• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@desmodka - pekny darcek :grinning:
11. aug 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@desmodka je krasna! akurat rozmyslam ze naco si si dala robit vtedy synovi na narodeniny ten vlacik ked ty si taka sikovna a tak ti ide aj modelovanie ze by si to isto zvladla sama! :confused:
11. aug 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka kedy robis tu svadobnu? sa na nu normalne tesim lebo som pozerala tvoje foto na FB a fatk nechapem sikulka take krasne torty ked si len teraz zacala :dizzy_face:
11. aug 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem za pochvalu, velmi si to vazim :dizzy_face:, vtedy som eset nevedela, ze by som to mohla vediet...
11. aug 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to vazne? :confused: ja som si praveze nejak prestala verit, stale pochybujem, ci sa ludom pacia :sunglasses: :confused: :confused: dakujem velmi pekne za pochvalu, velmi dobre mi to padlo :slight_smile:
11. aug 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka jezinku tak ta je krasna, uplne nadherna.
@dm1 ma pravdu, akoze na co si ty davala piect tortu, ked mas taku krasnu pracu. wow iba pozeram.
11. aug 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte šikulky,
no aj ja som sa rozčertila nad tým nezmyselným názvom,dúfam že tu dlho nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@desmodka no parádna tortička,možem si ju uložiť na inšpiráciu? :slight_smile:
11. aug 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 jednu svadobnu mam na 3.9. ma byt iba taka obycajna, biela ale ja uz spekulujem, ze ako ju nejak obzvlastnit....maju zlatu vyzdobu :slight_smile: to je ta torta, co ma manzel dohodil nasej bankovej maklerke pri vybaovani uveru :grinning: :grinning: :grinning:
a druhu svadobnu tu co sa na nu pytas mam na 10.9. :slight_smile:
11. aug 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka to je zlatucka torta :grinning:
11. aug 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak preco je to tu premenovane? som to nemohla najst :angry: a este uplne od veci nazov! ved to nie je vobec o krstinovych tortach!
11. aug 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pozeram kde mam marcipanove torty :confused: to je niaky divny nazov neveim naco taky dlhy a este neni vystizny ved podla mna marcipanove torty je kratke a vystizne tak neviem co tu spekuluju :angry:
no ja uz mam torty dalsie poplnene zajtra mozem dorabat

@marci2305 na to je taka formicka co robi perlicky

11. aug 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji "bobkovci" :grinning: . Myslím, že sa celkom podobajú :grinning:.
11. aug 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@desmodka perfektnááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ty sa ti krasne podarili :slight_smile:
@desmodka ta je super :slight_smile:
11. aug 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sygy sedu urobis tak,ze si do bielej tas trosicku ciernej a mas. a cierno ciernu,tak to ti odporucam extra ciernu gelovku. ale na MMF mi nepomaha ani ta :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na ine hmoty chyta krasne. ked robis MMF,tak asi jedine pomalovat po vrchu
@lamps - nemajú chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@desmodka - kráááááááásna tortička :wink:
@mizulienka ja mam tiez na tie datumy svadby a na toho 10 tam toho mam najviac september to je kazdy tyzden svadba umna
11. aug 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa,teraz som citala,ze to nikto nepremenoval,ale same sa premenovalo. no este ze tak :sweat_smile:
11. aug 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 vitaj doma, teraz kasli na torty a tes sa z maleho :grinning: dufam,ze ste zdravi a v pohodicke :slight_smile:
11. aug 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradťe mi prosím,ráno som si roztopila čokoládu v šlahačke a teraz idem k tomu pridať maslo......ako to robíte vy?mám si najprv vyyšľahať tú hmotu a maslo zvlášť a potom zmiešať alebo pridávať hmotu k maslu a spolu miešať? :confused: :confused:
11. aug 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, dajte mi typ na nejaku tortu pre sestru k 30tke...chcela som jej nejakeho pindura urobit, ale mne sa do toho nechce ....pride mi to take....no neviem :sweat_smile:
11. aug 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 na predchádzajúcej strane máš o 16.17 odpoveď o názve temy :slight_smile: :angry:
11. aug 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ano,uz som si vsimla, hore som uz pisala :slight_smile:
11. aug 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luci79 - krásnučké @mrka2 - nádherná @katy1979 - prenádherná mašlička =) @andriss23 - krásna torta @ada9557 - peknučká´=)
11. aug 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - tiež som si všimla, pred chvíľou, lebo som nemohla násjť túto tému, tak som si dala do vhľadávača a naskočilo mi toto. :confounded: @desmodka - tá je ale krásna :slight_smile: @lamps - prekrásni zajačikovia a podobajú sa. sú úplne rovnakí ako Bob a Bobek :slight_smile:
@yamahafazer - nádherná torta.
11. aug 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka ta banánová je nádherná.
11. aug 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Bob a Bobek jako živí. :wink:
11. aug 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps to je podarene :slight_smile:
11. aug 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka podarena :slight_smile:
@sven uplne uzasna odpoved o nazve temy :stuck_out_tongue_closed_eyes: musia sa velmi nudit ked robia hovadiny :frowning2:
@lusil2005 vitajte obaja doma
11. aug 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ad změna názvu - prý mají nějaký nový systém na vyhledávání, aby prý název tématu lépe vystihoval podstatu tématu, o čem se tu lidé baví a prý jestli máme návrh, jak by se mělo téma jmenovat, aby to vystihovalo jeho podstatu, tak ho máme napsat adminům. No nevím, mě připadal název Marcipánové dorty maximálně vystihující podstatu tématu.... možná bych to změnila na Potahované dorty, ale nový název je příliš limitující tím křtem.....
11. aug 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok