• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@katulkaaaaaa no ten můj taky frflá.........já jsem opravdu začátečnice, tak mi všechno dost trvá, navíc do toho 2 děti, na který jsem prakticky sama, protože manža jezdí s kamionem, tak věčně nebývá doma.......ted jak jsem dělala 2 velký dorty během 4 dní, tak to bylo furt něco........ale pak když je baští, to už nefrflá :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak manžel má taky blbý řeči pořád, hlavně mu vadí ta ztráta času
8. aug 2011 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte napíšete mi ako robíte slanú tortu? čo dávate na korpus a čo do plnky? dakujem:slight_smile:
9. aug 2011 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ahoj,ja som robila z toastoveho chleba,niekto pečie zo zmesi na pečenie chleba v tortovej forme.plnky šlaáty,pomázánky,bud kupovane alebo si urobíš doma,ako máš čas a chuť.
9. aug 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ten toustový chlieb iba ukladáš do formy? a nato pomazánky a nátierky?
9. aug 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ďakujem:slight_smile:
9. aug 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko moje prsia ,,rychlovka" :grinning: dvojkilovky
9. aug 2011 o 08:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@vrana sú krásne , naozaj super, a práve to že mne tie jednotlivé poschodia ruží sú moc pri sebe.
9. aug 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky cukrarky, aku mate skusenost s touto hmotou na modelovanie postaviciek a kvietkov, prosim? http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/1039/Wilton-Fondant-680g/
9. aug 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina daj nejake biele srdiecko za babicku a mas to.. ja vzdy zacinam pri pismenach od stredu a zatial som sa takymto stylom stale trafila :grinning:
9. aug 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, dělala jsem dnes poprvé ten piškot - kolik vajec, tolik lžic cukru a mouky, krásně mi narostl při pečení, ale jakmile vypnu troubu a pootevřu ji, aby trochu vychladl, tak okamžitě kecl dolů... ještě poškám, až vychlane, pak ho rozkrojím, jaký je vevnitř - nevím, co dělám špatně, tohle mi dělá i mramorový korpus někdy, myslela jsem, že je to tím olejem tam, ale tenhle piškot je bez oleje a udělal to samé, tak že by trouba?
9. aug 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa sme viacere co maju takych manzelov,aj ten moj mi nepovie ,ze je torta pekna,ale vzdy najde aj najmensiu chybicku a hodi mi to na oci,ale potom mi sam povedal,ze len nechce aby som bola namyslena :slight_smile:
9. aug 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Chcem sa spytat asi skor Trencaniek ci by mali zaujem o cukrarske nacinie,jedna sa skor o velku chladnicku,mixer vid foto,a je tam aj mixer kitchen,truby,formy.... je to moja byvala veduca,ktora prenajima priestory a tak sa chce vsetkeho zbavit..je treba to radsej vidiet...toto vsetko treba zlikvidovat,rozpredat do 15.8 tak ak by ste niektora mala zaujem napiste mi a ja vam poslem jej tel.cislo
za kvalitu foto sa ospravedlnujem je to fotene z mobilu
9. aug 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko keby boli nejaké vykrajovátka, plastové valčeky na cesto a podobné drobnosti.
9. aug 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko tiez by som skor tie pomocky na potahovku pripadne formy mozno
9. aug 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tych pomocok malych takm moc nieje,my sme tam ani z marcipanom nerobili,jedna sa skor o stroje

@dm1 tie formy,rafiky su tam 24 okruhle,16,5 okruhla,srdcia v dvoch velkostiach a potom formy aj s dnom vejar,stvorlistok,auto 2D,...
9. aug 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko tie ráfiky by som brala aj ja. Mám zatiaľ len kruh.
9. aug 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som normálne nervózna... torta je v chladničke, už ju treba len potiahnuť a ozdobiť, ale ja neviem... mám 100chutí si z nej odkrojiť a vyskúšať, či sa vôbec bude dať jesť :unamused: . Aby som predišla prípadnému trapasu. Korpus aj krémy som robila 1.krát...jááááááááj, toto je strašné....
9. aug 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nejaky dobry ananasový krem s tvarohom?muzik by chcel taky poradte :confused:
9. aug 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá idem si po radu :stuck_out_tongue_closed_eyes: 1x chcem robiť ten salkový karamelový krém a preto sa pýtam, koľko tam ide na jedno salko toho masla??? :confused: a aké ovocie zvyknete dávať ? viem, že tu sa o tom už písalo, ale blbá som si to nezapísala :sweat_smile:
9. aug 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 na jedno salko davam 300g masla a ovocie mi k nemu moc akosi nejde len banany som davala
9. aug 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ďakujem :slight_smile:
9. aug 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja som raz do salkoveho (ale robila som z paleneho cukru) davala cerstve jahody a bolo to super.
9. aug 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dík aj ja som rozmýšľala nad jahodami alebo malinami, idem robiť sestre tú tortu na meniny, tak vyskúšam, ona znesie :grinning: lebo potom mám objednávku na karamelovú, tak to chcem mať vyskúšané..... :wink:
9. aug 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 potom daj vediet, ako chutila ta salkova....podla mna salkova moze byt dobra aj s visnovym frutafilom, uz mi to viaceri vraveli. Ja tiez urcite vyskusam.
9. aug 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som teraz našla, že tie jahody namočiť do čokolády a tak ukladať na krém a potom posypať ešte orechmi praženými.......to môže byť aká mňamka.......tak toto rozhodlo, takto to urobím :dizzy_face:
9. aug 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 @jakelina - krásne torty
Ozaj ešte som sa chcela spýtať. V tej Gaštanovej torte je aj nejaké PDP. Čo to je?
9. aug 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte šikulky, idem robiť svadobnú tortu a uvažujem nad kúpou formičky na perli, pravdepodobne asi nad silikónovou len sa neviem rozhodnúť aký priemer. čo poviete na túto, oplatí sa mi do nej investovať? http://www.formicky.sk/formicky/eshop/1-1-Formicky-Formy/54-3-Borbury-perlicky-lana/5/107-Perly-7-5-6-4mm
Nie sú veľmi malé? Alebo takúto http://www.formicky.sk/formicky/eshop/1-1-Formicky-Formy/54-3-Borbury-perlicky-lana/5/58-Perly-10-8-mm
9. aug 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 PDP =prasok do peciva
9. aug 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok