• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
prispievam svojimi dnešnými tortičkami a to som okrem nich ešte zavárala s mm 10 kg broskýň a večer ešte zdobila mame jednu tortu a poťahovala, rozumej ona upiekla a ja dokončila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak nikdy som nechápala, keĎ ste písali, že ste zabudli odfotiť tortu, že ako sa to môže stať a ja dnes som skoro tiež zabudla, už s nimi odchádzali a pýtajú sa a už máš odfotené :grinning: tak som fotila na schodoch pred domom :grinning:
5. aug 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
no nic ja musim ist spat..majte sa kocky ved ja vas kuknem zajtra co a ako ste popisali :wink:
5. aug 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky

@mrka2 noznicky manikurove a strihaj chlpky.Pojde to neboj.Ja tak striham aj stromy aj zvieratka
5. aug 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka ja som ešte nerobila z práškovej šľahačky, tak neviem, ale myslím, že to je jedno :slight_smile: tu je link na recept podľa ktorého som ju robila http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28821&user=48300 korpus som robila mramorový a na druhú kakaový, keďže som robila dve :slight_smile:
5. aug 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11
citala som aj husty lekvar,tak to dam asi skor. ozaj nevies este kde su dobre linky na videa ako vyrabat,alebo obrazkove postupy n a kvety postavicky zvieratka....okremyoutube,
5. aug 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka dakujem kraaaasne.. :slight_smile:
5. aug 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 chces len videa alebo staci aj obrazkove postupy?Ak ti staci to tak tu najdes vsetko len ttreba preklikat

http://kuharka.ru/talk/kladovka/kulina/4736.html?p=20#message_543628

5. aug 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca
tuto stranku poznam je perfektna dakujem bianca a este nejake????
5. aug 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff baby, tak kvetinky listky a lalia su hotove, teraz sa uz len modlit nech to do nedele uschne :zipper_mouth: idem este uvarit slahacku s cokinou, ale korpus az zajtra upeciem, dnes sa mi uz baaaars nechce :grinning:
5. aug 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ďakujem, si zlatá. Len tie kvety nie a nie:slight_smile:
5. aug 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ty si exotka :grinning: ale šikovná :wink:
5. aug 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 ty uz by si si mala dat oddych a nie este torty stvarat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. aug 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca
dakujem super stranky
5. aug 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. aug 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30
ozaj bianca porad kolko dopredu sa maju urobit postavicky alebo dekoracie na tortu?
5. aug 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 aj na torty od mamy mas postupy :wink: alebo dortomanie.cz
5. aug 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer tak to je iná sranda, že niekto dá robiť tortu k pol roku a rovno polovičnú :grinning:
5. aug 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2
diki ale to uz mam prejdene:slight_smile:)))
5. aug 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka dakujem, som zvedava ako to manzel najde, ma hrooozne zly orientacny zmysel :grinning: .NO este ze ma mna :wink:
5. aug 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@desmodka a ešte sa dá niečo cez teba kúpiť. resp. mňa na ebay odrádza poštovné.
5. aug 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 ale ved oddychovala som cely tyzden. teraz uz by som rada rodit, takze som akcna! :grinning:
5. aug 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 teda ta lopta sa ti vydarila, vacsinou kazdy urobi taku polku sa mi to paci take cele. Ak ta mozem poprosit ja idem robit globus a zvazujem velkost mozes mi napist priemer formy v ktorej si robila tu loptu? A aka bola vaha?
Aj tie topky su super, no vydarena :slight_smile:
@dajna11 veelmi pekny napad s tou jednotkou aj s tym macikom take jemnucke :wink:
5. aug 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 neni za co.Ono vsetko uz ma kazdy asi popozerane ale tak snad pomoze aspon trosku
5. aug 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka kaslem ja na chlpy, aj tak to bude blbo vyzerat,lebo to su take tenulilinke chlpky a to nehroziii :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu mas plnky na gastanove pyre http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=40301 a http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28821 ja som robila tu prvu no a je naozaj mnam.
5. aug 2011 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 mam 2 nerezove misky, maju priemer 16 cm,ale nedavala som cesto az do vrchu,tak bude mensi priemer. neviem,kolko lopta vazila,ale cela torta mala 3,3 kg. :slight_smile:
6. aug 2011 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu je moja torticka, niet sa s cim chvalit,ale je mi to naozaj uz jedno... v podstate je to na zelanie zakaznika, ja by som pre vcelara urobila uuuplne inu... no a tu vcelu ani komentovat netreba... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: aspon uz nevyzera ako mravec :stuck_out_tongue_closed_eyes: kridla su z platkovej zelatiny,ale nevidno to dobre.
6. aug 2011 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@mrka2 podarila sa ti aj tá včela úplne perfektne :wink: :dizzy_face:
6. aug 2011 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand no ked prizmurim oci,tak hej :grinning:
6. aug 2011 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja ani zmurit nemusim - skutocne sa mi paci :slight_smile: ja som dnes urobila prvy krat v zivote hmotu z MMF, tak si tu z nej modelujem ruzicky - tiez prvy krat v zivote a kukam fotky vasich torticiek :slight_smile:
6. aug 2011 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok