• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dm1 hej to je najlepšia vizitka keď sa vrátia alebo odporúčajú ďalej :dizzy_face:
@tica netuším presnú sumu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 krásna tortička malyčka z nej musela mať riadnu radosť ako vidím :grinning:
7. aug 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 tá je suprová :dizzy_face:
7. aug 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Citam, ze pisete o odozvach na torty, tak ja vzdy tiez cakam, ci sa ozvu ako im torta chutila ale ked sa neozvu na druhy den tak pisem smsky :grinning: :sweat_smile: bo mam vzdy uz strach , ze im asi nechutila ked nevolaju a nepisu :sweat_smile: nastatie doteraz vsetkym moc chutili a objednavaju si znova u mna :slight_smile:
akurat som si objednala smartflex velvet zajtra mi ho privezu atak uvidim aky bude, som objednala 7kg tak verim ze bude dobry, inac deti bude mat co jest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: le nie, urcite bude ok. este som si objednala dake drotiky a pasky na kvetinky tak mozem zase dake kvetinky vyrabat, uz sa tesim , aj dked neveim komu ich dam na tortu :grinning: :grinning: si ich dam do vazy potom namiesto zivych :grinning: :grinning:
7. aug 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 ze torticka to je mega kacica. ta decka pod nou je gumenna? :grinning: profesionalna deformacia :grinning:
7. aug 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 ja potrebujem lalie na svadobnu tak ked sa mi nebudu darit tak sa ti ozvem :wink:
7. aug 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 kraaaaaasna kacicka, aj ja chcem uz skusim daku 3d trotu, uz mi opadol strach a tak len cakam kto si objedna, na nedelu peciem mojmu drobcovi k 4narodkam thomasa s vagonmi tak uvidm ako sa mi podari 3d torta , drobec hned ze on chce veeeeela vagonov, a ja ze no tak to aka bdue velika torta potom, tak som ho nakoniec ukecala na 4vagony, ze ked ma 4roky, a aj tak to bude dost velike asi :sweat_smile:
7. aug 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. aug 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 ta kačenka je kouzelná a malá je sladká, jak ji pusinkuje. :wink:
7. aug 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 ja som sa po tom blbom 3d psovi zas zaťala, že neviem, či sa nechám na nejakú znova nahovoriť :stuck_out_tongue_closed_eyes: každý si to predstavuje ako na youtube, že sa to len oreže a potiahne...ale oni majú nejaké zvláštne nemrvivé gumené korpusy a málo krému na môj vkus...
7. aug 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 to verim, neboj aj mne sa mzoe stat ze spravim daku 3d tortu a nebude sa mi darit tak hned aj pri prvej skoncim :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa zas 3D torty bavia je to pre mňa výzva
7. aug 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 ja som už nejaké spravila, ale podla seba tak dopadli fajn, nemám rada ak mi niekto dá obrázok ako to má presne vyzerať, potom som v strese a nepodobá sa to ani omylom :confounded: som jej to dala len za suroviny, ale ja som bola tiež sprostá, lebo ešte som jej aj odsúhlasila tvarohový krém s ovocím do nej :sweat_smile: no čo som krava, ale je to skúsenosť a viem ako mám postupovať nabudúce :grinning:
7. aug 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem zamilovaná do tohohle dortu.. sice nevím, jak bych to udělala, z čeho a komu, ale zamilovaná jsem teda FESTOVNĚ!!!!

7. aug 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@zdenallicka ten je, ale ten potah vypadá super a nevěděla bych jak to udělat. :unamused:
7. aug 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka jezis to je kraasne. to si ulozim na jesen pri troske melancholie by sa hodil
7. aug 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina No já mám představu, že je potah zespoda toho dortu a pn to směrem nahoru skládá, krčí a nahoře to zakrojí a poklade těmi lístky.. Ale možná se mýlím a dělá se to ouplně jinak..:slight_smile:
7. aug 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka a to je prudko jedle? lebo mne to príde ako polystyren obaleny koženkou a poukadane na tom listie
@dadka212 toho psa si tu aj hadzala? urcite to nebolo az take strasne.
@zdenallicka no mozno narezat na pasy priblizne rovnako siroke a ukladat vedla seba. ten kraj vzdy prelozit aby to vyzeralo ako naskladane
7. aug 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy1979 nie hambím sa :sweat_smile: a ver mi bolo to hrozné
7. aug 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 Dobrý nápad!!!
7. aug 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 mas ju na fb?
7. aug 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ale pridaj prečo by si sa mala hambiť
@zdenallicka já si i umím přestavit jak to na ten dort dát, ale nevím která hmota by byla tak dokonalá, že by nepraskla a vypadala tak nádherně hladce. Fakt to vypadá jak koženka nebo hnědý igelitový ubrus :grinning: :wink:
@dadka212 jasně, však o nic nejde. :wink: Ukaž fotku :wink:
7. aug 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica :grinning: ale nesmejte sa fakt sa nesmejte...
7. aug 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@dadka212 uz som si ju nasla :grinning: ale no prosim ta mohlo to dopadnut horsie. plutvy zmenis na labky. vsetko sa zdokonaluje praxou tak nehadz 3D do kuta
7. aug 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby bolo po mojom vyzerá minimálne ksicht krajšie, ale malo to mať smutný výraz....
@dadka212 inac neurobila by som ju o nic lepsie ako ty
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok