
5. aug 2011

@vejinka to som nevedela ze v LM je nieco take... ked budem najblizsie u rodicov asi sa tam pojdem pozriet... nevies ci je to otvorene aj v sobotu?

vejinka
5. aug 2011

@lenocka23 pan tam ma cislo na dverach a vraj aj podla zelania otvori ked treba...pockaj mrknem na stranku

Nájde te nás v predajni na ul.1.mája 43 (pri Stop Shope) v L.Mikuláši.
Otváracia doba:
Pondelok: 8.00-17.00
Utorok: 8.00-17.00
Streda: 8.00-16.30
Štvrtok: 8.00-16.30
Piatok: 8.00-16.00

V prípade, že chcete urobiť nákup mimo otváracej doby vopred mi zavolajte na tel.
0949/169502. alebo 0908171741 alebo 0443240180

mrka2
5. aug 2011

@vejinka jaaaj, ty si poklaad!!! su perfektne!!! no tak teraz mam dilemu... ale oni to chceli ako figurku na takom tom sestuholniku ako sedi,tak velmi nemozem vymyslat,len nejako urobim tu vcelu a basta. no ale ta druha je perfektna. preco mne toto nenaslo?? 😕
@jakelina 😀 no uvidim... co sa z toho vykluje.. 😝 tu vcelu mravca som hodila do kosa a idem robit este raz 🙄

fatima30
5. aug 2011

@dajna11
ake krasne uz ti tam chyba len ta najnovsia,aj ja som sa dnes prihlasila na torty od mamy🙂tie vlaciky a jhodkova krasne aky krem dat pod tu potahovku,lebo ze sa marcipan topi v tych teplach

dajna11
5. aug 2011

@fatima30 pod poťahovku musíš dať maslový..nie taký mliekový,šlahačkový,tvarohový....väčšinoou len vymiešam maslo s cukrom.....a inak dakujem....za pochvalu 😀 ....

vejinka
5. aug 2011

@mrka2 heh asi mam carovne ruky co sa tyka hladania...ale nech sa snazim ako chcem na gastanovy krem som nic nenasla... 😅

vejinka
5. aug 2011

no baby ja pozeram video ako sa robia postavicky..ty koksoooo to je babracka ved kym tu postavu poziarnika sama urobim tak deti mi zdemoluju dom..a to doslovne 😠

lenocka23
5. aug 2011

@vejinka fiiiha.. posles mi prosim link na nich? dakujem... 🙂

vejinka
5. aug 2011

@mrka2 prave pozram tu postavicku a ona tam robila take hnede vlasy lisom na cesnak...tak by sa dalo urobit to chlpate telo vcely co potrebujes
😉

vejinka
5. aug 2011

boze ja by som radila...ale sama sa do nicoho neodhodlam...bojim sa aj vy ste sa tak bali ked ste prvy krat nieco taketo robili? vobec neviem kedy mam zacat ci to vobec stihnem do 27.8