• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

holky myslíte že se pařížská šlehačka hodí k ořechovému korpusu?
11. aug 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise jasne ja tak robievam bezne
11. aug 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 srdecne gratulujem ku babätku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1, díky moc, předpokládám že pařížská se dělá tak že se svaří šlehačkas čokoládou přes noc se vychladí a pak vyšlehá, nebo se pletu?
11. aug 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise nebo můžeš koupit kelímek pařížské šlehačky a jenom vyšlehat.
11. aug 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíš@ jakelina, člověk je tak zblblý ze všech možnýc receptů že někdy nevidí to nejjednodušší řešení, ale víš, pařížskou mají jen tu trvanlivou a já s ní mám špatnou zkušenost, nikdy ji nemám krásně tuhou, ty tento problém nemáš?
11. aug 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 Moc děkuji za odpoved :slight_smile: Ano dělam hmotu z bonbonu, ale gelovku bohužel u nás na rychlo nesezenu, tak jsem to zkoušela živ.uhlím, bez uspechu :sweat_smile: Nakonec smíchaním nekolika barev potrav. barviva jsem to zdarne dokončila :grinning: Snad se to povede, moc děkuju :wink:
11. aug 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka tak aspon ta taka skusenost nakopla spravnym smerom k tortickam ktore ti idu krasne :sunglasses:
11. aug 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka fakt to myslim vazne velmi rychlo si sa zdokonalila strasne sa mi pacia zvieratka z madagaskaru a tiez krtkova a ta so psikom :dizzy_face:
11. aug 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakuje, velmi si to vazim :slight_smile:
11. aug 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise já kupuju tu v kelímku a vyšlehá se do tuha. Ale to jenom třeba do rolády piškotové, do dortu jsem ještě nedávala.
11. aug 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps sú úžasní, a dáš ich do klobúka? :grinning:
11. aug 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps sú fantastický.....nááááádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@desmodka jeeej chiquita kraaasna
11. aug 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sygy no vidis,poradila si si aj sama :wink: sikovnica :slight_smile:
11. aug 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Moja dnesna torticka, etse ma caku 3.
11. aug 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@lamps su strasne krasny este aj mrkvicky :dizzy_face:
11. aug 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps krasny su, a mrkvicky super :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 Dani prosim ta, ta hmota z amerikancov, ked ju robis v mikrovlnke, ked to dokoncis, tak dole v miske ti ostane ta voda a cera roztopena? mne to teraz zobralo vyse 1200g cukru a este mam pocit, ze to pyta viac...aku konzistenicu to ma, ked to dokoncis? moje je take makke este, ze ked to chytim do ruky, tak mi to ako keby pada, ze to je makke :confused: ach jaaj pisem jak hotentot ale neviem to inac vysvetlit.
11. aug 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps su perfektni :slight_smile:

@mia114 paradna torticka, ty pecies jak dabel, skoro kazdy druhy den :wink:
11. aug 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka nezostane mi to na spodu vobec lebo ked miesam tak to vlastne vsetko spolu splynie do jedneho. Mne to berie jeden balik tak kilo cukru a potom uz viac nedam a odlozim nech to vychladne. Co ja ti viem tazko opisat tu konzistenciu ale ked to take vychladnute valkam tak staci podsypat solamylom a je to ok. Ked chcem ale modelovat trosku to este premiesim na cukre. Ked to idem potom valkat tak si potriem ruky cerou a po premieseni to je pekne hladke. ono kazdemu ina konzistencia vyhovuje ja si vzdy robim trosku maksie aby mi zase pri sytych farbach nebola tolko drobiva. radsej ked premiesim a zda sa mi lepiva dam si na dosku cukor a este premiesim aj na nom
11. aug 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem Dani, skusim nechat vychladnut a potom uvidim.
11. aug 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 nie nedám, budú sedieť na torte a klobúk bude asi naplnený mrkvičkami :grinning: . Ešte presne neviem, uvidím ako budú vyzerať na torte :sweat_smile: .
11. aug 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky holky, nakukuji co nového a že to bude zrovna název naší diskuze to mě nenapadlo?! :unamused:
Ani jsem netušila, když jsem házela v neděli fotečku toho mého dortíku ke křtinám, že podle něho pojmenují celou diskuzi! :grinning: Název je fakt úplně down je vidět, že to dělají lidé, kteří tu diskuzi nečetli ani jednu stránku..... škoda, že se pouštějí do něčeho co neznají....! Né všechny úpravy na koníkovi se povedou...doufejme, že se název vrátí zpět, díky všem co jste adminám psali ať se zamyslí!

@lusil2005 moc gratuluji k mimískovi a všem doma přeji zdravíčko, štěstíčko a pohodičku! :dizzy_face:
11. aug 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff som sa zľakla,že vymazali túto skvelú diskusiu, iba to blbo pomenovali :unamused: však snáď to napravia :wink:
@lusil vitaj doma :wink:
11. aug 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veľmi pekne ďakujem za všetky pochvaly a páči sa mi, od takých šikovných žienok ako ste Vy tu, je to pre mňa veľká pocta. Neskutočne ste ma potešili, budúci týždeň robím tortičku s nimi, potom prihodím foto :sweat_smile: .
11. aug 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer dievcata, pridavam moju prave dorobenu, skoro som tu mysku minnie 10x smarila do kosa co sa mi nedarila....ale tak snad sa podoba :dizzy_face: a rovno utekam dokocit auto na zajtra,nech ma manzel zakaznicke vobec co odniest :grinning:
11. aug 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@mizulienka ale kde nepeciem kazdy druhy den :sweat_smile: ja len raz za tyzden, teraz mam prvy krat 4torty na vikend.
11. aug 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex kraaasna minnie :dizzy_face:
11. aug 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...ja by som chcela spraviť drobcovi na pronarodeninky tiež nejakú tortičku...asi klasika piškótová...ale potiahnuť by som to chcela marcipánom,ale ja ani šajnu nemám, ako mám ísť na to... ani netuším aké množstvo mi z toho reba na tú bielu časť a tiež na farebné... farebnosť zrejme docielim pridaním potravinárskej farby práškovovej, či? :confused: ...to si musím tie gumené cukríky na to kúpiť? Iný spôsob nie je? Chcela by som niečo takéto...:http://www.youtube.com/watch?v=DLI2MEDWSt8&NR=1
Budem vďačná, za každú radu :wink: Ďakujéééééééééééém.
11. aug 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok