• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@katy1979 polohrubu
8. aug 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej baby veľmi pekne vám ďakujem za všetky ,,páči sa mi,, veľmi ma to potešilo :slight_smile:
@gabika11 poťahovala som MMF ale oči, mašlička a motýlik boli z SFF
@katy1979 tá dečka nie je gumená, je to háčkovaná dečka :slight_smile:
@mia114 držím palce s vláčikom, určite sa podarí :slight_smile:
@vlada111 dcérka mala ohromnú radosť, skoro plakala keď sme ju išli krájať :slight_smile:
@lusil2005 takže chlapček, srdečne gratulujem
8. aug 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tp=to - přeskakujou mi prsty..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 aj ja ta chcem za priatelku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co s tymi knihami objedname ci ako?ja chcem urcite tuto
http://www.bookdepository.co.uk/Sugar-Flowers-for-Cake-Decorating-Alan-Dunn/9781847731227
8. aug 2011 o 13:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no nikto iny okrem teba mi do IP nenapisal.vecer presmejdim este tu vteme ze kto to chcel a napisem im

baby takze posle´dna vyzva. Ak chce niekto objednat knizku hodte mi to do IP.
8. aug 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa a vsak si pridaj nic tajneho na fb nemam
8. aug 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrana zkus tento recept na korpus, i ten krém bude určitě dobrý, podobný taky dělám, korpus vždy potírám ještě džemem, ovoce klidně můžeš dát, k tomu čokoládovému se klidně hodí kompotované broskve. http://www.toprecepty.cz/recept/11538-mramorovy-dort-s-cokoladovym-kremem/
nebo můžeš udělat třesený krém, ten se dělá jednoduše 1 šlehačka, 1 vanilkový pudinkf bez vaření Dr. oetker Ole, 1 mandarinkový kompot - vše nalít do misky, uzavřít a zatřepat. Místo toho mandarinkového dej ten broskvový kompot (300 ml) a mělo by to být dobré.
8. aug 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna hmmm ten vypadá moc dobře, tak to určitě vyzkouším, díky moc za tip :wink:
8. aug 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andriss23 levik uzasny :slight_smile:
@zuzana124 suprova kacicka vidiet, ze sa malej pacila :slight_smile:
8. aug 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes robila raseny krem a vysiel mi taky tuhy, že som tam dala este kyslu smotanu...
a dam recept na cokoladovy krem, vola sa to z kolaca Pohadka, ale je fakt vyborny...ja som už skusala aj falosny parizsky, ale tento nam chuti viac:
6 dkg hladkej muky, 6 dkg masla, spravit zaprazku, zaliat 400 ml mlieka, po zovreti odstavit....
po vychladnuti spojit s 20 dkg masla, 20 dkg praskoveho cukru, kakaom a Zltkom /ale ja to zltko nedavam/ huste to je dost a v lete neriskujem
8. aug 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 tie su krasne to zvladnes :slight_smile:
na konci augusta je asi vel asvadieb aj aj idem piect na svadbu :slight_smile:
@katulkaaaaaa kamoska asi jedla rano vtipnu kasu :grinning: :grinning: :grinning:
@mizulienka podla mna to bude viac ako 3 kg :wink:
8. aug 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 já dávám kysanou smetanu vždycky :wink:
8. aug 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - aj mne sa zdalo, že ked som robila 1x traseny krem, že som davala kyslu smotanu...ale nemohla som najst recept, podla koreho som robila, tak som nieco vygooglila a vyrobila vlastnu verziu :slight_smile:
8. aug 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 já to taky dělám zpaměti a jednou jsem neměla smetanu, tak jsem tam dala bílý jogurt a bylo to taky super. :wink:
8. aug 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 @mizulineka budeme kočky tri :grinning: . Ja mám trojposch. svadobnú na 10.9. a mám z toho nervy už pol roka. To bude moja prvá pre niekoho mimo rodinu a bude to hlavná svadobná.
8. aug 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina to ťa trápi len to :grinning: . Ja by som nevedela ako to urobiť celé :grinning:
8. aug 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka

nemam vobec ziaden speci tvar len chcem nejake zvieratko vymodelovat a nejako dozdobit,len neviem aky krem,lebo korpus bude mramor.je to pre manzela a ziadne prsia to nechce,takze sa uz teraz stresujem ze ako to dopadne
8. aug 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy666 musíš si ju dobre nahladko potrieť krémom a vyvalkať hmotu na hrubšie, nebude potom nič vidieť :wink:
8. aug 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 a nemáš na tú kačku nejaký postup? Aj keď ja som 3D ešte nerobila, bojím sa toho :frowning2:
8. aug 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som konečne vymodelovala moju prvú Kitty, no mohlo to byť aj horšie, ale tak je to pre 9-ročné dieťa, tak snáď sa jej bude páčiť :grinning: . Večer pečiem korpus, zajtra naplním a potiahnem... ach jo, je to drina, ale asi ma to bude baviiiiiiiiiiť :sweat_smile:
8. aug 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@mia1111 wau, tak ta sa ti podarila :dizzy_face: aku hmotu pouzivas? a cim farbis?
8. aug 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,smiem sa k vám pridať? :slight_smile: Nečítala som všetky príspevky,ale pozerám,že ste veeeeeeeeeeelkééééé šikulky,gratulujem. :wink: Trošku "fušujem" do remesla aj ja a akosi neviem zohnať ten správny recept na domáci fondant alebo marcipán :frowning2: , vedel by mi niekto poradiť? prikladám jeden zo svojich výtvorov,ale fondant je kúpený.. :sweat_smile:
8. aug 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@svetielkoand - dík. Najviac mi dala paradoxne zabrať mašľa - nie a nie ju vymodelovať, tak som to vyriešila takto :slight_smile:..no a modelovala som z WI, farby gélovky Wilton.
8. aug 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 no vsak to ze ja robim tiez hlavnu svadobnu a nie je to rodine ale uplne cudzim ludom a ze ta baba je taka no vselijaka tak uvidime. ja tiez stresujem hlavne ze este nemam ani formicky na lalie a drotiky nakupene
8. aug 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 krasna kittynka :wink:
8. aug 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 nádhera
8. aug 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka11111 - nádherná lienka
8. aug 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ,
@katy1979 - dík... tie fúziky som trošku domrvila, sa mi ruka zatriasla :grinning: . Nechcela som sa drbkať s modelovaním, ale možno ich ešte vymodelujem z hmoty a nalepím... ale asi sa mi nebude chcieť :grinning:
8. aug 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. aug 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sa smejte.modelovane z plasteliny ktora sa vola play doh horsiu som este nevidela hlava nedrzala ani nohy a postavit sa nedal ale aspom trenujem.syn sa vrhol na sama a uz bol o hlavu kratsi
8. aug 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok