• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@dadka212 a aky pomer slahacky a smotany si davala, prosim...na 1slahacku 100g cokolady?
10. aug 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luci79 hej presne 1šlahačka a jedna čokoláda, na ohni roztopiť do bodu varu potom odstaviť a cez noc nechať vychladiť a vyšlahať so stužovačom...ja som na rady babeniek tu pridala aj jedno mascarponne a bola to jedna báseň :dizzy_face:
10. aug 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 hmmmm, tak to znie velmi lakavo....tak pridam aj mascarpone.....veeeelmi pekne ti dakujem :slight_smile:
10. aug 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luci79 nemáš začo aj mne to tu bolo poradené :slight_smile: a super je to s malinami alebo čučoriedkami :dizzy_face:
10. aug 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ufff, robis chute, ani nevydrzim cakat do buducej stredy :grinning:
10. aug 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111
:grinning: :grinning: :grinning: MNE JE LUTO VYHODIT,a ked sa tam da aroma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to bude perfektne :confused: :confused:
10. aug 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fatima30 mně třeba chutná jenom Sunar, nevím jakou chuť mají jiné mléka. :unamused:
10. aug 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna @yamahafazer - krásnučké dielka =)
10. aug 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luci79 ahoj,ja som ten krem robila v sobotu,dala som aj mascarpone a mrazené maliny a dnes dojedol mm posledný kusok,stále to držalo pokope :slight_smile: .inak bol fakt vynikajúci :wink:

juj dievčatá,pečiem akurát ten orechový korpus,čo som sa tu minule pýtala na recepty...vybrala som ten zo 6 vajec...čo pridala @jakelina...a normálne mi kypííííííííííííííííííí z formy :confused: :confused: .....nejak ho je veľa,som dala rýchlo alobal po obvode,nech to trochu udrží,som zvedavá aký bude,ale asi vysoký :wink:
10. aug 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina celkovo ta torta sa mi nevelmi pacila, ale tie cipky tam vyzerali dobre :slight_smile:
10. aug 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mam uplne ale uplne hlupu otazku tak sa mi prosim nesmejte: Kupila som Wilton gelove farby (take v tych malych plastovych akoby tubickach - flaskach), cca 2,50Eks. A teraz sa pytam - s nimi sa maluje alebo sa s nimi farbi hmota? Pytam sa preto, lebo ja som trochu toho gelu dala na hmotu a cele som to miesila v prstoch lebo som chcela mat tu hmotu taku celu farebnu, lenze hmota (SFF) mi zmakla, zacala sa lepit, mam upatlane cele prsty a navyse ani to zafarbenie nie je rovnomerne ale akoby mramorovane. To teda nie su farby na farbenie hmoty ci ako? A ked sa s nimi ma malovat - maju sa riedit alebo tak nanasat? Dakujem.
10. aug 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 a jakou máš formu. Já ho dávám do 26 a nikdy mi nepřetekl. To mě mrzí, že se ti nedaří. Možná se trochu sesedne.
10. aug 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby všetkým Vám dakujem.Som si všetke pomoci prečítala.tak uvidím ako ju zlepím len hlavne nech drží.Ale ten špendlík mi vyhovuje asi najviac.
10. aug 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka taky jsem dala špendlík s ozdobnou hlavičkou a vypadalo to hezky, tak čistě, nebylo to ničím ulepené.
10. aug 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 ja som robila z BEBY :grinning: :grinning: :grinning: a bol super chuťovo.....umele mlieko ako umele mlieko,ked sa to zarobí a pridá tam cukor a tak,je to jedna chuť.
10. aug 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212, @lucula73 dievcata a mate skusenost s primiesanim mascarpone aj do cokoladovej parizskej plnky?

10. aug 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka pozri na túto moju z prvých výtvorov :grinning: jak som to tam prišpendlila :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@kvojtanikova no to mávam aj ja, umy si ruky osuš nechaj chvílk hmotu odpočinúť a potom znova miešaj kým nebude farba rovnomerná, ja mám arnoldovské svaly kým vymiesim hmotu na celú tortu do jednej farby :sweat_smile:
10. aug 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dakujeeeem
10. aug 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luci79 to skúsenosť nemám,ale nemyslím, že by sa tým niečo pokazilo, veď mascarponne ide aj do tiramisu :slight_smile:
@kvojtanikova nie je začo :wink:
10. aug 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte
pred chvilou mi volala baba ci by som jej neupiekla tortu v tvare zvona tak teraz dumam akoi ju upiect :confused:
10. aug 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andriss23 ale toto špendlenie si zabudla odfotiť.Lebo to isto nieje vidieť :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 nad krémom s mascarpone už uvažujem ,že ho skúsim.len ma trocha schladila jeho cena 250g=3€.
ale raz skúsim :slight_smile: Prosím ťa ako tam dávaš mrazené ovocie,necháš rozmraziť,či z mrazničky rovno do torty?
mám lesnú zmes a neviem,či to po rozmrazení nebude moc mokré v tej torte :fearful:
10. aug 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka no vidím,že nič nevidím :grinning: tá svetlá bodka v strede mašle to je ono :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andriss23 lesnú zmes rozmraziť a obaliť v práškovom cukre, ja najradšej kupujem čerstvé a u nás marcasponne 200g stojí 1,99
10. aug 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ďakujem :slight_smile:
10. aug 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.kráááásne krááááásne krááááásne.všetky tortičky.ja vás nedočítam ani do vianoc :grinning: .pridávam po dlhom čase svoju jednul.len takú jednoduchú.mali sme chut na niečo sladké. :grinning: :grinning: :grinning: Skúšala som tú gaštanovú plnku.mnam,mnam.......ale salková je salková :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. aug 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
ja som dnes robila tú gaštanovú ale mne nechutí :sweat_smile: ale našťastie mužovi hej
10. aug 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andriss23
@dadka212 práveže som tu čítala,minulý týždeň,že to mrazené ovocie sa nemá rozmrazovať,ja teraz neviem,či som si to zle prečítala,ale ja som dávala zamrazené,korpusy som ničím nepoliala,aby to nebolo moc mokré :wink:

@jakelina tak cesto neušlo,ten alobal to zachránil :grinning: .Forma má cca 25cm,ale už trochu klesol,no merala som ho má bez pár milimetrov skoro 7 cm :slight_smile: ,takže krásne vyšiel.ďakujem za receptík :slight_smile: ,vyzerá byť taký ľahučký,nie histý,uvidíme zajtra,ak to prekrojím.
Ale skúsim a ostatné recepty,ak bude príležitosť :wink:

@andriss23 ja som kúpila v akcii za 1,70..sa mi to videlo nejak málo,ale fakt toľko stálo 250gramové :slight_smile:
10. aug 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá práve vyrábam slivkovú nutelu,čo si myslíte,mohlo by to ísť pod poťah? :dizzy_face:
10. aug 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok