Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
7. aug 2011

@katy1979 no a smeješ sa 😀 preto som ju sem nechcela dať

katy1979
7. aug 2011

@dadka212 dani ty trubka nesmejem sa torte ale ze som si ju uz nasla. klud dievca moja by vyzerala urcite horsie ako tvoja. a kebyze sa nestazujes nevidim na nej nic divne. podla mna je uplne v pohode. ci co si chcela urobit ziveho psa?

zdenallicka
7. aug 2011

@jakelina MOžná čokoplastelína?

jakelina
7. aug 2011

@dadka212 já se nesměju a je super. Můj první a poslední 3D dort byl taky pes a zase dlouho nebudu nic vymýšlet.

jakelina
7. aug 2011

@zdenallicka možná, já jsem kupované hmoty neměla, jenom Smarflex na kytičky, možná by to z toho taky šlo. 😉

dadka212
7. aug 2011

@katy1979 tak dík 😀 no nevadí nie je každý deň nedela...bohužial dnes sa mi nedarilo a nedalo sa robiť ani dopredu keďže tam bol tvaroh aby sa nepokazil...nevadí ako hovorím skúsenosť nabudúce budem múdrejšia 🙂

tica
7. aug 2011

@dadka212 veď paráda čo chceš mne sa páči 😉 a oslávenkyňa z nej musela mať určite radosť

@jakelina už som si myslela že len ja tam vidim tu koženku alebo niečo take

zdenallicka
7. aug 2011

@tica No ten člověk je fakt dobr cukrář, byl to dort na nějakou oslavu, takže to asi fakt bylo jedlé... 😉

dadka212
7. aug 2011

@zdenallicka taká lesklá hmota je PDTšpeciál a aj čokoplastelína je lesklá 🙂 ja vždy po vyvalkaní po tej hmotej prejdem dlaňami a ona je krásne lesklá keď ju "vyšúcham" 😀
@jakelina dík 🙂

tica
7. aug 2011

@zdenallicka tak ako klobuk dolu zavidím takym cukrárom ktorý vedia urobyť taku dokonalosť ... 😉

jakelina
7. aug 2011

@dadka212 pro zasmání tu je můj pes a to ten tvůj je alespoň poznat rasa a u toho mého se syn ptal, proč má ten králík takové divné uši 😀 😀
http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fb...

katy1979
7. aug 2011

@jakelina kde tam videl kralika? podla mna steniatko ako vysite

dadka212
7. aug 2011

@jakelina zlatý je, mne sa páč taký vystrčený jazyk 😵

tica
7. aug 2011

baby nič idem ja do hajan ešte porobim niejake veci a o polnoci zaľhnem tak dobru noc vam prajem dufam že sa tu čoskoro zastavím znova a pokecam s vami

jakelina
7. aug 2011

😀 😀 prý králík, no tak jsem sklopila uši a raději peču kulaté dorty 😀

jakelina
7. aug 2011

@tica dobrou, já vařím Salko a čekám ještě deset minut 😒 😀

dadka212
7. aug 2011

Lusilka už má bábätko 😵 😵 Lukáška 🙂

vlada111
7. aug 2011

@zuzana124 úžasné, to muselo byť radosti 🙂 . Juj tie iskierky v očkách, však 😉

zdenallicka
7. aug 2011

Tak to je super!!!!!! Nakonec se povedlo i bez vyvolávání, to je paráda!!!

MOckrát blahopřeju!!

(a malý Lukášek se narodil v den narozenin mého nejlepšího kamaráda Lukáše..😵 )

dada78
7. aug 2011

@dadka212 stále nakukujem,že či ešte nepečie alebo už rodí 🙂 krásna správička ♥
@lusil gratulujem a obom prajem zdravíčko a rýchle zotavenie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

broucek2
7. aug 2011

@lusil2005 velká gratulace

dm1
7. aug 2011

akurat to citam na FB a idem pisat ste ma predbehli 😉
@lusil2005 gratulka velika a super ze bez vyvolavacky!

svetielkoand
7. aug 2011

@lusil2005 gratulujem 😵 😵 😵 😵 a drzim prsty, nech je aj doma vsetko ok 😉

sofi07
8. aug 2011

@zdenallicka krasna torticka, fakt vyzera ako z koze 🙂. to je zrejme naskladane z kuskov, kraje su z jednej strany zahnute, z druhej prekryte dalsim kuskom. vyzera to velmi efektne.
@anibas nestras, ja uz chcem zas normalne zit, 9 mesiacov by som neprezila,
@jakelina,anibas, zdenallicka dakujem pekne 🙂

mizulienka
8. aug 2011

@mia114 ked sa mozem spytat, ty pouzivas smartflex, kolko mas naklady napr na taku klasika 26 okruhlu, ja som to vcera pocitala a mne vysli dost vysoke naklady az nejakych 19 eur 😕 Mozes aj do IP
aj vy baby ostatne, ktore chcete, napiste mi prosim ake mate naklady na 26 formu, dik

vejinka
8. aug 2011

@zuzana124 to je teda riadna kacka kraska XXXL 😵

mizulienka
8. aug 2011

@zuzana124 krasna kacicka 🙂
@dadka212 nahodou ja na tom dalmatincovi neviidm ziadnu chybu 🙂

mizulienka
8. aug 2011

@lusil2005 uz som blahozelala na FB, ale tak este raz gratulujem, hlavne vela zdravicka 🙂
tak si vsetko stihla, aj dokoncit torty aj porod 😀 😉

vejinka
8. aug 2011

@lusil2005 gratulujem maly ma narodky jak moja seegra. Levik Lukasko 😵

dadka212
8. aug 2011

kočky nemáte niekto tieto plastové rozvalkavacie podložky, alebo neviete, ako sa s tým pracuje, či sa nelepia? páčia sa mi tie vzory, len sa bojím aby sa mi na to hmota nelepila....
http://www.cukrarskepotreby.eu/kategoria/8/Pomô...